Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

 KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
1.Pyhäranta160.05487.1301
2.Pyhtää270.03635.2539
3.Lumijoki100.03445.1440
4.Ruokolahti270.02274.7277
5.Paimio480.19814.6948
6.Lieto790.26114.4615
7.Halsua60.01404.4577
8.Janakkala730.12464.3770
9.Muurame380.19584.1291
10.Kangasala1120.17243.9629
11.Mänttä-Vilppula460.07003.9580
12.Kärkölä190.07333.8681
13.Lapinlahti290.04073.8456
14.Kökar10.00053.8168
15.Vesilahti160.04523.7392
16.Imatra1070.55953.7083
17.Eurajoki340.02263.7049
18.Ilmajoki420.07243.6021
19.Nousiainen170.08523.5321
20.Kaarina1060.59053.4850
21.Raisio841.67803.4848
22.Rauma1370.12343.4470
23.Lestijärvi30.00543.4169
24.Iitti240.03503.3884
25.Laihia260.05113.3744
26.Aura130.13603.3740
27.Merijärvi40.01733.3670
28.Kokkola1530.05603.3431
29.Haapavesi250.02303.3431
30.Kustavi30.00393.3408
31.Hausjärvi290.08023.3249
32.Lempäälä660.21503.3221
33.Laukaa590.07153.3124
34.Teuva200.03603.3102
35.Nokia1010.29043.2605
36.Pirkkala530.50913.2587
37.Kaustinen140.03883.2400
38.Tampere6790.98473.2373
39.Turku5561.81463.1638
40.Veteli110.02113.1483
41.Naantali580.09093.1474
42.Virrat240.01853.1438
43.Pälkäne220.02983.1415
44.Keuruu340.02383.1287
45.Jämsä720.03953.1185
46.Rusko180.14073.1115
47.Vimpeli100.03043.0441
48.Orimattila450.07293.0360
49.Sievi160.02003.0183
50.Joensuu2160.07852.9847
51.Riihimäki850.67692.9791
52.Ylivieska410.07152.9652
53.Jyväskylä3790.25842.9553
54.Hämeenlinna1930.09342.9150
55.Kerava983.18292.9141
56.Hyvinkää1310.38902.9118
57.Merikarvia100.00802.9070
58.Alavieska80.03162.8881
59.Kontiolahti390.03792.8829
60.Padasjoki100.01372.8596
61.Tuusula1040.46122.8496
62.Ulvila390.09232.8486
63.Ylöjärvi850.06422.8457
64.Seinäjoki1590.10822.8215
65.Vaasa1830.31822.8111
66.Kalajoki350.01462.8000
67.Kannus160.03402.7831
68.Lohja1270.11442.7212
69.Kirkkonummi980.09652.7156
70.Kaskinen40.02282.7155
71.Siuntio160.06012.7022
72.Salo1470.06782.6850
73.Taipalsaari130.01712.6498
74.Valkeakoski540.14512.6348
75.Heinola540.06432.6288
76.Rääkkylä70.01002.6217
77.Vaala90.00512.6110
78.Vihti720.12702.5984
79.Kauhajoki370.02812.5755
80.Joroinen140.01972.5688
81.Äänekoski520.04572.5557
82.Masku240.09452.5526
83.Kotka1390.14642.5390
84.Toivakka60.01452.5381
85.Liminka220.03382.5363
86.Askola120.05502.5120
87.Inkoo140.01472.5112
88.Oulainen200.03352.4876
89.Hanko240.03002.4837
90.Vesanto60.01052.4702
91.Vöyri110.00902.4586
92.Haapajärvi190.02412.4415
93.Tammela160.02242.4158
94.Kajaani920.04062.4139
95.Hamina520.04502.4113
96.Siikainen40.00812.4082
97.Urjala130.02572.4056
98.Valtimo60.00722.3981
99.Uurainen80.02152.3959
100.Pyhäntä40.00472.3909
101.Pomarkku60.01812.3885
102.Kuopio2690.07202.3655
103.Pori2000.09702.3651
104.Hankasalmi130.01892.3576
105.Kempele360.32622.3465
106.Kouvola2050.07102.3183
107.Jokioinen130.07142.2558
108.Siilinjärvi470.09252.2555
109.Mynämäki180.03362.2352
110.Nurmijärvi870.23692.2228
111.Puolanka70.00272.2075
112.Muhos190.02382.1640
113.Järvenpää832.07762.1634
114.Lappeenranta1550.08832.1618
115.Evijärvi60.01542.1575
116.Pöytyä180.02332.1505
117.Lahti2440.47152.1156
118.Espoo5120.96942.1125
119.Akaa300.26162.1113
120.Mäntsälä410.06882.1072
121.Enontekiö40.00052.0931
122.Nivala230.04282.0911
123.Hattula200.04682.0910
124.Kruunupyy140.01862.0864
125.Petäjävesi80.01612.0523
126.Vantaa4001.66422.0384
127.Soini50.00872.0358
128.Oulu3810.09822.0338
129.Ikaalinen150.01782.0232
130.Kärsämäki60.00862.0216
131.Reisjärvi60.01192.0027
132.Mikkeli1090.03382.0010
133.Loimaa340.03991.9924
134.Pudasjärvi180.00311.9903
135.Rautjärvi80.01991.9569
136.Hailuoto20.00181.9550
137.Ruovesi100.01051.9547
138.Brändö10.00061.9493
139.Raahe500.02641.9385
140.Tyrnävä120.02421.9364
141.Hämeenkyrö200.03961.9342
142.Nakkila110.05951.9104
143.Puumala50.00401.8990
144.Savonlinna700.01951.8919
145.Hollola450.06191.8814
146.Kankaanpää230.03261.8698
147.Kannonkoski30.00551.8680
148.Mäntyharju120.00991.8425
149.Säkylä140.02651.8387
150.Karvia50.00961.8369
151.Eura230.03651.8341
152.Pietarsaari360.09081.8306
153.Lapua260.03461.8249
154.Sastamala470.03071.8245
155.Liperi220.01891.8239
156.Kauhava320.02411.8064
157.Sodankylä160.00131.8038
158.Pornainen90.06001.7953
159.Sipoo320.04581.7882
160.Orivesi170.01771.7706
161.Uusikaupunki280.01451.7680
162.Taivalkoski80.00301.7656
163.Asikkala150.01991.7489
164.Kaavi60.00761.7356
165.Rovaniemi1030.01281.7354
166.Vieremä70.00721.7292
167.Siikajoki100.00611.7283
168.Harjavalta130.10181.7216
169.Virolahti60.01071.6992
170.Kristiinankaupunki120.00711.6538
171.Ilomantsi100.00321.6510
172.Ii150.00531.6340
173.Nurmes140.00751.6166
174.Isokyrö80.02241.6019
175.Loppi130.01981.5949
176.Honkajoki30.00901.5560
177.Tohmajärvi80.00891.5543
178.Helsinki8981.25501.5533
179.Laitila130.02381.5366
180.Karkkila140.05481.5356
181.Savitaipale60.00871.4966
182.Leppävirta160.01051.4909
183.Mustasaari270.00851.4888
184.Kivijärvi20.00331.4620
185.Outokumpu110.01881.4579
186.Polvijärvi70.00731.4517
187.Porvoo700.03271.4486
188.Hartola50.00741.4476
189.Oripää20.01701.4306
190.Parainen220.00401.4263
191.Lappajärvi50.00951.4209
192.Salla60.00101.3999
193.Varkaus320.06101.3831
194.Lapinjärvi40.01181.3685
195.Luumäki70.00811.3553
196.Kurikka310.01781.3488
197.Sauvo40.01331.3214
198.Utajärvi40.00231.3158
199.Kangasniemi80.00601.3136
200.Inari90.00051.3083
201.Saarijärvi140.00981.3078
202.Forssa230.09081.2902
203.Muonio30.00151.2717
204.Iisalmi280.03211.2562
205.Kuortane50.01031.2497
206.Lieksa160.00391.2403
207.Heinävesi50.00381.2379
208.Kokemäki100.01881.2315
209.Koski Tl30.01561.2175
210.Sotkamo130.00441.2142
211.Hirvensalmi30.00401.2136
212.Luhanka10.00321.2034
213.Tornio270.02001.2023
214.Kemi270.03611.1920
215.Suonenjoki90.01041.1844
216.Alavus150.01301.1827
217.Taivassalo20.00921.1744
218.Pielavesi60.00431.1455
219.Rautalampi40.00521.1360
220.Pieksämäki230.01251.1354
221.Kuusamo190.00331.1323
222.Kinnula20.00401.0875
223.Maalahti60.00311.0762
224.Uusikaarlepyy80.00481.0745
225.Hyrynsalmi30.00201.0493
226.Juuka60.00321.0457
227.Keminmaa90.01391.0383
228.Alajärvi110.01041.0370
229.Kolari40.00151.0312
230.Huittinen110.02041.0255
231.Multia20.00261.0235
232.Pertunmaa20.00441.0111
233.Paltamo40.00351.0078
234.Pedersören kunta110.01331.0051
235.Sulkava30.00390.9940
236.Myrskylä20.00970.9921
237.Marttila20.01020.9833
238.Joutsa50.00470.9796
239.Viitasaari70.00440.9605
240.Suomussalmi90.00150.9566
241.Pelkosenniemi10.00050.9560
242.Loviisa150.00840.9554
243.Kauniainen81.33330.9408
244.Juupajoki20.00730.9259
245.Kuhmo90.00160.9195
246.Ähtäri60.00660.9077
247.Tervola30.00190.8671
248.Sonkajärvi40.00250.8485
249.Juva60.00450.8440
250.Parkano60.00660.8427
251.Savukoski10.00020.8313
252.Vehmaa20.00990.8197
253.Humppila20.01350.7868
254.Siikalatva50.00220.7831
255.Ypäjä20.01090.7669
256.Kuhmoinen20.00210.7602
257.Utsjoki10.00020.7547
258.Kemiönsaari50.00180.6875
259.Sysmä30.00320.6714
260.Konnevesi20.00290.6698
261.Parikkala40.00530.6692
262.Kitee80.00460.6669
263.Kittilä40.00050.6606
264.Pyhäjärvi40.00270.6577
265.Lemi20.00760.6551
266.Karstula30.00310.6515
267.Ristijärvi10.00110.6460
268.Luoto30.00350.6421
269.Somero60.00860.6341
270.Raasepori180.00760.6221
271.Ylitornio30.00140.6192
272.Enonkoski10.00240.6042
273.Punkalaidun20.00550.5984
274.Tervo10.00200.5711
275.Saltvik10.00090.5698
276.Toholampi20.00320.5682
277.Kiuruvesi50.00350.5332
278.Närpiö50.00210.5263
279.Posio20.00060.5000
280.Pello20.00110.4894
281.Korsnäs10.00070.4488
282.Miehikkälä10.00230.4371
283.Pihtipudas20.00160.4282
284.Isojoki10.00150.4093
285.Tuusniemi10.00140.3489
286.Perho10.00130.3312
287.Pyhäjoki10.00070.2976
288.Rantasalmi10.00110.2417
289.Kemijärvi20.00050.2317
290.Ranua10.00030.2258
291.Maarianhamina20.09640.1801
292.Eckerö00.00000.0000
293.Finström00.00000.0000
294.Föglö00.00000.0000
295.Geta00.00000.0000
296.Hammarland00.00000.0000
297.Jomala00.00000.0000
298.Jämijärvi00.00000.0000
299.Karijoki00.00000.0000
300.Keitele00.00000.0000
301.Kihniö00.00000.0000
302.Kumlinge00.00000.0000
303.Kyyjärvi00.00000.0000
304.Lemland00.00000.0000
305.Lumparland00.00000.0000
306.Pukkila00.00000.0000
307.Rautavaara00.00000.0000
308.Simo00.00000.0000
309.Sottunga00.00000.0000
310.Sund00.00000.0000
311.Vårdö00.00000.0000

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 19.10.2018 14:28:00 , generating time 0.046 sec.kalatirppa