Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

 KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
1.Pyhäranta150.05146.6845
2.Pyhtää270.03635.2539
3.Lumijoki100.03445.1440
4.Ruokolahti270.02274.7277
5.Paimio460.18994.4992
6.Lieto790.26114.4615
7.Halsua60.01404.4577
8.Janakkala740.12634.4370
9.Muurame380.19584.1291
10.Mänttä-Vilppula460.07003.9580
11.Kangasala1100.16933.8922
12.Kärkölä190.07333.8681
13.Lapinlahti290.04073.8456
14.Kökar10.00053.8168
15.Eurajoki350.02333.8139
16.Vesilahti160.04523.7392
17.Ilmajoki430.07423.6878
18.Imatra1060.55423.6737
19.Nousiainen170.08523.5321
20.Raisio831.65803.4433
21.Kaarina1040.57933.4193
22.Lestijärvi30.00543.4169
23.Rauma1350.12163.3967
24.Iitti240.03503.3884
25.Laihia260.05113.3744
26.Aura130.13603.3740
27.Merijärvi40.01733.3670
28.Haapavesi250.02303.3431
29.Kustavi30.00393.3408
30.Laukaa590.07153.3124
31.Teuva200.03603.3102
32.Kokkola1500.05493.2775
33.Lempäälä650.21183.2718
34.Pirkkala530.50913.2587
35.Kaustinen140.03883.2400
36.Nokia1000.28753.2282
37.Hausjärvi280.07743.2103
38.Tampere6710.97313.1991
39.Jämsä730.04003.1618
40.Veteli110.02113.1483
41.Naantali580.09093.1474
42.Virrat240.01853.1438
43.Pälkäne220.02983.1415
44.Turku5511.79823.1353
45.Rusko180.14073.1115
46.Vimpeli100.03043.0441
47.Keuruu330.02313.0367
48.Orimattila450.07293.0360
49.Sievi160.02003.0183
50.Kontiolahti400.03882.9568
51.Joensuu2130.07742.9433
52.Kerava983.18292.9141
53.Hyvinkää1310.38902.9118
54.Riihimäki830.66102.9090
55.Jyväskylä3730.25442.9085
56.Merikarvia100.00802.9070
57.Ylivieska400.06982.8929
58.Alavieska80.03162.8881
59.Hämeenlinna1910.09242.8848
60.Padasjoki100.01372.8596
61.Tuusula1040.46122.8496
62.Ulvila390.09232.8486
63.Ylöjärvi840.06342.8122
64.Kalajoki350.01462.8000
65.Vaasa1820.31652.7957
66.Seinäjoki1570.10692.7860
67.Kannus160.03402.7831
68.Valkeakoski560.15042.7324
69.Lohja1270.11442.7212
70.Kaskinen40.02282.7155
71.Siuntio160.06012.7022
72.Kirkkonummi960.09452.6602
73.Taipalsaari130.01712.6498
74.Salo1450.06692.6485
75.Rääkkylä70.01002.6217
76.Vaala90.00512.6110
77.Vihti720.12702.5984
78.Heinola530.06312.5801
79.Joroinen140.01972.5688
80.Masku240.09452.5526
81.Liminka220.03382.5363
82.Kotka1380.14532.5208
83.Askola120.05502.5120
84.Inkoo140.01472.5112
85.Äänekoski510.04482.5065
86.Kauhajoki360.02742.5059
87.Oulainen200.03352.4876
88.Hanko240.03002.4837
89.Vesanto60.01052.4702
90.Vöyri110.00902.4586
91.Tammela160.02242.4158
92.Hamina520.04502.4113
93.Siikainen40.00812.4082
94.Valtimo60.00722.3981
95.Uurainen80.02152.3959
96.Pyhäntä40.00472.3909
97.Pomarkku60.01812.3885
98.Kajaani910.04022.3877
99.Hankasalmi130.01892.3576
100.Pori1990.09652.3533
101.Kuopio2650.07092.3303
102.Haapajärvi180.02282.3130
103.Kouvola2040.07072.3070
104.Jokioinen130.07142.2558
105.Mynämäki180.03362.2352
106.Urjala120.02372.2206
107.Siilinjärvi460.09062.2075
108.Puolanka70.00272.2075
109.Nurmijärvi860.23422.1972
110.Muhos190.02382.1640
111.Lappeenranta1550.08832.1618
112.Evijärvi60.01542.1575
113.Kempele330.29902.1510
114.Pöytyä180.02332.1505
115.Järvenpää822.05262.1374
116.Toivakka50.01212.1151
117.Espoo5120.96942.1125
118.Lahti2430.46962.1069
119.Enontekiö40.00052.0931
120.Nivala230.04282.0911
121.Hattula200.04682.0910
122.Kruunupyy140.01862.0864
123.Petäjävesi80.01612.0523
124.Akaa290.25292.0410
125.Soini50.00872.0358
126.Oulu3800.09792.0285
127.Ikaalinen150.01782.0232
128.Kärsämäki60.00862.0216
129.Vantaa3931.63502.0028
130.Reisjärvi60.01192.0027
131.Mikkeli1090.03382.0010
132.Loimaa340.03991.9924
133.Pudasjärvi180.00311.9903
134.Rautjärvi80.01991.9569
135.Hailuoto20.00181.9550
136.Ruovesi100.01051.9547
137.Mäntsälä380.06371.9530
138.Brändö10.00061.9493
139.Hämeenkyrö200.03961.9342
140.Raahe490.02591.8997
141.Puumala50.00401.8990
142.Savonlinna700.01951.8919
143.Kannonkoski30.00551.8680
144.Mäntyharju120.00991.8425
145.Hollola440.06051.8396
146.Säkylä140.02651.8387
147.Karvia50.00961.8369
148.Eura230.03651.8341
149.Uusikaupunki290.01501.8312
150.Pietarsaari360.09081.8306
151.Lapua260.03461.8249
152.Liperi220.01891.8239
153.Sodankylä160.00131.8038
154.Pornainen90.06001.7953
155.Kankaanpää220.03121.7885
156.Sipoo320.04581.7882
157.Sastamala460.03001.7856
158.Tyrnävä110.02221.7751
159.Taivalkoski80.00301.7656
160.Asikkala150.01991.7489
161.Nakkila100.05411.7367
162.Kaavi60.00761.7356
163.Siikajoki100.00611.7283
164.Harjavalta130.10181.7216
165.Virolahti60.01071.6992
166.Kauhava300.02261.6935
167.Rovaniemi1000.01251.6849
168.Orivesi160.01671.6665
169.Kristiinankaupunki120.00711.6538
170.Ilomantsi100.00321.6510
171.Ii150.00531.6340
172.Nurmes140.00751.6166
173.Isokyrö80.02241.6019
174.Loppi130.01981.5949
175.Honkajoki30.00901.5560
176.Tohmajärvi80.00891.5543
177.Helsinki8941.24941.5464
178.Savitaipale60.00871.4966
179.Leppävirta160.01051.4909
180.Vieremä60.00621.4822
181.Kivijärvi20.00331.4620
182.Outokumpu110.01881.4579
183.Polvijärvi70.00731.4517
184.Porvoo700.03271.4486
185.Hartola50.00741.4476
186.Mustasaari260.00821.4337
187.Oripää20.01701.4306
188.Karkkila130.05091.4259
189.Laitila120.02201.4184
190.Salla60.00101.3999
191.Kurikka320.01831.3923
192.Lapinjärvi40.01181.3685
193.Parainen210.00381.3615
194.Luumäki70.00811.3553
195.Varkaus310.05911.3398
196.Sauvo40.01331.3214
197.Utajärvi40.00231.3158
198.Kangasniemi80.00601.3136
199.Saarijärvi140.00981.3078
200.Muonio30.00151.2717
201.Iisalmi280.03211.2562
202.Kuusamo210.00361.2515
203.Kuortane50.01031.2497
204.Lieksa160.00391.2403
205.Heinävesi50.00381.2379
206.Kokemäki100.01881.2315
207.Koski Tl30.01561.2175
208.Sotkamo130.00441.2142
209.Hirvensalmi30.00401.2136
210.Luhanka10.00321.2034
211.Kemi270.03611.1920
212.Suonenjoki90.01041.1844
213.Alavus150.01301.1827
214.Forssa210.08291.1780
215.Taivassalo20.00921.1744
216.Inari80.00051.1630
217.Tornio260.01931.1578
218.Pielavesi60.00431.1455
219.Lappajärvi40.00761.1367
220.Rautalampi40.00521.1360
221.Pieksämäki230.01251.1354
222.Kinnula20.00401.0875
223.Maalahti60.00311.0762
224.Uusikaarlepyy80.00481.0745
225.Hyrynsalmi30.00201.0493
226.Juuka60.00321.0457
227.Keminmaa90.01391.0383
228.Alajärvi110.01041.0370
229.Kolari40.00151.0312
230.Huittinen110.02041.0255
231.Multia20.00261.0235
232.Pertunmaa20.00441.0111
233.Paltamo40.00351.0078
234.Pedersören kunta110.01331.0051
235.Sulkava30.00390.9940
236.Myrskylä20.00970.9921
237.Marttila20.01020.9833
238.Joutsa50.00470.9796
239.Viitasaari70.00440.9605
240.Pelkosenniemi10.00050.9560
241.Loviisa150.00840.9554
242.Kauniainen81.33330.9408
243.Juupajoki20.00730.9259
244.Ähtäri60.00660.9077
245.Tervola30.00190.8671
246.Suomussalmi80.00140.8503
247.Sonkajärvi40.00250.8485
248.Juva60.00450.8440
249.Savukoski10.00020.8313
250.Kittilä50.00060.8258
251.Vehmaa20.00990.8197
252.Kuhmo80.00150.8173
253.Humppila20.01350.7868
254.Siikalatva50.00220.7831
255.Ypäjä20.01090.7669
256.Kuhmoinen20.00210.7602
257.Utsjoki10.00020.7547
258.Parkano50.00550.7022
259.Kemiönsaari50.00180.6875
260.Sysmä30.00320.6714
261.Konnevesi20.00290.6698
262.Parikkala40.00530.6692
263.Kitee80.00460.6669
264.Pyhäjärvi40.00270.6577
265.Lemi20.00760.6551
266.Karstula30.00310.6515
267.Ristijärvi10.00110.6460
268.Luoto30.00350.6421
269.Somero60.00860.6341
270.Raasepori180.00760.6221
271.Ylitornio30.00140.6192
272.Enonkoski10.00240.6042
273.Punkalaidun20.00550.5984
274.Tervo10.00200.5711
275.Saltvik10.00090.5698
276.Toholampi20.00320.5682
277.Kiuruvesi50.00350.5332
278.Närpiö50.00210.5263
279.Posio20.00060.5000
280.Pello20.00110.4894
281.Korsnäs10.00070.4488
282.Miehikkälä10.00230.4371
283.Pihtipudas20.00160.4282
284.Isojoki10.00150.4093
285.Tuusniemi10.00140.3489
286.Perho10.00130.3312
287.Pyhäjoki10.00070.2976
288.Rantasalmi10.00110.2417
289.Kemijärvi20.00050.2317
290.Ranua10.00030.2258
291.Maarianhamina20.09640.1801
292.Eckerö00.00000.0000
293.Finström00.00000.0000
294.Föglö00.00000.0000
295.Geta00.00000.0000
296.Hammarland00.00000.0000
297.Jomala00.00000.0000
298.Jämijärvi00.00000.0000
299.Karijoki00.00000.0000
300.Keitele00.00000.0000
301.Kihniö00.00000.0000
302.Kumlinge00.00000.0000
303.Kyyjärvi00.00000.0000
304.Lemland00.00000.0000
305.Lumparland00.00000.0000
306.Pukkila00.00000.0000
307.Rautavaara00.00000.0000
308.Simo00.00000.0000
309.Sottunga00.00000.0000
310.Sund00.00000.0000
311.Vårdö00.00000.0000

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 21.07.2018 16:09:49 , generating time 1.030 sec.kalatirppa