Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat

Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa260.22671.8298
Alajärvi110.01041.0370
Alavieska80.03162.8881
Alavus150.01301.1827
Asikkala150.01991.7489
Askola120.05502.5120
Aura140.14653.6335
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski10.00240.6042
Enontekiö40.00052.0931
Espoo4960.93912.0464
Eura230.03651.8341
Eurajoki310.02063.3780
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa190.07501.0658
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi160.02032.0560
Haapavesi250.02303.3431
Hailuoto20.00181.9550
Halsua40.00932.9718
Hamina500.04332.3186
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi130.01892.3576
Hanko240.03002.4837
Harjavalta120.09391.5892
Hartola40.00591.1581
Hattula180.04211.8819
Hausjärvi270.07463.0956
Heinola520.06202.5314
Heinävesi40.00300.9903
Helsinki8711.21721.5066
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola430.05911.7978
Honkajoki30.00901.5560
Huittinen100.01850.9323
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi30.00201.0493
Hyvinkää1270.37712.8229
Hämeenkyrö200.03961.9342
Hämeenlinna1860.09002.8092
Ii150.00531.6340
Iisalmi260.02981.1665
Iitti210.03072.9648
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki430.07423.6878
Ilomantsi100.00321.6510
Imatra1060.55423.6737
Inari70.00041.0176
Inkoo140.01472.5112
Isojoki10.00150.4093
Isokyrö70.01961.4017
Janakkala740.12634.4370
Joensuu2100.07632.9018
Jokioinen110.06051.9087
Jomala00.00000.0000
Joroinen140.01972.5688
Joutsa50.00470.9796
Juuka50.00270.8714
Juupajoki20.00730.9259
Juva60.00450.8440
Jyväskylä3690.25162.8773
Jämijärvi00.00000.0000
Jämsä720.03953.1185
Järvenpää802.00252.0852
Kaarina1020.56823.3535
Kaavi60.00761.7356
Kajaani870.03842.2827
Kalajoki340.01422.7200
Kangasala1090.16773.8568
Kangasniemi60.00450.9852
Kankaanpää200.02841.6259
Kannonkoski30.00551.8680
Kannus160.03402.7831
Karijoki00.00000.0000
Karkkila130.05091.4259
Karstula30.00310.6515
Karvia50.00961.8369
Kaskinen40.02282.7155
Kauhajoki350.02662.4363
Kauhava290.02181.6370
Kauniainen81.33330.9408
Kaustinen140.03883.2400
Keitele00.00000.0000
Kemi260.03481.1479
Kemijärvi20.00050.2317
Keminmaa90.01391.0383
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele330.29902.1510
Kerava953.08542.8249
Keuruu330.02313.0367
Kihniö00.00000.0000
Kinnula20.00401.0875
Kirkkonummi950.09352.6325
Kitee80.00460.6669
Kittilä50.00060.8258
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1430.05243.1246
Kolari40.00151.0312
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti400.03882.9568
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1340.14112.4477
Kouvola2050.07102.3183
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy140.01862.0864
Kuhmo80.00150.8173
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2620.07012.3039
Kuortane50.01031.2497
Kurikka320.01831.3923
Kustavi40.00524.4543
Kuusamo200.00341.1919
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki60.00862.0216
Kökar10.00053.8168
Lahti2390.46182.0723
Laihia220.04332.8553
Laitila120.02201.4184
Lapinjärvi40.01181.3685
Lapinlahti290.04073.8456
Lappajärvi40.00761.1367
Lappeenranta1540.08772.1478
Lapua260.03461.8249
Laukaa560.06783.1439
Lemi20.00760.6551
Lemland00.00000.0000
Lempäälä650.21183.2718
Leppävirta150.00991.3977
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa160.00391.2403
Lieto750.24784.2356
Liminka220.03382.5363
Liperi190.01641.5752
Lohja1230.11082.6355
Loimaa310.03641.8166
Loppi130.01981.5949
Loviisa150.00840.9554
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto30.00350.6421
Luumäki70.00811.3553
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila10.00510.4916
Masku220.08662.3399
Merijärvi40.01733.3670
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1070.03311.9643
Muhos180.02262.0501
Multia20.00261.0235
Muonio30.00151.2717
Mustasaari250.00791.3785
Muurame380.19584.1291
Mynämäki160.02981.9868
Myrskylä20.00970.9921
Mäntsälä380.06371.9530
Mänttä-Vilppula460.07003.9580
Mäntyharju120.00991.8425
Naantali540.08462.9303
Nakkila100.05411.7367
Nivala230.04282.0911
Nokia980.28183.1636
Nousiainen170.08523.5321
Nurmes140.00751.6166
Nurmijärvi790.21512.0184
Närpiö50.00210.5263
Orimattila430.06972.9011
Oripää20.01701.4306
Orivesi160.01671.6665
Oulainen190.03182.3632
Oulu3620.09331.9324
Outokumpu110.01881.4579
Padasjoki90.01232.5736
Paimio420.17344.1080
Paltamo40.00351.0078
Parainen180.00321.1670
Parikkala40.00530.6692
Parkano50.00550.7022
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello20.00110.4894
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi80.01612.0523
Pieksämäki230.01251.1354
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari350.08831.7797
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala530.50913.2587
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku50.01511.9904
Pori1950.09462.3060
Pornainen60.04001.1969
Porvoo670.03131.3865
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi170.00291.8797
Pukkila10.00690.4970
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka70.00272.2075
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi40.00270.6577
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta150.05146.6845
Pälkäne230.03113.2843
Pöytyä180.02332.1505
Raahe470.02491.8222
Raasepori180.00760.6221
Raisio821.63803.4018
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1280.11533.2205
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi80.01991.9569
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki830.66102.9090
Ristijärvi20.00221.2920
Rovaniemi940.01171.5838
Ruokolahti260.02194.5526
Ruovesi90.00951.7592
Rusko170.13292.9386
Rääkkylä80.01142.9963
Saarijärvi140.00981.3078
Salla60.00101.3999
Salo1430.06592.6119
Saltvik10.00090.5698
Sastamala460.03001.7856
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale50.00721.2472
Savonlinna680.01891.8378
Savukoski10.00020.8313
Seinäjoki1530.10412.7150
Sievi140.01752.6410
Siikainen50.01023.0102
Siikajoki110.00671.9011
Siikalatva50.00220.7831
Siilinjärvi460.09062.2075
Simo00.00000.0000
Sipoo330.04721.8441
Siuntio150.05642.5334
Sodankylä170.00141.9166
Soini50.00872.0358
Somero60.00860.6341
Sonkajärvi40.00250.8485
Sotkamo110.00371.0274
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi80.00140.8503
Suonenjoki90.01041.1844
Sysmä30.00320.6714
Säkylä130.02461.7074
Taipalsaari110.01442.2422
Taivalkoski70.00261.5449
Taivassalo20.00921.1744
Tammela160.02242.4158
Tampere6590.95573.1419
Tervo10.00200.5711
Tervola20.00130.5780
Teuva200.03603.3102
Tohmajärvi60.00671.1657
Toholampi20.00320.5682
Toivakka50.01212.1151
Tornio250.01851.1132
Turku5351.74603.0443
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1030.45682.8222
Tyrnävä100.02021.6137
Ulvila360.08522.6295
Urjala110.02182.0355
Utajärvi40.00231.3158
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen80.02152.3959
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki270.01401.7049
Vaala90.00512.6110
Vaasa1800.31302.7650
Valkeakoski550.14782.6836
Valtimo60.00722.3981
Vantaa3901.62261.9875
Varkaus280.05341.2102
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti160.04523.7392
Veteli120.02303.4345
Vieremä60.00621.4822
Vihti690.12172.4902
Viitasaari50.00310.6861
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti60.01071.6992
Virrat240.01853.1438
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska390.06802.8206
Ylöjärvi850.06422.8457
Ypäjä20.01090.7669
Ähtäri60.00660.9077
Äänekoski500.04392.4574

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 20.09.2017 01:40:44 , generating time 1.130 sec.kalatirppa