Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

 KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
1.Pyhäranta150.05146.6845
2.Pyhtää270.03635.2539
3.Lumijoki100.03445.1440
4.Ruokolahti270.02274.7277
5.Lieto790.26114.4615
6.Janakkala730.12464.3770
7.Paimio430.17754.2058
8.Muurame380.19584.1291
9.Mänttä-Vilppula460.07003.9580
10.Kangasala1100.16933.8922
11.Kärkölä190.07333.8681
12.Lapinlahti290.04073.8456
13.Kökar10.00053.8168
14.Eurajoki350.02333.8139
15.Nousiainen180.09023.7399
16.Vesilahti160.04523.7392
17.Halsua50.01173.7147
18.Ilmajoki430.07423.6878
19.Imatra1060.55423.6737
20.Raisio841.67803.4848
21.Veteli120.02303.4345
22.Kaarina1040.57933.4193
23.Lestijärvi30.00543.4169
24.Aura130.13603.3740
25.Merijärvi40.01733.3670
26.Rauma1330.11983.3463
27.Haapavesi250.02303.3431
28.Kustavi30.00393.3408
29.Teuva200.03603.3102
30.Pälkäne230.03113.2843
31.Lempäälä650.21183.2718
32.Pirkkala530.50913.2587
33.Laukaa580.07023.2562
34.Iitti230.03363.2472
35.Laihia250.04923.2446
36.Kaustinen140.03883.2400
37.Kokkola1470.05383.2120
38.Hausjärvi280.07743.2103
39.Nokia990.28473.1959
40.Tampere6620.96013.1562
41.Virrat240.01853.1438
42.Jämsä720.03953.1185
43.Turku5481.78853.1183
44.Rusko180.14073.1115
45.Vimpeli100.03043.0441
46.Keuruu330.02313.0367
47.Siikainen50.01023.0102
48.Rääkkylä80.01142.9963
49.Naantali550.08622.9846
50.Kontiolahti400.03882.9568
51.Joensuu2130.07742.9433
52.Kerava983.18292.9141
53.Merikarvia100.00802.9070
54.Orimattila430.06972.9011
55.Jyväskylä3720.25372.9007
56.Alavieska80.03162.8881
57.Riihimäki820.65302.8740
58.Hämeenlinna1900.09192.8697
59.Hyvinkää1290.38302.8674
60.Taipalsaari140.01842.8536
61.Tuusula1040.46122.8496
62.Ylöjärvi850.06422.8457
63.Sievi150.01872.8297
64.Ylivieska390.06802.8206
65.Kalajoki350.01462.8000
66.Kannus160.03402.7831
67.Vaasa1810.31472.7803
68.Ulvila380.08992.7755
69.Seinäjoki1560.10622.7683
70.Valkeakoski560.15042.7324
71.Kaskinen40.02282.7155
72.Siuntio160.06012.7022
73.Lohja1240.11172.6569
74.Kirkkonummi950.09352.6325
75.Salo1440.06642.6302
76.Vaala90.00512.6110
77.Padasjoki90.01232.5736
78.Joroinen140.01972.5688
79.Vihti710.12522.5623
80.Masku240.09452.5526
81.Hankasalmi140.02042.5390
82.Liminka220.03382.5363
83.Heinola520.06202.5314
84.Askola120.05502.5120
85.Inkoo140.01472.5112
86.Kauhajoki360.02742.5059
87.Oulainen200.03352.4876
88.Kotka1360.14322.4842
89.Hanko240.03002.4837
90.Vesanto60.01052.4702
91.Vöyri110.00902.4586
92.Äänekoski500.04392.4574
93.Tammela160.02242.4158
94.Valtimo60.00722.3981
95.Uurainen80.02152.3959
96.Pyhäntä40.00472.3909
97.Pomarkku60.01812.3885
98.Hamina510.04412.3649
99.Kajaani900.03982.3615
100.Kouvola2060.07142.3297
101.Pori1970.09552.3297
102.Kuopio2640.07062.3215
103.Haapajärvi180.02282.3130
104.Mynämäki180.03362.2352
105.Urjala120.02372.2206
106.Siilinjärvi460.09062.2075
107.Puolanka70.00272.2075
108.Evijärvi60.01542.1575
109.Kempele330.29902.1510
110.Pöytyä180.02332.1505
111.Lappeenranta1530.08712.1339
112.Toivakka50.01212.1151
113.Järvenpää812.02752.1113
114.Lahti2420.46762.0983
115.Nurmijärvi820.22332.0950
116.Enontekiö40.00052.0931
117.Espoo5070.95992.0918
118.Nivala230.04282.0911
119.Hattula200.04682.0910
120.Kruunupyy140.01862.0864
121.Jokioinen120.06602.0822
122.Petäjävesi80.01612.0523
123.Muhos180.02262.0501
124.Akaa290.25292.0410
125.Soini50.00872.0358
126.Ikaalinen150.01782.0232
127.Kärsämäki60.00862.0216
128.Reisjärvi60.01192.0027
129.Vantaa3921.63091.9977
130.Oulu3730.09611.9911
131.Mikkeli1080.03341.9826
132.Rautjärvi80.01991.9569
133.Hailuoto20.00181.9550
134.Mäntsälä380.06371.9530
135.Brändö10.00061.9493
136.Hämeenkyrö200.03961.9342
137.Loimaa330.03871.9338
138.Sodankylä170.00141.9166
139.Puumala50.00401.8990
140.Pudasjärvi170.00291.8797
141.Kannonkoski30.00551.8680
142.Savonlinna690.01921.8649
143.Raahe480.02541.8610
144.Mäntyharju120.00991.8425
145.Säkylä140.02651.8387
146.Karvia50.00961.8369
147.Eura230.03651.8341
148.Lapua260.03461.8249
149.Liperi220.01891.8239
150.Hollola430.05911.7978
151.Kankaanpää220.03121.7885
152.Sipoo320.04581.7882
153.Pietarsaari350.08831.7797
154.Tyrnävä110.02221.7751
155.Uusikaupunki280.01451.7680
156.Taivalkoski80.00301.7656
157.Ruovesi90.00951.7592
158.Asikkala150.01991.7489
159.Sastamala450.02941.7468
160.Nakkila100.05411.7367
161.Kaavi60.00761.7356
162.Siikajoki100.00611.7283
163.Loppi140.02131.7176
164.Virolahti60.01071.6992
165.Rovaniemi990.01231.6680
166.Orivesi160.01671.6665
167.Kristiinankaupunki120.00711.6538
168.Ilomantsi100.00321.6510
169.Kauhava290.02181.6370
170.Ii150.00531.6340
171.Nurmes140.00751.6166
172.Pornainen80.05331.5959
173.Harjavalta120.09391.5892
174.Honkajoki30.00901.5560
175.Helsinki8891.24241.5377
176.Savitaipale60.00871.4966
177.Leppävirta160.01051.4909
178.Vieremä60.00621.4822
179.Kivijärvi20.00331.4620
180.Outokumpu110.01881.4579
181.Polvijärvi70.00731.4517
182.Porvoo700.03271.4486
183.Hartola50.00741.4476
184.Mustasaari260.00821.4337
185.Oripää20.01701.4306
186.Karkkila130.05091.4259
187.Laitila120.02201.4184
188.Isokyrö70.01961.4017
189.Saarijärvi150.01051.4012
190.Salla60.00101.3999
191.Kurikka320.01831.3923
192.Varkaus320.06101.3831
193.Lapinjärvi40.01181.3685
194.Tohmajärvi70.00781.3600
195.Luumäki70.00811.3553
196.Sauvo40.01331.3214
197.Utajärvi40.00231.3158
198.Parainen200.00361.2967
199.Muonio30.00151.2717
200.Iisalmi280.03211.2562
201.Kuusamo210.00361.2515
202.Kuortane50.01031.2497
203.Lieksa160.00391.2403
204.Heinävesi50.00381.2379
205.Kokemäki100.01881.2315
206.Koski Tl30.01561.2175
207.Hirvensalmi30.00401.2136
208.Luhanka10.00321.2034
209.Kemi270.03611.1920
210.Suonenjoki90.01041.1844
211.Alavus150.01301.1827
212.Taivassalo20.00921.1744
213.Kangasniemi70.00531.1494
214.Pielavesi60.00431.1455
215.Lappajärvi40.00761.1367
216.Rautalampi40.00521.1360
217.Pieksämäki230.01251.1354
218.Tornio250.01851.1132
219.Kinnula20.00401.0875
220.Maalahti60.00311.0762
221.Uusikaarlepyy80.00481.0745
222.Forssa190.07501.0658
223.Hyrynsalmi30.00201.0493
224.Juuka60.00321.0457
225.Keminmaa90.01391.0383
226.Alajärvi110.01041.0370
227.Kolari40.00151.0312
228.Sotkamo110.00371.0274
229.Multia20.00261.0235
230.Inari70.00041.0176
231.Pertunmaa20.00441.0111
232.Paltamo40.00351.0078
233.Pedersören kunta110.01331.0051
234.Sulkava30.00390.9940
235.Myrskylä20.00970.9921
236.Marttila20.01020.9833
237.Joutsa50.00470.9796
238.Pelkosenniemi10.00050.9560
239.Loviisa150.00840.9554
240.Kauniainen81.33330.9408
241.Huittinen100.01850.9323
242.Juupajoki20.00730.9259
243.Ähtäri60.00660.9077
244.Suomussalmi80.00140.8503
245.Sonkajärvi40.00250.8485
246.Juva60.00450.8440
247.Savukoski10.00020.8313
248.Kittilä50.00060.8258
249.Vehmaa20.00990.8197
250.Kuhmo80.00150.8173
251.Humppila20.01350.7868
252.Siikalatva50.00220.7831
253.Ypäjä20.01090.7669
254.Kuhmoinen20.00210.7602
255.Utsjoki10.00020.7547
256.Parkano50.00550.7022
257.Kemiönsaari50.00180.6875
258.Viitasaari50.00310.6861
259.Sysmä30.00320.6714
260.Konnevesi20.00290.6698
261.Parikkala40.00530.6692
262.Kitee80.00460.6669
263.Pyhäjärvi40.00270.6577
264.Lemi20.00760.6551
265.Karstula30.00310.6515
266.Ristijärvi10.00110.6460
267.Luoto30.00350.6421
268.Somero60.00860.6341
269.Raasepori180.00760.6221
270.Ylitornio30.00140.6192
271.Enonkoski10.00240.6042
272.Punkalaidun20.00550.5984
273.Tervola20.00130.5780
274.Tervo10.00200.5711
275.Saltvik10.00090.5698
276.Toholampi20.00320.5682
277.Kiuruvesi50.00350.5332
278.Närpiö50.00210.5263
279.Posio20.00060.5000
280.Pello20.00110.4894
281.Korsnäs10.00070.4488
282.Miehikkälä10.00230.4371
283.Pihtipudas20.00160.4282
284.Isojoki10.00150.4093
285.Tuusniemi10.00140.3489
286.Perho10.00130.3312
287.Pyhäjoki10.00070.2976
288.Rantasalmi10.00110.2417
289.Kemijärvi20.00050.2317
290.Ranua10.00030.2258
291.Maarianhamina20.09640.1801
292.Eckerö00.00000.0000
293.Finström00.00000.0000
294.Föglö00.00000.0000
295.Geta00.00000.0000
296.Hammarland00.00000.0000
297.Jomala00.00000.0000
298.Jämijärvi00.00000.0000
299.Karijoki00.00000.0000
300.Keitele00.00000.0000
301.Kihniö00.00000.0000
302.Kumlinge00.00000.0000
303.Kyyjärvi00.00000.0000
304.Lemland00.00000.0000
305.Lumparland00.00000.0000
306.Pukkila00.00000.0000
307.Rautavaara00.00000.0000
308.Simo00.00000.0000
309.Sottunga00.00000.0000
310.Sund00.00000.0000
311.Vårdö00.00000.0000

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 21.04.2018 10:53:47 , generating time 0.062 sec.kalatirppa