Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

 KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
1.Pyhäranta150.05146.6845
2.Pyhtää270.03635.2539
3.Lumijoki100.03445.1440
4.Ruokolahti270.02274.7277
5.Kustavi40.00524.4543
6.Janakkala740.12634.4370
7.Lieto780.25774.4050
8.Muurame380.19584.1291
9.Paimio420.17344.1080
10.Mänttä-Vilppula460.07003.9580
11.Kangasala1110.17083.9275
12.Kärkölä190.07333.8681
13.Lapinlahti290.04073.8456
14.Kökar10.00053.8168
15.Nousiainen180.09023.7399
16.Vesilahti160.04523.7392
17.Eurajoki340.02263.7049
18.Ilmajoki430.07423.6878
19.Imatra1060.55423.6737
20.Aura140.14653.6335
21.Raisio841.67803.4848
22.Veteli120.02303.4345
23.Kaarina1040.57933.4193
24.Lestijärvi30.00543.4169
25.Merijärvi40.01733.3670
26.Haapavesi250.02303.3431
27.Teuva200.03603.3102
28.Rauma1310.11803.2960
29.Pälkäne230.03113.2843
30.Lempäälä650.21183.2718
31.Pirkkala530.50913.2587
32.Laukaa580.07023.2562
33.Kaustinen140.03883.2400
34.Hausjärvi280.07743.2103
35.Kokkola1460.05353.1901
36.Tampere6620.96013.1562
37.Virrat240.01853.1438
38.Nokia970.27893.1314
39.Jämsä720.03953.1185
40.Laihia240.04723.1149
41.Rusko180.14073.1115
42.Iitti220.03213.1060
43.Turku5421.76893.0841
44.Vimpeli100.03043.0441
45.Keuruu330.02313.0367
46.Siikainen50.01023.0102
47.Rääkkylä80.01142.9963
48.Naantali550.08622.9846
49.Halsua40.00932.9718
50.Kontiolahti400.03882.9568
51.Joensuu2120.07712.9295
52.Jyväskylä3730.25442.9085
53.Merikarvia100.00802.9070
54.Orimattila430.06972.9011
55.Alavieska80.03162.8881
56.Kerava973.15042.8843
57.Ylöjärvi860.06492.8791
58.Riihimäki820.65302.8740
59.Hämeenlinna1890.09142.8546
60.Tuusula1040.46122.8496
61.Hyvinkää1280.38012.8451
62.Sievi150.01872.8297
63.Ylivieska390.06802.8206
64.Kannus160.03402.7831
65.Seinäjoki1560.10622.7683
66.Vaasa1800.31302.7650
67.Valkeakoski560.15042.7324
68.Kalajoki340.01422.7200
69.Kaskinen40.02282.7155
70.Taipalsaari130.01712.6498
71.Lohja1230.11082.6355
72.Salo1440.06642.6302
73.Ulvila360.08522.6295
74.Vaala90.00512.6110
75.Kirkkonummi940.09252.6047
76.Padasjoki90.01232.5736
77.Joroinen140.01972.5688
78.Vihti710.12522.5623
79.Liminka220.03382.5363
80.Siuntio150.05642.5334
81.Heinola520.06202.5314
82.Askola120.05502.5120
83.Inkoo140.01472.5112
84.Kauhajoki360.02742.5059
85.Oulainen200.03352.4876
86.Hanko240.03002.4837
87.Vesanto60.01052.4702
88.Vöyri110.00902.4586
89.Äänekoski500.04392.4574
90.Kotka1340.14112.4477
91.Tammela160.02242.4158
92.Valtimo60.00722.3981
93.Uurainen80.02152.3959
94.Pyhäntä40.00472.3909
95.Pomarkku60.01812.3885
96.Hamina510.04412.3649
97.Hankasalmi130.01892.3576
98.Masku220.08662.3399
99.Kajaani890.03932.3352
100.Kouvola2060.07142.3297
101.Pori1970.09552.3297
102.Haapajärvi180.02282.3130
103.Kuopio2630.07042.3127
104.Mynämäki180.03362.2352
105.Urjala120.02372.2206
106.Siilinjärvi460.09062.2075
107.Puolanka70.00272.2075
108.Evijärvi60.01542.1575
109.Kempele330.29902.1510
110.Pöytyä180.02332.1505
111.Lappeenranta1530.08712.1339
112.Toivakka50.01212.1151
113.Järvenpää812.02752.1113
114.Nurmijärvi820.22332.0950
115.Enontekiö40.00052.0931
116.Nivala230.04282.0911
117.Hattula200.04682.0910
118.Lahti2410.46572.0896
119.Kruunupyy140.01862.0864
120.Espoo5040.95432.0794
121.Petäjävesi80.01612.0523
122.Muhos180.02262.0501
123.Akaa290.25292.0410
124.Soini50.00872.0358
125.Ikaalinen150.01782.0232
126.Kärsämäki60.00862.0216
127.Reisjärvi60.01192.0027
128.Vantaa3911.62671.9926
129.Oulu3720.09591.9858
130.Mikkeli1080.03341.9826
131.Rautjärvi80.01991.9569
132.Hailuoto20.00181.9550
133.Mäntsälä380.06371.9530
134.Brändö10.00061.9493
135.Hämeenkyrö200.03961.9342
136.Sodankylä170.00141.9166
137.Jokioinen110.06051.9087
138.Siikajoki110.00671.9011
139.Puumala50.00401.8990
140.Savonlinna700.01951.8919
141.Pudasjärvi170.00291.8797
142.Loimaa320.03761.8752
143.Kannonkoski30.00551.8680
144.Raahe480.02541.8610
145.Mäntyharju120.00991.8425
146.Säkylä140.02651.8387
147.Karvia50.00961.8369
148.Eura230.03651.8341
149.Lapua260.03461.8249
150.Hollola430.05911.7978
151.Sipoo320.04581.7882
152.Sastamala460.03001.7856
153.Pietarsaari350.08831.7797
154.Tyrnävä110.02221.7751
155.Taivalkoski80.00301.7656
156.Ruovesi90.00951.7592
157.Asikkala150.01991.7489
158.Nakkila100.05411.7367
159.Kaavi60.00761.7356
160.Uusikaupunki270.01401.7049
161.Virolahti60.01071.6992
162.Orivesi160.01671.6665
163.Liperi200.01721.6581
164.Kristiinankaupunki120.00711.6538
165.Ilomantsi100.00321.6510
166.Kauhava290.02181.6370
167.Rovaniemi970.01211.6343
168.Ii150.00531.6340
169.Kankaanpää200.02841.6259
170.Nurmes140.00751.6166
171.Loppi130.01981.5949
172.Harjavalta120.09391.5892
173.Honkajoki30.00901.5560
174.Helsinki8851.23681.5308
175.Savitaipale60.00871.4966
176.Leppävirta160.01051.4909
177.Vieremä60.00621.4822
178.Kivijärvi20.00331.4620
179.Outokumpu110.01881.4579
180.Polvijärvi70.00731.4517
181.Hartola50.00741.4476
182.Oripää20.01701.4306
183.Porvoo690.03231.4279
184.Karkkila130.05091.4259
185.Laitila120.02201.4184
186.Isokyrö70.01961.4017
187.Saarijärvi150.01051.4012
188.Salla60.00101.3999
189.Kurikka320.01831.3923
190.Mustasaari250.00791.3785
191.Lapinjärvi40.01181.3685
192.Tohmajärvi70.00781.3600
193.Luumäki70.00811.3553
194.Varkaus310.05911.3398
195.Sauvo40.01331.3214
196.Utajärvi40.00231.3158
197.Muonio30.00151.2717
198.Iisalmi280.03211.2562
199.Kuortane50.01031.2497
200.Lieksa160.00391.2403
201.Heinävesi50.00381.2379
202.Parainen190.00341.2318
203.Kokemäki100.01881.2315
204.Koski Tl30.01561.2175
205.Hirvensalmi30.00401.2136
206.Luhanka10.00321.2034
207.Pornainen60.04001.1969
208.Kemi270.03611.1920
209.Kuusamo200.00341.1919
210.Suonenjoki90.01041.1844
211.Alavus150.01301.1827
212.Taivassalo20.00921.1744
213.Pielavesi60.00431.1455
214.Lappajärvi40.00761.1367
215.Rautalampi40.00521.1360
216.Pieksämäki230.01251.1354
217.Tornio250.01851.1132
218.Kinnula20.00401.0875
219.Maalahti60.00311.0762
220.Uusikaarlepyy80.00481.0745
221.Forssa190.07501.0658
222.Hyrynsalmi30.00201.0493
223.Juuka60.00321.0457
224.Keminmaa90.01391.0383
225.Alajärvi110.01041.0370
226.Kolari40.00151.0312
227.Sotkamo110.00371.0274
228.Multia20.00261.0235
229.Inari70.00041.0176
230.Pertunmaa20.00441.0111
231.Paltamo40.00351.0078
232.Pedersören kunta110.01331.0051
233.Sulkava30.00390.9940
234.Myrskylä20.00970.9921
235.Kangasniemi60.00450.9852
236.Marttila20.01020.9833
237.Joutsa50.00470.9796
238.Pelkosenniemi10.00050.9560
239.Loviisa150.00840.9554
240.Kauniainen81.33330.9408
241.Huittinen100.01850.9323
242.Juupajoki20.00730.9259
243.Ähtäri60.00660.9077
244.Suomussalmi80.00140.8503
245.Sonkajärvi40.00250.8485
246.Juva60.00450.8440
247.Savukoski10.00020.8313
248.Kittilä50.00060.8258
249.Vehmaa20.00990.8197
250.Kuhmo80.00150.8173
251.Humppila20.01350.7868
252.Siikalatva50.00220.7831
253.Ypäjä20.01090.7669
254.Kuhmoinen20.00210.7602
255.Utsjoki10.00020.7547
256.Parkano50.00550.7022
257.Kemiönsaari50.00180.6875
258.Viitasaari50.00310.6861
259.Sysmä30.00320.6714
260.Konnevesi20.00290.6698
261.Parikkala40.00530.6692
262.Kitee80.00460.6669
263.Pyhäjärvi40.00270.6577
264.Lemi20.00760.6551
265.Karstula30.00310.6515
266.Ristijärvi10.00110.6460
267.Luoto30.00350.6421
268.Somero60.00860.6341
269.Raasepori180.00760.6221
270.Ylitornio30.00140.6192
271.Enonkoski10.00240.6042
272.Punkalaidun20.00550.5984
273.Tervola20.00130.5780
274.Tervo10.00200.5711
275.Saltvik10.00090.5698
276.Toholampi20.00320.5682
277.Kiuruvesi50.00350.5332
278.Närpiö50.00210.5263
279.Posio20.00060.5000
280.Pello20.00110.4894
281.Korsnäs10.00070.4488
282.Miehikkälä10.00230.4371
283.Pihtipudas20.00160.4282
284.Isojoki10.00150.4093
285.Tuusniemi10.00140.3489
286.Perho10.00130.3312
287.Pyhäjoki10.00070.2976
288.Rantasalmi10.00110.2417
289.Kemijärvi20.00050.2317
290.Ranua10.00030.2258
291.Maarianhamina20.09640.1801
292.Eckerö00.00000.0000
293.Finström00.00000.0000
294.Föglö00.00000.0000
295.Geta00.00000.0000
296.Hammarland00.00000.0000
297.Jomala00.00000.0000
298.Jämijärvi00.00000.0000
299.Karijoki00.00000.0000
300.Keitele00.00000.0000
301.Kihniö00.00000.0000
302.Kumlinge00.00000.0000
303.Kyyjärvi00.00000.0000
304.Lemland00.00000.0000
305.Lumparland00.00000.0000
306.Pukkila00.00000.0000
307.Rautavaara00.00000.0000
308.Simo00.00000.0000
309.Sottunga00.00000.0000
310.Sund00.00000.0000
311.Vårdö00.00000.0000

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 19.01.2018 09:18:43 , generating time 0.964 sec.kalatirppa