Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Kartalla mobiili Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.
Eri -sarake kertoo montako eri kätkötyyppiä olet paikkakunnalta löytänyt.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

PaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigoC.Celeb. miittiMegaMiittiL.lessYht.Eri
Akaa107131151090100001477
Alajärvi198140191040200002386
Alavieska1163061060000001325
Alavus170150330080000002264
Asikkala1301203221102100001908
Askola125130153150020001647
Aura36305005000000494
Brändö23000003000000262
Eckerö41303126001000577
Enonkoski17101002000000214
Enontekiö6540603342210001178
Espoo1281186348966816136200207911
Eura226901600120010002645
Eurajoki263320135521221321045811
Evijärvi873019290601800002257
Finström50107001000000594
Forssa1061603410100100001686
Föglö12002006000000203
Geta12003003000000183
Haapajärvi368440924106111320106239
Haapavesi1212060050100001355
Hailuoto36302008100000505
Halsua75306103030000916
Hamina2724001383311823510051310
Hammarland280011104020000465
Hankasalmi873050050010001015
Hanko14940701111120001768
Harjavalta104601210261611001589
Hartola614010007011000846
Hattula1512708011712110027210
Hausjärvi17721012230101040003387
Heinola4006401681313512910069410
Heinävesi7940100070210001036
Helsinki173529227592617408184015300331511
Hirvensalmi69104027120000867
Hollola3373608441321130004999
Huittinen616030010020000825
Humppila11202006000000214
Hyrynsalmi1983050020000002084
Hyvinkää53457219231252040008209
Hämeenkyrö154110190050000001894
Hämeenlinna88598134734504310110140712
Ii942070080101001136
Iisalmi4292607400310000005604
Iitti21916033240140102003097
Ikaalinen7860150060000001054
Ilmajoki2622007710120000003725
Ilomantsi228150161032200002677
Imatra4619003973136131700010099
Inari390230252926944312055211
Inkoo12780191080000001635
Isojoki63305003000000744
Isokyrö19160370060000002404
Janakkala721640334302417200011568
Joensuu155011005038116011910100236310
Jokioinen36408003010000525
Jomala9140322030500001376
Joroinen12422030106901210002597
Joutsa9681701110000001246
Juuka9320521080000001565
Juupajoki39106002000000484
Juva1241305430642920002718
Jyväskylä1012137150440138362700018329
Jämijärvi34102004001000425
Jämsä54566032720412930109969
Järvenpää196280951090060003356
Kaarina33335014910182131005439
Kaavi480013102000000644
Kajaani12534902226261252100160310
Kalajoki59820046132212301069710
Kangasala54378032604190160009777
Kangasniemi352050010040000565
Kankaanpää1831106220401120003028
Kannonkoski21301003000000284
Kannus151901800100000001884
Karijoki88401002000000954
Karkkila7780120070101001066
Karstula22002001100000264
Karvia11150361090010001636
Kaskinen456013003000000674
Kauhajoki2021502910121120002638
Kauhava2257065801111210003939
Kauniainen3815019009010000825
Kaustinen19341131090000002216
Keitele39206004000000514
Kemi281702000591101003707
Kemijärvi119202010171110001628
Keminmaa620080210010000835
Kemiönsaari149901102121000001846
Kempele1621005300130101002406
Kerava1951705210131040002837
Keuruu482310100523312110065810
Kihniö20202005000000294
Kinnula42305005000000554
Kirkkonummi30445010041110120004688
Kitee94702100130100001365
Kittilä1509126216113110025611
Kiuruvesi37509004101000576
Kivijärvi19103004011100307
Kokemäki13850710100000001615
Kokkola786810160326519010011089
Kolari10440511461101001649
Konnevesi87102002000000924
Kontiolahti92368031916043012110013838
Korsnäs28100003000000323
Koski Tl16204102000000255
Kotka603540278237936500010339
Kouvola128710913607040325100181510
Kristiinankaupunki1131802200100000001634
Kruunupyy611130612040200006936
Kuhmo285120110090000003174
Kuhmoinen12270420030001001755
Kumlinge270030010001000414
Kuopio134013114961731468722100217211
Kuortane49413003000000605
Kurikka4343407831250000005756
Kustavi69809102100000906
Kuusamo4001403312691201005239
Kyyjärvi13001005000000193
Kärkölä47305008010000645
Kärsämäki10111114000000197
Kökar15101008000000254
Lahti9891192434602434813120182111
Laihia37637023720131122006719
Laitila140570430161100002497
Lapinjärvi6170403040000001155
Lapinlahti3142706500220011004306
Lappajärvi29030264090100103347
Lappeenranta8698704191290177100148410
Lapua366900193102028001250009046
Laukaa3181404071380031004228
Lemi49207005000000634
Lemland39205012000000495
Lempäälä36633010041321030005408
Leppävirta2161203301111101002768
Lestijärvi37103002000000434
Lieksa31421053612511210042510
Lieto2283006681162410003569
Liminka8520250090001001225
Liperi67324014140200000008625
Lohja55852014021412350008049
Loimaa200170260132001002507
Loppi123170200020010001635
Loviisa1803201998251110004299
Luhanka14101003000000194
Lumijoki20003002010100275
Lumparland11000006000000172
Luoto242501200140511002807
Luumäki75208004110000916
Maalahti156503800101120002137
Maarianhamina877015011082210002238
Marttila19201002000000244
Masku1201001901100000001605
Merijärvi24101013000000305
Merikarvia1901205510150010002746
Miehikkälä57504003100000705
Mikkeli7318502061523161532600014359
Muhos15210091060100001796
Multia6013012003010000895
Muonio536030124110010908
Mustasaari451220153326315410070510
Muurame144210961080000002705
Mynämäki55104016000100686
Myrskylä151010002000000284
Mäntsälä1921709300190010003225
Mänttä-Vilppula4663606010120000005755
Mäntyharju1701103100111301002287
Naantali2742204020182200003607
Nakkila604080115111000918
Nivala196504420170600002706
Nokia49351010111121240006669
Nousiainen43103002000000494
Nurmes1562402631111310002269
Nurmijärvi59458013230170221008098
Närpiö2281502400110000002784
Orimattila37747017340241100006277
Oripää33203012000000415
Orivesi21090450060110002726
Oulainen259100271050040003066
Oulu1225162163312524141115210231212
Outokumpu17660180061000002075
Padasjoki736015102000000975
Paimio1961505310140010002806
Paltamo35040500120000003714
Parainen332140630180120004217
Parikkala9320120070000001144
Parkano72405104000000865
Pedersören kunta4893401262069015390007747
Pelkosenniemi464051029110100888
Pello36203013000000455
Perho42202003010000505
Pertunmaa24104006000000354
Petäjävesi754012004000000954
Pieksämäki3192204520311511004279
Pielavesi2401506610171100003417
Pietarsaari554920208341362230200012859
Pihtipudas36304004010000485
Pirkkala1821206110111111002719
Polvijärvi17715010531101110003149
Pomarkku335012005001000565
Pori79777126416151337100122111
Pornainen509012104002000786
Porvoo444550203213924251301086110
Posio58406007110000776
Pudasjärvi3191306901140110004187
Pukkila144010002001000315
Punkalaidun34001003000000383
Puolanka32290210051000003585
Puumala15890161080100001936
Pyhtää1541707020201101002668
Pyhäjoki69203012000000775
Pyhäjärvi55506128002000797
Pyhäntä21406005000000364
Pyhäranta2142007630121111003299
Pälkäne143160191280010001907
Pöytyä1211401300110100001605
Raahe62043016610260330008627
Raasepori30524022011100100003736
Raisio24921010812160101003998
Rantasalmi425013005010000665
Ranua30001005000000363
Rauma99478024931553134100140110
Rautalampi66502003000000764
Rautavaara42370182030001004546
Rautjärvi24170260040000002784
Reisjärvi65104008020000805
Riihimäki2752109301111000004026
Ristijärvi1095081040000001275
Rovaniemi534312114237016110076511
Ruokolahti52926010800121001006776
Ruovesi9130712100000001146
Rusko12850130091001001576
Rääkkylä8440100040000001024
Saarijärvi112120160150000001465
Salla711090013000000944
Salo7556702661258222200115710
Saltvik25000010000000262
Sastamala3141523900130101003857
Sauvo36306103000000495
Savitaipale3970500050100001025
Savonlinna59741061120171210007328
Savukoski240010117010000445
Seinäjoki8256801603042451020011199
Sievi296805310150100003746
Siikainen283034004101000716
Siikajoki17210180030000001944
Siikalatva8020150040000001014
Siilinjärvi2841905600340110003956
Simo510040112100000695
Sipoo333330504062010004297
Siuntio11160170031010001396
Sodankylä25210026212823120032710
Soini77103002000000834
Somero166100230041000002045
Sonkajärvi22930110050000002484
Sotkamo5842003520281002106738
Sottunga210100300000074
Sulkava58106002001000685
Sund34405005110000506
Suomussalmi43210700131000004545
Suonenjoki10010091061000001276
Sysmä43305001000000524
Säkylä66601600151000001045
Taipalsaari14970230090110001906
Taivalkoski97150112070010001336
Taivassalo45104004000000544
Tammela1332104310201210002228
Tampere1171175162011415241911311217313
Tervo742016004000000964
Tervola75206008000000914
Teuva401340482050000004905
Tohmajärvi1075050030100001215
Toholampi68104119020000867
Toivakka1352206211211420002499
Tornio2171216410320020103308
Turku1005980360642124255611172712
Tuusniemi48806016000000695
Tuusula42142013720151120006218
Tyrnävä344014003011000576
Ulvila2111305820111220003008
Urjala551208002000000774
Utajärvi633011017000000855
Utsjoki403030122300000726
Uurainen40203002000000474
Uusikaarlepyy2321409110111300003537
Uusikaupunki220230230080000002744
Vaala2061402500120100002585
Vaasa77755031743102388100127810
Valkeakoski1382305910110700012407
Vantaa7881440439831155152200152110
Varkaus2161906511521820003659
Vehmaa12402002000000204
Vesanto12860120020000001484
Vesilahti541208103100000796
Veteli1112040040000001214
Vieremä1113070020000001234
Vihti395460224622111910070610
Viitasaari81304016000000955
Vimpeli12480371190200001827
Virolahti1381402540101011001948
Virrat2642305621150100003627
Vårdö18203001000000244
Vöyri34426012581253510005389
Ylitornio52104003000000604
Ylivieska3031405000381810004157
Ylöjärvi3984616700160011005307
Ypäjä37103003000000444
Ähtäri65505104000000805
Äänekoski17213161111412200026810

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (3.2.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 05.03.2021 02:42:11 , generating time 0.990 sec.kalatirppa