Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat

Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa250.21801.7594
Alajärvi100.00950.9427
Alavieska80.03162.8881
Alavus140.01211.1038
Asikkala150.01991.7489
Askola120.05502.5120
Aura140.14653.6335
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski00.00000.0000
Enontekiö40.00052.0931
Espoo4840.91641.9969
Eura230.03651.8341
Eurajoki290.01933.1601
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa180.07101.0097
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi150.01901.9275
Haapavesi250.02303.3431
Hailuoto20.00181.9550
Halsua40.00932.9718
Hamina480.04162.2258
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi130.01892.3576
Hanko220.02752.2767
Harjavalta110.08611.4568
Hartola40.00591.1581
Hattula180.04211.8819
Hausjärvi260.07192.9810
Heinola470.05602.2880
Heinävesi40.00300.9903
Helsinki8551.19491.4789
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola420.05771.7560
Honkajoki30.00901.5560
Huittinen100.01850.9323
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi20.00130.6995
Hyvinkää1210.35932.6895
Hämeenkyrö200.03961.9342
Hämeenlinna1850.08952.7941
Ii140.00501.5251
Iisalmi250.02871.1216
Iitti210.03072.9648
Ikaalinen130.01541.7534
Ilmajoki430.07423.6878
Ilomantsi90.00281.4859
Imatra1020.53333.5350
Inari60.00030.8722
Inkoo140.01472.5112
Isojoki10.00150.4093
Isokyrö70.01961.4017
Janakkala740.12634.4370
Joensuu2110.07672.9157
Jokioinen110.06051.9087
Jomala00.00000.0000
Joroinen140.01972.5688
Joutsa40.00380.7837
Juuka40.00220.6971
Juupajoki20.00730.9259
Juva60.00450.8440
Jyväskylä3680.25092.8695
Jämijärvi00.00000.0000
Jämsä720.03953.1185
Järvenpää771.92742.0070
Kaarina1030.57383.3864
Kaavi60.00761.7356
Kajaani790.03492.0728
Kalajoki340.01422.7200
Kangasala1050.16163.7152
Kangasniemi50.00380.8210
Kankaanpää200.02841.6259
Kannonkoski30.00551.8680
Kannus160.03402.7831
Karijoki00.00000.0000
Karkkila120.04701.3162
Karstula30.00310.6515
Karvia60.01152.2043
Kaskinen40.02282.7155
Kauhajoki320.02432.2275
Kauhava280.02111.5806
Kauniainen81.33330.9408
Kaustinen130.03603.0086
Keitele00.00000.0000
Kemi250.03341.1037
Kemijärvi10.00030.1158
Keminmaa80.01240.9229
Kemiönsaari40.00140.5500
Kempele320.29002.0858
Kerava963.11792.8546
Keuruu320.02242.9447
Kihniö00.00000.0000
Kinnula20.00401.0875
Kirkkonummi940.09252.6047
Kitee80.00460.6669
Kittilä50.00060.8258
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi10.00170.7310
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1390.05093.0372
Kolari40.00151.0312
Konnevesi10.00150.3349
Kontiolahti380.03692.8090
Korsnäs20.00140.8977
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1270.13372.3198
Kouvola2040.07072.3070
Kristiinankaupunki100.00601.3782
Kruunupyy140.01862.0864
Kuhmo70.00130.7152
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2430.06502.1369
Kuortane50.01031.2497
Kurikka310.01781.3488
Kustavi20.00262.2272
Kuusamo180.00311.0727
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki60.00862.0216
Kökar10.00053.8168
Lahti2320.44832.0116
Laihia210.04132.7255
Laitila110.02021.3002
Lapinjärvi30.00881.0263
Lapinlahti280.03933.7130
Lappajärvi30.00570.8525
Lappeenranta1570.08942.1897
Lapua260.03461.8249
Laukaa560.06783.1439
Lemi20.00760.6551
Lemland00.00000.0000
Lempäälä660.21503.3221
Leppävirta150.00991.3977
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa170.00421.3178
Lieto750.24784.2356
Liminka220.03382.5363
Liperi190.01641.5752
Lohja1150.10362.4641
Loimaa320.03761.8752
Loppi120.01831.4722
Loviisa150.00840.9554
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto20.00230.4281
Luumäki60.00701.1617
Maalahti50.00260.8969
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila10.00510.4916
Masku220.08662.3399
Merijärvi40.01733.3670
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1070.03311.9643
Muhos160.02011.8223
Multia20.00261.0235
Muonio30.00151.2717
Mustasaari240.00761.3234
Muurame380.19584.1291
Mynämäki150.02801.8627
Myrskylä20.00970.9921
Mäntsälä350.05871.7988
Mänttä-Vilppula470.07154.0441
Mäntyharju120.00991.8425
Naantali490.07682.6590
Nakkila90.04871.5630
Nivala230.04282.0911
Nokia940.27033.0345
Nousiainen160.08023.3243
Nurmes130.00701.5012
Nurmijärvi800.21782.0439
Närpiö50.00210.5263
Orimattila430.06972.9011
Oripää20.01701.4306
Orivesi160.01671.6665
Oulainen190.03182.3632
Oulu3540.09121.8897
Outokumpu110.01881.4579
Padasjoki90.01232.5736
Paimio390.16103.8146
Paltamo40.00351.0078
Parainen180.00321.1670
Parikkala40.00530.6692
Parkano50.00550.7022
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello20.00110.4894
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi80.01612.0523
Pieksämäki210.01141.0366
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari360.09081.8306
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala540.51873.3202
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku50.01511.9904
Pori1970.09552.3297
Pornainen60.04001.1969
Porvoo640.02991.3244
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi170.00291.8797
Pukkila10.00690.4970
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka50.00191.5768
Puumala40.00321.5192
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi40.00270.6577
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta140.04806.2389
Pälkäne230.03113.2843
Pöytyä180.02332.1505
Raahe470.02491.8222
Raasepori170.00720.5875
Raisio821.63803.4018
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1270.11443.1954
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi80.01991.9569
Reisjärvi40.00791.3351
Riihimäki850.67692.9791
Ristijärvi20.00221.2920
Rovaniemi920.01151.5501
Ruokolahti260.02194.5526
Ruovesi90.00951.7592
Rusko150.11732.5929
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi130.00911.2144
Salla60.00101.3999
Salo1380.06362.5206
Saltvik10.00090.5698
Sastamala460.03001.7856
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale50.00721.2472
Savonlinna660.01831.7838
Savukoski10.00020.8313
Seinäjoki1490.10142.6440
Sievi140.01752.6410
Siikainen50.01023.0102
Siikajoki110.00671.9011
Siikalatva50.00220.7831
Siilinjärvi440.08662.1115
Simo00.00000.0000
Sipoo330.04721.8441
Siuntio150.05642.5334
Sodankylä170.00141.9166
Soini50.00872.0358
Somero50.00720.5284
Sonkajärvi30.00190.6364
Sotkamo80.00270.7472
Sottunga00.00000.0000
Sulkava40.00521.3254
Sund00.00000.0000
Suomussalmi90.00150.9566
Suonenjoki80.00931.0528
Sysmä30.00320.6714
Säkylä120.02271.5760
Taipalsaari100.01312.0383
Taivalkoski50.00191.1035
Taivassalo20.00921.1744
Tammela140.01962.1138
Tampere6420.93113.0609
Tervo20.00401.1422
Tervola20.00130.5780
Teuva190.03423.1447
Tohmajärvi60.00671.1657
Toholampi20.00320.5682
Toivakka50.01212.1151
Tornio250.01851.1132
Turku5271.71992.9988
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1000.44352.7400
Tyrnävä100.02021.6137
Ulvila360.08522.6295
Urjala100.01981.8505
Utajärvi20.00120.6579
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen70.01882.0964
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki270.01401.7049
Vaala90.00512.6110
Vaasa1760.30602.7035
Valkeakoski530.14242.5860
Valtimo50.00601.9984
Vantaa3921.63091.9977
Varkaus260.04961.1237
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti170.04803.9729
Veteli120.02303.4345
Vieremä60.00621.4822
Vihti660.11642.3819
Viitasaari50.00310.6861
Vimpeli80.02432.4353
Virolahti60.01071.6992
Virrat220.01692.8818
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska370.06462.6759
Ylöjärvi780.05892.6113
Ypäjä20.01090.7669
Ähtäri70.00771.0590
Äänekoski480.04222.3591

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (1.12.2016)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 23.03.2017 04:13:23 , generating time 0.852 sec.kalatirppa