Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa300.26162.1113
Alajärvi110.01041.0370
Alavieska80.03162.8881
Alavus150.01301.1827
Asikkala150.01991.7489
Askola120.05502.5120
Aura130.13603.3740
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski10.00240.6042
Enontekiö40.00052.0931
Espoo5120.96942.1125
Eura230.03651.8341
Eurajoki340.02263.7049
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa230.09081.2902
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi190.02412.4415
Haapavesi250.02303.3431
Hailuoto20.00181.9550
Halsua60.01404.4577
Hamina520.04502.4113
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi130.01892.3576
Hanko240.03002.4837
Harjavalta130.10181.7216
Hartola50.00741.4476
Hattula200.04682.0910
Hausjärvi290.08023.3249
Heinola540.06432.6288
Heinävesi50.00381.2379
Helsinki8981.25501.5533
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola450.06191.8814
Honkajoki30.00901.5560
Huittinen110.02041.0255
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi30.00201.0493
Hyvinkää1320.39192.9341
Hämeenkyrö200.03961.9342
Hämeenlinna1930.09342.9150
Ii150.00531.6340
Iisalmi280.03211.2562
Iitti240.03503.3884
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki420.07243.6021
Ilomantsi100.00321.6510
Imatra1070.55953.7083
Inari90.00051.3083
Inkoo140.01472.5112
Isojoki10.00150.4093
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala730.12464.3770
Joensuu2160.07852.9847
Jokioinen130.07142.2558
Jomala00.00000.0000
Joroinen140.01972.5688
Joutsa50.00470.9796
Juuka60.00321.0457
Juupajoki20.00730.9259
Juva60.00450.8440
Jyväskylä3810.25982.9709
Jämijärvi00.00000.0000
Jämsä720.03953.1185
Järvenpää832.07762.1634
Kaarina1060.59053.4850
Kaavi60.00761.7356
Kajaani920.04062.4139
Kalajoki350.01462.8000
Kangasala1120.17243.9629
Kangasniemi80.00601.3136
Kankaanpää230.03261.8698
Kannonkoski30.00551.8680
Kannus160.03402.7831
Karijoki00.00000.0000
Karkkila140.05481.5356
Karstula30.00310.6515
Karvia50.00961.8369
Kaskinen40.02282.7155
Kauhajoki370.02812.5755
Kauhava320.02411.8064
Kauniainen81.33330.9408
Kaustinen140.03883.2400
Keitele00.00000.0000
Kemi270.03611.1920
Kemijärvi20.00050.2317
Keminmaa90.01391.0383
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele360.32622.3465
Kerava983.18292.9141
Keuruu340.02383.1287
Kihniö00.00000.0000
Kinnula20.00401.0875
Kirkkonummi980.09652.7156
Kitee80.00460.6669
Kittilä40.00050.6606
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1530.05603.3431
Kolari40.00151.0312
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti390.03792.8829
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1390.14642.5390
Kouvola2050.07102.3183
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy140.01862.0864
Kuhmo90.00160.9195
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2690.07202.3655
Kuortane50.01031.2497
Kurikka310.01781.3488
Kustavi30.00393.3408
Kuusamo190.00331.1323
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki60.00862.0216
Kökar10.00053.8168
Lahti2440.47152.1156
Laihia260.05113.3744
Laitila130.02381.5366
Lapinjärvi40.01181.3685
Lapinlahti290.04073.8456
Lappajärvi50.00951.4209
Lappeenranta1550.08832.1618
Lapua260.03461.8249
Laukaa590.07153.3124
Lemi20.00760.6551
Lemland00.00000.0000
Lempäälä660.21503.3221
Leppävirta160.01051.4909
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa160.00391.2403
Lieto790.26114.4615
Liminka220.03382.5363
Liperi220.01891.8239
Lohja1270.11442.7212
Loimaa340.03991.9924
Loppi130.01981.5949
Loviisa150.00840.9554
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto30.00350.6421
Luumäki70.00811.3553
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila20.01020.9833
Masku240.09452.5526
Merijärvi40.01733.3670
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1090.03382.0010
Muhos190.02382.1640
Multia20.00261.0235
Muonio30.00151.2717
Mustasaari270.00851.4888
Muurame380.19584.1291
Mynämäki180.03362.2352
Myrskylä20.00970.9921
Mäntsälä410.06882.1072
Mänttä-Vilppula460.07003.9580
Mäntyharju120.00991.8425
Naantali580.09093.1474
Nakkila110.05951.9104
Nivala230.04282.0911
Nokia1010.29043.2605
Nousiainen170.08523.5321
Nurmes140.00751.6166
Nurmijärvi870.23692.2228
Närpiö50.00210.5263
Orimattila450.07293.0360
Oripää20.01701.4306
Orivesi170.01771.7706
Oulainen200.03352.4876
Oulu3820.09842.0391
Outokumpu110.01881.4579
Padasjoki100.01372.8596
Paimio480.19814.6948
Paltamo40.00351.0078
Parainen220.00401.4263
Parikkala40.00530.6692
Parkano60.00660.8427
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello20.00110.4894
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi80.01612.0523
Pieksämäki230.01251.1354
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari360.09081.8306
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala530.50913.2587
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku60.01812.3885
Pori2000.09702.3651
Pornainen90.06001.7953
Porvoo700.03271.4486
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi180.00311.9903
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka70.00272.2075
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi40.00270.6577
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta160.05487.1301
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä180.02332.1505
Raahe500.02641.9385
Raasepori180.00760.6221
Raisio841.67803.4848
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1370.12343.4470
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi80.01991.9569
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki850.67692.9791
Ristijärvi10.00110.6460
Rovaniemi1030.01281.7354
Ruokolahti270.02274.7277
Ruovesi100.01051.9547
Rusko180.14073.1115
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi140.00981.3078
Salla60.00101.3999
Salo1470.06782.6850
Saltvik10.00090.5698
Sastamala470.03071.8245
Sauvo40.01331.3214
Savitaipale60.00871.4966
Savonlinna700.01951.8919
Savukoski10.00020.8313
Seinäjoki1590.10822.8215
Sievi160.02003.0183
Siikainen40.00812.4082
Siikajoki100.00611.7283
Siikalatva50.00220.7831
Siilinjärvi470.09252.2555
Simo00.00000.0000
Sipoo320.04581.7882
Siuntio160.06012.7022
Sodankylä160.00131.8038
Soini50.00872.0358
Somero60.00860.6341
Sonkajärvi40.00250.8485
Sotkamo130.00441.2142
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi90.00150.9566
Suonenjoki90.01041.1844
Sysmä30.00320.6714
Säkylä140.02651.8387
Taipalsaari130.01712.6498
Taivalkoski80.00301.7656
Taivassalo20.00921.1744
Tammela160.02242.4158
Tampere6790.98473.2373
Tervo10.00200.5711
Tervola30.00190.8671
Teuva200.03603.3102
Tohmajärvi80.00891.5543
Toholampi20.00320.5682
Toivakka60.01452.5381
Tornio270.02001.2023
Turku5561.81463.1638
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1040.46122.8496
Tyrnävä120.02421.9364
Ulvila390.09232.8486
Urjala130.02572.4056
Utajärvi40.00231.3158
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen80.02152.3959
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki280.01451.7680
Vaala90.00512.6110
Vaasa1840.31992.8264
Valkeakoski540.14512.6348
Valtimo60.00722.3981
Vantaa4001.66422.0384
Varkaus320.06101.3831
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti160.04523.7392
Veteli110.02113.1483
Vieremä70.00721.7292
Vihti720.12702.5984
Viitasaari70.00440.9605
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti60.01071.6992
Virrat240.01853.1438
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska410.07152.9652
Ylöjärvi850.06422.8457
Ypäjä20.01090.7669
Ähtäri60.00660.9077
Äänekoski520.04572.5557

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 24.10.2018 06:56:46 , generating time 1.197 sec.kalatirppa