Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa310.27032.1817
Alajärvi100.00950.9427
Alavieska70.02772.5271
Alavus150.01301.1827
Asikkala170.02251.9820
Askola130.05962.7214
Aura130.13603.3740
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski20.00481.2085
Enontekiö50.00062.6164
Espoo5160.97702.1290
Eura210.03331.6746
Eurajoki340.02263.7049
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa210.08291.1780
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi220.02792.8270
Haapavesi220.02032.9420
Hailuoto20.00181.9550
Halsua60.01404.4577
Hamina490.04242.2722
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi120.01742.1763
Hanko230.02872.3802
Harjavalta130.10181.7216
Hartola40.00591.1581
Hattula180.04211.8819
Hausjärvi250.06912.8663
Heinola500.05962.4340
Heinävesi40.00300.9903
Helsinki8911.24521.5412
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola410.05641.7142
Honkajoki30.00901.5560
Huittinen110.02041.0255
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi40.00261.3991
Hyvinkää1250.37122.7785
Hämeenkyrö220.04362.1277
Hämeenlinna1800.08712.7186
Ii170.00601.8519
Iisalmi280.03211.2562
Iitti250.03653.5296
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki410.07073.5163
Ilomantsi90.00281.4859
Imatra1020.53333.5350
Inari100.00061.4537
Inkoo130.01362.3318
Isojoki20.00310.8187
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala720.12284.3171
Joensuu2150.07812.9709
Jokioinen140.07692.4293
Jomala10.00150.2548
Joroinen120.01692.2018
Joutsa50.00470.9796
Juuka50.00270.8714
Juupajoki20.00730.9259
Juva60.00450.8440
Jyväskylä3700.25232.8851
Jämijärvi10.00450.4755
Jämsä720.03953.1185
Järvenpää842.10262.1895
Kaarina1070.59603.5179
Kaavi50.00631.4463
Kajaani970.04282.5451
Kalajoki340.01422.7200
Kangasala1090.16773.8568
Kangasniemi70.00531.1494
Kankaanpää220.03121.7885
Kannonkoski20.00361.2453
Kannus170.03612.9570
Karijoki00.00000.0000
Karkkila130.05091.4259
Karstula40.00420.8686
Karvia50.00961.8369
Kaskinen30.01712.0367
Kauhajoki340.02582.3667
Kauhava290.02181.6370
Kauniainen81.33330.9408
Kaustinen140.03883.2400
Keitele00.00000.0000
Kemi300.04011.3244
Kemijärvi30.00080.3475
Keminmaa80.01240.9229
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele390.35342.5420
Kerava922.98802.7357
Keuruu300.02102.7607
Kihniö00.00000.0000
Kinnula10.00200.5438
Kirkkonummi1020.10042.8264
Kitee80.00460.6669
Kittilä30.00040.4955
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1380.05053.0153
Kolari40.00151.0312
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti370.03592.7351
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1340.14112.4477
Kouvola2000.06932.2618
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy130.01731.9374
Kuhmo100.00181.0217
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2670.07142.3479
Kuortane50.01031.2497
Kurikka270.01551.1748
Kustavi20.00262.2272
Kuusamo190.00331.1323
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki50.00711.6846
Kökar10.00053.8168
Lahti2380.45992.0636
Laihia240.04723.1149
Laitila160.02931.8913
Lapinjärvi20.00590.6842
Lapinlahti270.03793.5804
Lappajärvi40.00761.1367
Lappeenranta1540.08772.1478
Lapua270.03601.8951
Laukaa510.06182.8632
Lemi10.00380.3275
Lemland00.00000.0000
Lempäälä690.22483.4731
Leppävirta130.00861.2113
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa170.00421.3178
Lieto800.26444.5180
Liminka230.03532.6516
Liperi270.02332.2384
Lohja1220.10992.6140
Loimaa280.03291.6408
Loppi150.02291.8403
Loviisa160.00891.0191
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki90.03104.6296
Lumparland00.00000.0000
Luoto40.00470.8562
Luumäki90.01051.7425
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila10.00510.4916
Masku230.09052.4463
Merijärvi30.01302.5253
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1110.03442.0377
Muhos150.01881.7084
Multia20.00261.0235
Muonio20.00100.8478
Mustasaari270.00851.4888
Muurame390.20104.2377
Mynämäki180.03362.2352
Myrskylä10.00480.4960
Mäntsälä380.06371.9530
Mänttä-Vilppula440.06703.7859
Mäntyharju120.00991.8425
Naantali530.08312.8761
Nakkila100.05411.7367
Nivala230.04282.0911
Nokia1000.28753.2282
Nousiainen170.08523.5321
Nurmes160.00591.4334
Nurmijärvi890.24232.2739
Närpiö40.00170.4211
Orimattila480.07783.2384
Oripää20.01701.4306
Orivesi200.02082.0831
Oulainen210.03512.6119
Oulu3840.09902.0498
Outokumpu100.01711.3254
Padasjoki100.01372.8596
Paimio520.21465.0861
Paltamo30.00260.7559
Parainen200.00361.2967
Parikkala30.00390.5019
Parkano80.00881.1236
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello10.00050.2447
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi80.01612.0523
Pieksämäki240.01311.1847
Pielavesi50.00360.9546
Pietarsaari370.09341.8814
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala540.51873.3202
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku50.01511.9904
Pori1800.08732.1286
Pornainen90.06001.7953
Porvoo700.03271.4486
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi170.00291.8797
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka80.00312.5229
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi30.00210.4933
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta160.05487.1301
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä220.02842.6284
Raahe490.02591.8997
Raasepori150.00640.5184
Raisio861.71793.5677
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1360.12253.4218
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi70.01741.7123
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki840.66892.9441
Ristijärvi10.00110.6460
Rovaniemi1000.01251.6849
Ruokolahti270.02274.7277
Ruovesi110.01162.1501
Rusko180.14073.1115
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi100.00700.9341
Salla40.00070.9333
Salo1390.06412.5389
Saltvik10.00090.5698
Sastamala520.03392.0186
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale40.00580.9978
Savonlinna670.01861.8108
Savukoski20.00031.6625
Seinäjoki1530.10412.7150
Sievi130.01622.4524
Siikainen40.00812.4082
Siikajoki80.00481.3826
Siikalatva40.00180.6265
Siilinjärvi440.08662.1115
Simo10.00050.2828
Sipoo320.04581.7882
Siuntio160.06012.7022
Sodankylä170.00141.9166
Soini50.00872.0358
Somero70.01000.7398
Sonkajärvi50.00321.0607
Sotkamo140.00471.3076
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi80.00140.8503
Suonenjoki80.00931.0528
Sysmä20.00210.4476
Säkylä160.03032.1014
Taipalsaari110.01442.2422
Taivalkoski60.00231.3242
Taivassalo10.00460.5872
Tammela160.02242.4158
Tampere6620.96013.1562
Tervo30.00611.7133
Tervola40.00251.1561
Teuva140.02522.3171
Tohmajärvi70.00781.3600
Toholampi20.00320.5682
Toivakka60.01452.5381
Tornio270.02001.2023
Turku5381.75583.0614
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1050.46572.8770
Tyrnävä120.02421.9364
Ulvila390.09232.8486
Urjala130.02572.4056
Utajärvi40.00231.3158
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen90.02422.6954
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki270.01401.7049
Vaala90.00512.6110
Vaasa1810.31472.7803
Valkeakoski540.14512.6348
Vantaa4011.66832.0435
Varkaus310.05911.3398
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti170.04803.9729
Veteli110.02113.1483
Vieremä60.00621.4822
Vihti660.11642.3819
Viitasaari80.00501.0977
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti70.01251.9824
Virrat230.01773.0128
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio20.00090.4128
Ylivieska390.06802.8206
Ylöjärvi830.06272.7787
Ypäjä20.01090.7669
Ähtäri80.00881.2103
Äänekoski520.04572.5557

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 11.08.2020 13:49:28 , generating time 0.284 sec.kalatirppa