Kirjaudu: Muista minut Salasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa330.28782.3225
Alajärvi120.01141.1312
Alavieska80.03162.8881
Alavus180.01561.4192
Asikkala190.02512.2152
Askola140.06422.9307
Aura150.15693.8931
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski20.00481.2085
Enontekiö50.00062.6164
Espoo5391.02052.2239
Eura220.03491.7544
Eurajoki330.02193.5959
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa270.10651.5146
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi220.02792.8270
Haapavesi210.01932.8082
Hailuoto20.00181.9550
Halsua70.01635.2006
Hamina490.04242.2722
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi120.01742.1763
Hanko230.02872.3802
Harjavalta140.10961.8541
Hartola50.00741.4476
Hattula180.04211.8819
Hausjärvi260.07192.9810
Heinola550.06552.6774
Heinävesi40.00300.9903
Helsinki9201.28571.5913
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola430.05911.7978
Huittinen120.02221.1188
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi40.00261.3991
Hyvinkää1260.37412.8007
Hämeenkyrö220.04362.1277
Hämeenlinna1840.08902.7790
Ii170.00601.8519
Iisalmi320.03671.4357
Iitti290.04234.0943
Ikaalinen160.01902.1581
Ilmajoki450.07763.8593
Ilomantsi100.00321.6510
Imatra1040.54383.6044
Inari130.00071.8898
Inkoo130.01362.3318
Isojoki20.00310.8187
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala730.12464.3770
Joensuu2190.07963.0262
Jokioinen150.08242.6028
Jomala10.00150.2548
Joroinen130.01832.3853
Joutsa40.00380.7837
Juuka50.00270.8714
Juupajoki20.00730.9259
Juva80.00591.1253
Jyväskylä3850.26253.0021
Jämijärvi10.00450.4755
Jämsä740.04063.2051
Järvenpää892.22782.3198
Kaarina1110.61833.6494
Kaavi60.00761.7356
Kajaani970.04282.5451
Kalajoki350.01462.8000
Kangasala1090.16773.8568
Kangasniemi60.00450.9852
Kankaanpää220.02121.5461
Kannonkoski20.00361.2453
Kannus190.04043.3049
Karijoki00.00000.0000
Karkkila140.05481.5356
Karstula40.00420.8686
Karvia50.00961.8369
Kaskinen20.01141.3578
Kauhajoki340.02582.3667
Kauhava290.02181.6370
Kauniainen91.50001.0584
Kaustinen140.03883.2400
Keitele00.00000.0000
Kemi300.04011.3244
Kemijärvi30.00080.3475
Keminmaa100.01551.1537
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele410.37152.6724
Kerava993.21532.9438
Keuruu310.02172.8527
Kihniö00.00000.0000
Kinnula10.00200.5438
Kirkkonummi1040.10242.8818
Kitee90.00520.7503
Kittilä30.00040.4955
Kiuruvesi60.00420.6399
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1400.05133.0590
Kolari40.00151.0312
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti380.03692.8090
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1420.14952.5938
Kouvola2050.07102.3183
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy130.01731.9374
Kuhmo90.00160.9195
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2870.07682.5238
Kuortane70.01441.7496
Kurikka300.01721.3053
Kustavi30.00393.3408
Kuusamo210.00361.2515
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki50.00711.6846
Kökar10.00053.8168
Lahti2500.48312.1676
Laihia230.04522.9851
Laitila170.03122.0095
Lapinjärvi20.00590.6842
Lapinlahti280.03933.7130
Lappajärvi40.00761.1367
Lappeenranta1600.09112.2315
Lapua300.04002.1057
Laukaa550.06663.0878
Lemi20.00760.6551
Lemland00.00000.0000
Lempäälä680.22163.4228
Leppävirta120.00791.1182
Lestijärvi20.00362.2779
Lieksa180.00441.3953
Lieto830.27434.6874
Liminka250.03842.8822
Liperi290.02502.4042
Lohja1270.11442.7212
Loimaa310.03641.8166
Loppi170.02592.0856
Loviisa180.01011.1465
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto60.00701.2842
Luumäki100.01161.9361
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila10.00510.4916
Masku270.10632.8717
Merijärvi30.01302.5253
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1160.03592.1295
Muhos150.01881.7084
Multia20.00261.0235
Muonio20.00100.8478
Mustasaari290.00911.5991
Muurame420.21644.5637
Mynämäki190.03542.3594
Myrskylä10.00480.4960
Mäntsälä430.07212.2100
Mänttä-Vilppula420.06393.6138
Mäntyharju130.01071.9960
Naantali560.08783.0389
Nakkila100.05411.7367
Nivala230.04282.0911
Nokia1050.30193.3896
Nousiainen190.09533.9476
Nurmes170.00631.5230
Nurmijärvi940.25592.4016
Närpiö40.00170.4211
Orimattila510.08273.4408
Oripää30.02552.1459
Orivesi210.02192.1873
Oulainen230.03852.8607
Oulu3980.10262.1245
Outokumpu120.02051.5905
Padasjoki100.01372.8596
Paimio530.21885.1839
Paltamo30.00260.7559
Parainen210.00381.3615
Parikkala30.00390.5019
Parkano80.00881.1236
Pedersören kunta100.01210.9137
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello10.00050.2447
Perho10.00130.3312
Pertunmaa30.00661.5167
Petäjävesi80.01612.0523
Pieksämäki260.01421.2834
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari380.09591.9323
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala570.54763.5047
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku40.01201.5924
Pori1870.09072.2114
Pornainen90.06001.7953
Porvoo700.03271.4486
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi170.00291.8797
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka100.00383.1536
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi30.00210.4933
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta160.05487.1301
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä220.02842.6284
Raahe540.02862.0936
Raasepori150.00640.5184
Raisio881.75793.6507
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1470.13243.6986
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi70.01741.7123
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki850.67692.9791
Ristijärvi20.00221.2920
Rovaniemi1060.01321.7860
Ruokolahti280.02364.9028
Ruovesi110.01162.1501
Rusko200.15643.4572
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi100.00700.9341
Salla40.00070.9333
Salo1430.06592.6119
Saltvik10.00090.5698
Sastamala520.03392.0186
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale40.00580.9978
Savonlinna690.01921.8649
Savukoski20.00031.6625
Seinäjoki1640.11162.9102
Sievi130.01622.4524
Siikainen30.00611.8061
Siikajoki90.00541.5555
Siikalatva40.00180.6265
Siilinjärvi470.09252.2555
Simo20.00100.5656
Sipoo330.04721.8441
Siuntio160.06012.7022
Sodankylä200.00162.2548
Soini50.00872.0358
Somero70.01000.7398
Sonkajärvi50.00321.0607
Sotkamo150.00511.4010
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi80.00140.8503
Suonenjoki80.00931.0528
Sysmä20.00210.4476
Säkylä170.03222.2327
Taipalsaari120.01572.4460
Taivalkoski70.00261.5449
Taivassalo10.00460.5872
Tammela140.01962.1138
Tampere6870.99633.2754
Tervo30.00611.7133
Tervola40.00251.1561
Teuva130.02342.1516
Tohmajärvi80.00891.5543
Toholampi10.00160.2841
Toivakka60.01452.5381
Tornio290.02151.2914
Turku5641.84073.2093
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1080.47902.9592
Tyrnävä100.02021.6137
Ulvila380.08992.7755
Urjala120.02372.2206
Utajärvi50.00291.6447
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen80.02152.3959
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki280.01451.7680
Vaala100.00572.9011
Vaasa1850.32172.8418
Valkeakoski560.15042.7324
Vantaa4191.74322.1353
Varkaus330.06291.4263
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti170.04803.9729
Veteli120.02303.4345
Vieremä70.00721.7292
Vihti680.11992.4541
Viitasaari90.00571.2349
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti70.01251.9824
Virrat210.01622.7509
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska370.06462.6759
Ylöjärvi860.06492.8791
Ypäjä40.02181.5337
Ähtäri80.00881.2103
Äänekoski520.04572.5557

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (9.9.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 03.10.2022 18:54:17 , generating time 0.377 sec.kalatirppa