Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa310.27032.1817
Alajärvi110.01041.0370
Alavieska80.03162.8881
Alavus150.01301.1827
Asikkala160.02121.8655
Askola120.05502.5120
Aura120.12553.1145
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski10.00240.6042
Enontekiö40.00052.0931
Espoo5170.97892.1331
Eura240.03811.9139
Eurajoki330.02193.5959
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa220.08681.2341
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi190.02412.4415
Haapavesi240.02213.2094
Hailuoto20.00181.9550
Halsua60.01404.4577
Hamina530.04592.4577
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi130.01892.3576
Hanko240.03002.4837
Harjavalta130.10181.7216
Hartola50.00741.4476
Hattula200.04682.0910
Hausjärvi300.08293.4396
Heinola530.06312.5801
Heinävesi50.00381.2379
Helsinki9131.27591.5792
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola450.06191.8814
Honkajoki30.00901.5560
Huittinen120.02221.1188
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi30.00201.0493
Hyvinkää1320.39192.9341
Hämeenkyrö210.04162.0309
Hämeenlinna1960.09482.9603
Ii150.00531.6340
Iisalmi290.03331.3011
Iitti250.03653.5296
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki420.07243.6021
Ilomantsi100.00321.6510
Imatra1090.56993.7776
Inari90.00051.3083
Inkoo140.01472.5112
Isojoki10.00150.4093
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala740.12634.4370
Joensuu2220.08073.0677
Jokioinen140.07692.4293
Jomala00.00000.0000
Joroinen140.01972.5688
Joutsa50.00470.9796
Juuka60.00321.0457
Juupajoki20.00730.9259
Juva60.00450.8440
Jyväskylä3840.26192.9943
Jämijärvi00.00000.0000
Jämsä720.03953.1185
Järvenpää882.20282.2938
Kaarina1070.59603.5179
Kaavi60.00761.7356
Kajaani960.04242.5189
Kalajoki350.01462.8000
Kangasala1160.17854.1045
Kangasniemi80.00601.3136
Kankaanpää230.03261.8698
Kannonkoski30.00551.8680
Kannus170.03612.9570
Karijoki00.00000.0000
Karkkila140.05481.5356
Karstula30.00310.6515
Karvia50.00961.8369
Kaskinen50.02853.3944
Kauhajoki370.02812.5755
Kauhava320.02411.8064
Kauniainen91.50001.0584
Kaustinen150.04153.4714
Keitele00.00000.0000
Kemi300.04011.3244
Kemijärvi20.00050.2317
Keminmaa100.01551.1537
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele390.35342.5420
Kerava993.21532.9438
Keuruu340.02383.1287
Kihniö00.00000.0000
Kinnula20.00401.0875
Kirkkonummi1000.09842.7710
Kitee80.00460.6669
Kittilä40.00050.6606
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1550.05683.3868
Kolari50.00191.2890
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti390.03792.8829
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1390.14642.5390
Kouvola2070.07172.3410
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy140.01862.0864
Kuhmo80.00150.8173
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2740.07332.4095
Kuortane50.01031.2497
Kurikka310.01781.3488
Kustavi30.00393.3408
Kuusamo200.00341.1919
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki60.00862.0216
Kökar10.00053.8168
Lahti2470.47732.1416
Laihia280.05513.6340
Laitila130.02381.5366
Lapinjärvi40.01181.3685
Lapinlahti300.04213.9783
Lappajärvi50.00951.4209
Lappeenranta1590.09062.2176
Lapua260.03461.8249
Laukaa580.07023.2562
Lemi20.00760.6551
Lemland10.00100.5663
Lempäälä670.21833.3724
Leppävirta160.01051.4909
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa180.00441.3953
Lieto790.26114.4615
Liminka230.03532.6516
Liperi230.01981.9068
Lohja1260.11352.6997
Loimaa360.04232.1096
Loppi130.01981.5949
Loviisa170.00951.0828
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto30.00350.6421
Luumäki70.00811.3553
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila30.01531.4749
Masku230.09052.4463
Merijärvi40.01733.3670
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1090.03382.0010
Muhos190.02382.1640
Multia20.00261.0235
Muonio30.00151.2717
Mustasaari270.00851.4888
Muurame390.20104.2377
Mynämäki190.03542.3594
Myrskylä20.00970.9921
Mäntsälä410.06882.1072
Mänttä-Vilppula460.07003.9580
Mäntyharju120.00991.8425
Naantali580.09093.1474
Nakkila110.05951.9104
Nivala230.04282.0911
Nokia1020.29333.2928
Nousiainen170.08523.5321
Nurmes140.00751.6166
Nurmijärvi900.24512.2994
Närpiö50.00210.5263
Orimattila450.07293.0360
Oripää20.01701.4306
Orivesi160.01671.6665
Oulainen220.03682.7363
Oulu3900.10052.0818
Outokumpu110.01881.4579
Padasjoki100.01372.8596
Paimio500.20644.8905
Paltamo40.00351.0078
Parainen220.00401.4263
Parikkala40.00530.6692
Parkano60.00660.8427
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello20.00110.4894
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi90.01822.3089
Pieksämäki230.01251.1354
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari370.09341.8814
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala540.51873.3202
Polvijärvi80.00831.6591
Pomarkku60.01812.3885
Pori2010.09752.3770
Pornainen100.06661.9948
Porvoo720.03371.4900
Posio30.00080.7500
Pudasjärvi180.00311.9903
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka70.00272.2075
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi40.00270.6577
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta150.05146.6845
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä190.02462.2700
Raahe500.02641.9385
Raasepori170.00720.5875
Raisio851.69803.5262
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1400.12613.5225
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi80.01991.9569
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki890.70883.1193
Ristijärvi10.00110.6460
Rovaniemi1090.01361.8365
Ruokolahti270.02274.7277
Ruovesi100.01051.9547
Rusko180.14073.1115
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi140.00981.3078
Salla60.00101.3999
Salo1480.06832.7032
Saltvik10.00090.5698
Sastamala510.03331.9797
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale60.00871.4966
Savonlinna710.01971.9189
Savukoski10.00020.8313
Seinäjoki1600.10892.8392
Sievi160.02003.0183
Siikainen40.00812.4082
Siikajoki100.00611.7283
Siikalatva50.00220.7831
Siilinjärvi480.09452.3035
Simo00.00000.0000
Sipoo330.04721.8441
Siuntio160.06012.7022
Sodankylä170.00141.9166
Soini50.00872.0358
Somero60.00860.6341
Sonkajärvi40.00250.8485
Sotkamo140.00471.3076
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi90.00150.9566
Suonenjoki90.01041.1844
Sysmä30.00320.6714
Säkylä150.02841.9701
Taipalsaari130.01712.6498
Taivalkoski80.00301.7656
Taivassalo20.00921.1744
Tammela160.02242.4158
Tampere6840.99203.2611
Tervo20.00401.1422
Tervola30.00190.8671
Teuva190.03423.1447
Tohmajärvi80.00891.5543
Toholampi20.00320.5682
Toivakka60.01452.5381
Tornio300.02221.3359
Turku5641.84073.2093
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1030.45682.8222
Tyrnävä120.02421.9364
Ulvila400.09472.9216
Urjala150.02972.7757
Utajärvi40.00231.3158
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen90.02422.6954
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki270.01401.7049
Vaala90.00512.6110
Vaasa1870.32512.8725
Valkeakoski560.15042.7324
Valtimo60.00722.3981
Vantaa4101.70582.0894
Varkaus320.06101.3831
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto70.01232.8818
Vesilahti170.04803.9729
Veteli110.02113.1483
Vieremä80.00821.9763
Vihti730.12872.6345
Viitasaari70.00440.9605
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti60.01071.6992
Virrat240.01853.1438
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska400.06982.8929
Ylöjärvi860.06492.8791
Ypäjä20.01090.7669
Ähtäri70.00771.0590
Äänekoski560.04922.7522

Powered by

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
Rendered from memory 26.06.2019 05:47:22 , generating time 0.189 sec.kalatirppa