Kirjaudu: Muista minut Salasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

 KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
1.Pyhäranta160.05487.1301
2.Pyhtää270.03635.2539
3.Halsua70.01635.2006
4.Paimio530.21885.1839
5.Lumijoki100.03445.1440
6.Ruokolahti280.02364.9028
7.Lieto830.27434.6874
8.Muurame420.21644.5637
9.Janakkala730.12464.3770
10.Iitti290.04234.0943
11.Vesilahti170.04803.9729
12.Nousiainen190.09533.9476
13.Aura150.15693.8931
14.Kärkölä190.07333.8681
15.Ilmajoki450.07763.8593
16.Kangasala1090.16773.8568
17.Kökar10.00053.8168
18.Lapinlahti280.03933.7130
19.Rauma1470.13243.6986
20.Raisio881.75793.6507
21.Kaarina1110.61833.6494
22.Mänttä-Vilppula420.06393.6138
23.Imatra1040.54383.6044
24.Eurajoki330.02193.5959
25.Pirkkala570.54763.5047
26.Rusko200.15643.4572
27.Orimattila510.08273.4408
28.Veteli120.02303.4345
29.Lempäälä680.22163.4228
30.Nokia1050.30193.3896
31.Kustavi30.00393.3408
32.Kannus190.04043.3049
33.Tampere6870.99633.2754
34.Kaustinen140.03883.2400
35.Turku5641.84073.2093
36.Jämsä740.04063.2051
37.Puolanka100.00383.1536
38.Pälkäne220.02983.1415
39.Laukaa550.06663.0878
40.Kokkola1400.05133.0590
41.Vimpeli100.03043.0441
42.Naantali560.08783.0389
43.Joensuu2180.07923.0124
44.Jyväskylä3850.26253.0021
45.Laihia230.04522.9851
46.Hausjärvi260.07192.9810
47.Riihimäki850.67692.9791
48.Tuusula1080.47902.9592
49.Kerava993.21532.9438
50.Askola140.06422.9307
51.Seinäjoki1640.11162.9102
52.Merikarvia100.00802.9070
53.Vaala100.00572.9011
54.Alavieska80.03162.8881
55.Liminka250.03842.8822
56.Kirkkonummi1040.10242.8818
57.Ylöjärvi860.06492.8791
58.Masku270.10632.8717
59.Oulainen230.03852.8607
60.Padasjoki100.01372.8596
61.Keuruu310.02172.8527
62.Vaasa1850.32172.8418
63.Haapajärvi220.02792.8270
64.Kontiolahti380.03692.8090
65.Haapavesi210.01932.8082
66.Hyvinkää1260.37412.8007
67.Kalajoki350.01462.8000
68.Hämeenlinna1840.08902.7790
69.Ulvila380.08992.7755
70.Virrat210.01622.7509
71.Lohja1280.11532.7426
72.Valkeakoski560.15042.7324
73.Siuntio160.06012.7022
74.Heinola550.06552.6774
75.Ylivieska370.06462.6759
76.Kempele410.37152.6724
77.Pöytyä220.02842.6284
78.Rääkkylä70.01002.6217
79.Enontekiö50.00062.6164
80.Salo1430.06592.6119
81.Jokioinen150.08242.6028
82.Kotka1420.14952.5938
83.Äänekoski520.04572.5557
84.Kajaani970.04282.5451
85.Toivakka60.01452.5381
86.Merijärvi30.01302.5253
87.Kuopio2870.07682.5238
88.Vesanto60.01052.4702
89.Vöyri110.00902.4586
90.Vihti680.11992.4541
91.Sievi130.01622.4524
92.Taipalsaari120.01572.4460
93.Urjala130.02572.4056
94.Nurmijärvi940.25592.4016
95.Uurainen80.02152.3959
96.Pyhäntä40.00472.3909
97.Joroinen130.01832.3853
98.Hanko230.02872.3802
99.Kauhajoki340.02582.3667
100.Mynämäki190.03542.3594
101.Inkoo130.01362.3318
102.Akaa330.28782.3225
103.Liperi280.02412.3213
104.Järvenpää892.22782.3198
105.Kouvola2050.07102.3183
106.Lestijärvi20.00362.2779
107.Hamina490.04242.2722
108.Siilinjärvi470.09252.2555
109.Sodankylä200.00162.2548
110.Säkylä170.03222.2327
111.Lappeenranta1600.09112.2315
112.Espoo5391.02052.2239
113.Asikkala190.02512.2152
114.Pori1870.09072.2114
115.Mäntsälä430.07212.2100
116.Orivesi210.02192.1873
117.Hankasalmi120.01742.1763
118.Lahti2500.48312.1676
119.Ikaalinen160.01902.1581
120.Evijärvi60.01542.1575
121.Teuva130.02342.1516
122.Ruovesi110.01162.1501
123.Oripää30.02552.1459
124.Vantaa4191.74322.1353
125.Mikkeli1160.03592.1295
126.Hämeenkyrö220.04362.1277
127.Oulu3980.10262.1245
128.Tammela140.01962.1138
129.Lapua300.04002.1057
130.Raahe540.02862.0936
131.Nivala230.04282.0911
132.Loppi170.02592.0856
133.Petäjävesi80.01612.0523
134.Soini50.00872.0358
135.Sastamala520.03392.0186
136.Laitila170.03122.0095
137.Reisjärvi60.01192.0027
138.Mäntyharju130.01071.9960
139.Virolahti70.01251.9824
140.Hailuoto20.00181.9550
141.Brändö10.00061.9493
142.Kruunupyy130.01731.9374
143.Luumäki100.01161.9361
144.Pietarsaari380.09591.9323
145.Puumala50.00401.8990
146.Inari130.00071.8898
147.Hattula180.04211.8819
148.Pudasjärvi170.00291.8797
149.Savonlinna690.01921.8649
150.Harjavalta140.10961.8541
151.Ii170.00601.8519
152.Sipoo330.04721.8441
153.Karvia50.00961.8369
154.Loimaa310.03641.8166
155.Siikainen30.00611.8061
156.Hollola430.05911.7978
157.Pornainen90.06001.7953
158.Rovaniemi1060.01321.7860
159.Uusikaupunki280.01451.7680
160.Eura220.03491.7544
161.Nakkila100.05411.7367
162.Kaavi60.00761.7356
163.Vieremä70.00721.7292
164.Tervo30.00611.7133
165.Rautjärvi70.01741.7123
166.Muhos150.01881.7084
167.Kärsämäki50.00711.6846
168.Savukoski20.00031.6625
169.Kristiinankaupunki120.00711.6538
170.Sauvo50.01671.6518
171.Ilomantsi100.00321.6510
172.Utajärvi50.00291.6447
173.Kauhava290.02181.6370
174.Tyrnävä100.02021.6137
175.Isokyrö80.02241.6019
176.Mustasaari290.00911.5991
177.Pomarkku40.01201.5924
178.Helsinki9201.28571.5913
179.Outokumpu120.02051.5905
180.Siikajoki90.00541.5555
181.Tohmajärvi80.00891.5543
182.Kankaanpää220.02121.5461
183.Taivalkoski70.00261.5449
184.Karkkila140.05481.5356
185.Ypäjä40.02181.5337
186.Nurmes170.00631.5230
187.Pertunmaa30.00661.5167
188.Forssa270.10651.5146
189.Kuortane60.01241.4996
190.Kivijärvi20.00331.4620
191.Polvijärvi70.00731.4517
192.Porvoo700.03271.4486
193.Hartola50.00741.4476
194.Iisalmi320.03671.4357
195.Varkaus330.06291.4263
196.Alavus180.01561.4192
197.Sotkamo150.00511.4010
198.Hyrynsalmi40.00261.3991
199.Lieksa180.00441.3953
200.Parainen210.00381.3615
201.Kaskinen20.01141.3578
202.Kemi300.04011.3244
203.Kurikka300.01721.3053
204.Ristijärvi20.00221.2920
205.Tornio290.02151.2914
206.Luoto60.00701.2842
207.Pieksämäki260.01421.2834
208.Kuusamo210.00361.2515
209.Kannonkoski20.00361.2453
210.Viitasaari90.00571.2349
211.Kokemäki100.01881.2315
212.Koski Tl30.01561.2175
213.Hirvensalmi30.00401.2136
214.Ähtäri80.00881.2103
215.Enonkoski20.00481.2085
216.Luhanka10.00321.2034
217.Tervola40.00251.1561
218.Keminmaa100.01551.1537
219.Loviisa180.01011.1465
220.Pielavesi60.00431.1455
221.Lappajärvi40.00761.1367
222.Rautalampi40.00521.1360
223.Alajärvi120.01141.1312
224.Juva80.00591.1253
225.Parkano80.00881.1236
226.Huittinen120.02221.1188
227.Leppävirta120.00791.1182
228.Maalahti60.00311.0762
229.Uusikaarlepyy80.00481.0745
230.Sonkajärvi50.00321.0607
231.Kauniainen91.50001.0584
232.Suonenjoki80.00931.0528
233.Kolari40.00151.0312
234.Multia20.00261.0235
235.Savitaipale40.00580.9978
236.Sulkava30.00390.9940
237.Heinävesi40.00300.9903
238.Kangasniemi60.00450.9852
239.Pelkosenniemi10.00050.9560
240.Saarijärvi100.00700.9341
241.Salla40.00070.9333
242.Juupajoki20.00730.9259
243.Kuhmo90.00160.9195
244.Pedersören kunta100.01210.9137
245.Juuka50.00270.8714
246.Karstula40.00420.8686
247.Suomussalmi80.00140.8503
248.Muonio20.00100.8478
249.Vehmaa20.00990.8197
250.Isojoki20.00310.8187
251.Humppila20.01350.7868
252.Joutsa40.00380.7837
253.Kuhmoinen20.00210.7602
254.Paltamo30.00260.7559
255.Utsjoki10.00020.7547
256.Kitee90.00520.7503
257.Somero70.01000.7398
258.Kemiönsaari50.00180.6875
259.Lapinjärvi20.00590.6842
260.Konnevesi20.00290.6698
261.Lemi20.00760.6551
262.Kiuruvesi60.00420.6399
263.Siikalatva40.00180.6265
264.Ylitornio30.00140.6192
265.Punkalaidun20.00550.5984
266.Taivassalo10.00460.5872
267.Saltvik10.00090.5698
268.Simo20.00100.5656
269.Kinnula10.00200.5438
270.Raasepori150.00640.5184
271.Parikkala30.00390.5019
272.Posio20.00060.5000
273.Myrskylä10.00480.4960
274.Kittilä30.00040.4955
275.Pyhäjärvi30.00210.4933
276.Marttila10.00510.4916
277.Jämijärvi10.00450.4755
278.Korsnäs10.00070.4488
279.Sysmä20.00210.4476
280.Miehikkälä10.00230.4371
281.Pihtipudas20.00160.4282
282.Närpiö40.00170.4211
283.Tuusniemi10.00140.3489
284.Kemijärvi30.00080.3475
285.Perho10.00130.3312
286.Pyhäjoki10.00070.2976
287.Toholampi10.00160.2841
288.Jomala10.00150.2548
289.Pello10.00050.2447
290.Rantasalmi10.00110.2417
291.Ranua10.00030.2258
292.Maarianhamina20.09640.1801
293.Eckerö00.00000.0000
294.Finström00.00000.0000
295.Föglö00.00000.0000
296.Geta00.00000.0000
297.Hammarland00.00000.0000
298.Karijoki00.00000.0000
299.Keitele00.00000.0000
300.Kihniö00.00000.0000
301.Kumlinge00.00000.0000
302.Kyyjärvi00.00000.0000
303.Lemland00.00000.0000
304.Lumparland00.00000.0000
305.Pukkila00.00000.0000
306.Rautavaara00.00000.0000
307.Sottunga00.00000.0000
308.Sund00.00000.0000
309.Vårdö00.00000.0000

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (9.9.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 26.09.2022 12:36:12 , generating time 0.368 sec.kalatirppa