Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.
Eri -sarake kertoo montako eri kätkötyyppiä olet paikkakunnalta löytänyt.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

PaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigoC.Celeb. miittiMegaMiittiL.lessYht.Eri
Akaa100131141090100001397
Alajärvi193140171040200002316
Alavieska1093061060000001255
Alavus157140280080000002074
Asikkala125100292181000001767
Askola689013213001000977
Aura27204005000000384
Brändö21000003000000242
Eckerö36303125001000517
Enonkoski16101002000000204
Enontekiö6430503321210001118
Espoo1167171341246704135000185510
Eura222901500110010002585
Eurajoki23325011721911101039110
Evijärvi453016290401800001787
Finström46105001000000534
Forssa92150321070100001486
Föglö10000006000000162
Geta9001003000000133
Haapajärvi355170864105311220105689
Haapavesi1122060040100001255
Hailuoto20102008100000325
Halsua70305102030000846
Hamina26538012441162330004569
Hammarland270010103020000435
Hankasalmi66204004001000775
Hanko14740701100120001727
Harjavalta93601010230610001407
Hartola60309007011000816
Hattula136250691171200002428
Hausjärvi165200942090040002946
Heinola30436013851311060005228
Heinävesi78408006021000996
Helsinki158227426852417384163712100303411
Hirvensalmi63003026120000776
Hollola2342306621241000003517
Honkajoki59405003001000725
Huittinen61602008010000785
Humppila10202005000000194
Hyrynsalmi1962050020000002054
Hyvinkää45246217031251030007039
Hämeenkyrö12750180050000001554
Hämeenlinna80681128934474310010124911
Ii71107006000000854
Iisalmi3882506400280000005054
Iitti1891102600120101002406
Ikaalinen696015006000000964
Ilmajoki2521907000120000003534
Ilomantsi215140151031100002507
Imatra443860378313313170009659
Inari352170172826124302048810
Inkoo10780170060000001384
Isojoki60304003000000704
Isokyrö1903070060000002064
Janakkala685450294302216100010578
Joensuu1408990406811431161000020929
Jokioinen26407003010000415
Jomala7940151020500001066
Joroinen12422028106601210002547
Joutsa914140190000001106
Juuka8820501080000001495
Juupajoki37106002000000464
Juva1111204920482510002308
Jyväskylä949117144230125261800016639
Jämijärvi30102003001000375
Jämsä48963029920392930109079
Järvenpää180250780090040002965
Kaarina32130013910182130005158
Kaavi470013102000000634
Kajaani1077440183625923100013779
Kalajoki5731804410221230106659
Kangasala48459030004170160008717
Kangasniemi34203008040000515
Kankaanpää112705020291110002038
Kannonkoski13101003000000184
Kannus12560170090000001574
Karijoki88201002000000934
Karkkila727011006000000964
Karstula22001001100000254
Karvia10040311090010001466
Kaskinen446012003000000654
Kauhajoki2011502810121120002618
Kauhava2147058241101210003189
Kauniainen3514018009010000775
Kaustinen1092160080000001265
Keitele34204003000000434
Kemi234501100430100002945
Kemijärvi93201610131110001288
Keminmaa55007026010000715
Kemiönsaari10360702120000001305
Kempele152704400120100002165
Kerava1641404600110020002375
Keuruu4623009752310210006308
Kihniö19202004000000274
Kinnula37305005000000504
Kirkkonummi265410872190110004078
Kitee7550900120100001025
Kittilä1317118214813100021310
Kiuruvesi34509003000000514
Kivijärvi15103003000000224
Kokemäki10650610100000001285
Kokkola736750142225819000010258
Kolari9130111391100001388
Konnevesi57102002000000624
Kontiolahti88666028816039011100013077
Korsnäs28100003000000323
Koski Tl14102002000000194
Kotka57050024223712450009499
Kouvola11711031326703722500016549
Kristiinankaupunki112180220090000001614
Kruunupyy557130572020200006336
Kuhmo174100110090000002044
Kuhmoinen10340340030000001444
Kumlinge260000010001000373
Kuopio120711414141131333610000190210
Kuortane47412002000000565
Kurikka4033206331220000005246
Kustavi64805102000000805
Kuusamo3611202802551200004617
Kyyjärvi13001005000000193
Kärkölä46204007010000605
Kärsämäki9011003000000144
Kökar14100008000000233
Lahti830762324201772712010143310
Laihia33736018820121120005798
Laitila11850410160100001726
Lapinjärvi534034204000000975
Lapinlahti3042506100220010004135
Lappajärvi28830254080100103307
Lappeenranta759610376127717700012919
Lapua317900169101025001000008026
Laukaa2861201801370020003566
Lemi47206004000000594
Lemland30203012000000385
Lempäälä3403207941311030004918
Leppävirta1991102401101100002477
Lestijärvi35102002000000404
Lieksa3072104861231120004109
Lieto1782005061152400002768
Liminka8200250090000001163
Liperi63824011740190000008025
Lohja4473508021332210006039
Loimaa150120190132000001876
Loppi121150180020010001575
Loviisa1712501487251100003608
Luhanka14001003000000183
Lumijoki20003002000000253
Lumparland9000006000000152
Luoto221401100120500002535
Luumäki69207004110000846
Maalahti14050350091100001916
Maarianhamina767013011001210002018
Marttila18201002000000234
Masku103801401100000001365
Merijärvi24100012000000284
Merikarvia1871205510130010002696
Miehikkälä55504003100000685
Mikkeli6945101471222341422400012079
Muhos1469081060100001716
Multia6013011003010000885
Muonio526030123110010888
Mustasaari41620014632551340006509
Muurame140190701070000002375
Mynämäki51004015000000614
Myrskylä15109002000000274
Mäntsälä1661405200130000002454
Mänttä-Vilppula4623405710100000005645
Mäntyharju166801100101300001996
Naantali2661903420162100003407
Nakkila504050111111000748
Nivala194502220150600002446
Nokia484480931190130006408
Nousiainen40103002000000464
Nurmes108230223181310001709
Nurmijärvi52249011030130220007017
Närpiö219130200090000002614
Orimattila31933015740210100005356
Oripää32203012000000405
Orivesi19480210050110002306
Oulainen25090241040040002926
Oulu111415215459120141014110205312
Outokumpu17660170051000002055
Padasjoki65303002000000734
Paimio1721304710140010002486
Paltamo30640500120000003274
Parainen301140550180120003827
Parikkala9220120070000001134
Parkano57303002000000654
Pedersören kunta432260116206001410006517
Pelkosenniemi433041023100000756
Pello33203013000000425
Perho41101002010000465
Pertunmaa24103006000000344
Petäjävesi714010004000000894
Pieksämäki263702310261500003267
Pielavesi2331406210171100003297
Pietarsaari500590157341312127100010929
Pihtipudas35304004010000475
Pirkkala167110491091100002397
Polvijärvi150150923191110002739
Pomarkku315012003001000525
Pori72668121013145215000107210
Pornainen345010103001000546
Porvoo370450164193864241301072910
Posio55406007110000746
Pudasjärvi252110670190110003427
Pukkila14307002000000264
Punkalaidun32001003000000363
Puolanka25270140051000002795
Puumala15290151070100001856
Pyhtää1401706010181100002387
Pyhäjoki61202012000000685
Pyhäjärvi45303007000000584
Pyhäntä20406004000000344
Pyhäranta2041907220101000003086
Pälkäne11980131280010001527
Pöytyä1161301100110000001514
Raahe58640016000240310008146
Raasepori2962402201100000003535
Raisio2402009612150100003757
Rantasalmi424013004010000645
Ranua30001005000000363
Rauma9007402163147313300012609
Rautalampi61402003000000704
Rautavaara42270171030000004505
Rautjärvi22060260040000002564
Reisjärvi64104008020000795
Riihimäki2652009301111000003916
Ristijärvi924031040000001045
Rovaniemi45929295226215100065810
Ruokolahti51725010600121000006615
Ruovesi8630512100000001076
Rusko1255080081000001475
Rääkkylä82409004000000994
Saarijärvi97100160150000001295
Salla65104009000000794
Salo741660251124922200011169
Saltvik25000010000000262
Sastamala2901523400100101003537
Sauvo33306103000000465
Savitaipale343048004010000905
Savonlinna57338057120151210006998
Savukoski230010111010000375
Seinäjoki735640135204044100009948
Sievi292705310140100003686
Siikainen252033004001000655
Siikajoki15710160030000001774
Siikalatva772011003000000934
Siilinjärvi2411905100300110003436
Simo30003019100000445
Sipoo260280434061010003437
Siuntio865090021010001046
Sodankylä18180810262210002298
Soini73003001000000773
Somero14790130041000001745
Sonkajärvi20620100050000002234
Sotkamo3421702620220000004095
Sottunga210100300000074
Sulkava56106002001000665
Sund31403004010000435
Suomussalmi42810700121000004495
Suonenjoki929070051000001145
Sysmä39003001000000433
Säkylä626050012000000854
Taipalsaari13560230090110001756
Taivalkoski8010090050000001044
Taivassalo38103003000000454
Tammela1051803910191210001868
Tampere10961511533831424168011196412
Tervo572011004000000744
Tervola66204007000000794
Teuva379340472050000004675
Tohmajärvi1015010030100001115
Toholampi50103015010000616
Toivakka881204211201400001698
Tornio1721215710250020002707
Turku941940316441964224111158812
Tuusniemi46705016000000655
Tuusula34939011110121110005158
Tyrnävä324014002011000546
Ulvila191110532091210002708
Urjala491107002000000694
Utajärvi51306015000000665
Utsjoki392030121300000696
Uurainen40203002000000474
Uusikaarlepyy209130871090300003226
Uusikaupunki180230230080000002344
Vaala1901302100120100002375
Vaasa737540291437336800011799
Valkeakoski1062305210110700012017
Valtimo45102003000000514
Vantaa718134038453104414200013689
Varkaus2001805811501820003399
Vehmaa12401002000000194
Vesanto1136090020000001304
Vesilahti431105103000000635
Veteli1042040040000001144
Vieremä1043070020000001164
Vihti35241019622161190006209
Viitasaari78304016000000925
Vimpeli12480371180200001817
Virolahti1271202140101000001756
Virrat2461905621150100003407
Vårdö15202001000000204
Vöyri26222010681213410004289
Ylitornio32101002000000364
Ylivieska2811404900371810003917
Ylöjärvi3431815100140000004275
Ypäjä22102003000000284
Ähtäri59504103000000725
Äänekoski1701315911130220002629

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 17.11.2019 13:05:53 , generating time 0.787 sec.kalatirppa