Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa320.27912.2521
Alajärvi110.01041.0370
Alavieska70.02772.5271
Alavus160.01391.2615
Asikkala180.02382.0986
Askola140.06422.9307
Aura160.16744.1526
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski20.00481.2085
Enontekiö50.00062.6164
Espoo5331.00922.1991
Eura220.03491.7544
Eurajoki330.02193.5959
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa250.09871.4024
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi220.02792.8270
Haapavesi210.01932.8082
Hailuoto20.00181.9550
Halsua60.01404.4577
Hamina490.04242.2722
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi120.01742.1763
Hanko230.02872.3802
Harjavalta130.10181.7216
Hartola40.00591.1581
Hattula180.04211.8819
Hausjärvi260.07192.9810
Heinola530.06312.5801
Heinävesi40.00300.9903
Helsinki9111.27311.5758
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola420.05771.7560
Huittinen110.02041.0255
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi40.00261.3991
Hyvinkää1260.37412.8007
Hämeenkyrö220.04362.1277
Hämeenlinna1830.08852.7639
Ii170.00601.8519
Iisalmi310.03551.3908
Iitti260.03803.6708
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki440.07593.7736
Ilomantsi100.00321.6510
Imatra1040.54383.6044
Inari110.00061.5991
Inkoo130.01362.3318
Isojoki20.00310.8187
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala720.12284.3171
Joensuu2150.07812.9709
Jokioinen150.08242.6028
Jomala10.00150.2548
Joroinen130.01832.3853
Joutsa40.00380.7837
Juuka50.00270.8714
Juupajoki20.00730.9259
Juva80.00591.1253
Jyväskylä3800.25912.9631
Jämijärvi10.00450.4755
Jämsä730.04003.1618
Järvenpää842.10262.1895
Kaarina1110.61833.6494
Kaavi50.00631.4463
Kajaani970.04282.5451
Kalajoki350.01462.8000
Kangasala1080.16623.8214
Kangasniemi60.00450.9852
Kankaanpää220.02121.5461
Kannonkoski20.00361.2453
Kannus180.03823.1310
Karijoki00.00000.0000
Karkkila140.05481.5356
Karstula40.00420.8686
Karvia50.00961.8369
Kaskinen20.01141.3578
Kauhajoki340.02582.3667
Kauhava290.02181.6370
Kauniainen81.33330.9408
Kaustinen140.03883.2400
Keitele00.00000.0000
Kemi300.04011.3244
Kemijärvi30.00080.3475
Keminmaa80.01240.9229
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele390.35342.5420
Kerava963.11792.8546
Keuruu300.02102.7607
Kihniö00.00000.0000
Kinnula10.00200.5438
Kirkkonummi1030.10142.8541
Kitee90.00520.7503
Kittilä30.00040.4955
Kiuruvesi60.00420.6399
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1390.05093.0372
Kolari40.00151.0312
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti370.03592.7351
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1380.14532.5208
Kouvola2040.07072.3070
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy130.01731.9374
Kuhmo90.00160.9195
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2800.07492.4622
Kuortane60.01241.4996
Kurikka290.01661.2618
Kustavi20.00262.2272
Kuusamo200.00341.1919
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki50.00711.6846
Kökar10.00053.8168
Lahti2450.47342.1243
Laihia240.04723.1149
Laitila160.02931.8913
Lapinjärvi20.00590.6842
Lapinlahti280.03933.7130
Lappajärvi40.00761.1367
Lappeenranta1580.09002.2036
Lapua280.03731.9653
Laukaa530.06422.9755
Lemi20.00760.6551
Lemland00.00000.0000
Lempäälä680.22163.4228
Leppävirta110.00721.0250
Lestijärvi20.00362.2779
Lieksa170.00421.3178
Lieto810.26774.5745
Liminka230.03532.6516
Liperi280.02412.3213
Lohja1270.11442.7212
Loimaa300.03521.7580
Loppi150.02291.8403
Loviisa180.01011.1465
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto50.00591.0702
Luumäki90.01051.7425
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila10.00510.4916
Masku270.10632.8717
Merijärvi30.01302.5253
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1140.03532.0928
Muhos140.01761.5945
Multia20.00261.0235
Muonio20.00100.8478
Mustasaari290.00911.5991
Muurame410.21134.4551
Mynämäki190.03542.3594
Myrskylä10.00480.4960
Mäntsälä420.07042.1586
Mänttä-Vilppula440.06703.7859
Mäntyharju130.01071.9960
Naantali530.08312.8761
Nakkila110.05951.9104
Nivala240.04472.1820
Nokia1040.29903.3573
Nousiainen190.09533.9476
Nurmes160.00591.4334
Nurmijärvi920.25052.3505
Närpiö40.00170.4211
Orimattila500.08103.3734
Oripää20.01701.4306
Orivesi210.02192.1873
Oulainen220.03682.7363
Oulu3910.10082.0872
Outokumpu110.01881.4579
Padasjoki100.01372.8596
Paimio540.22295.2817
Paltamo30.00260.7559
Parainen200.00361.2967
Parikkala30.00390.5019
Parkano80.00881.1236
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello10.00050.2447
Perho10.00130.3312
Pertunmaa30.00661.5167
Petäjävesi90.01822.3089
Pieksämäki250.01361.2341
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari380.09591.9323
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala570.54763.5047
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku50.01511.9904
Pori1840.08922.1759
Pornainen90.06001.7953
Porvoo710.03321.4693
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi170.00291.8797
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka100.00383.1536
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi30.00210.4933
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta160.05487.1301
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä220.02842.6284
Raahe530.02802.0548
Raasepori150.00640.5184
Raisio881.75793.6507
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1420.12793.5728
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi70.01741.7123
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki840.66892.9441
Ristijärvi20.00221.2920
Rovaniemi1070.01331.8028
Ruokolahti280.02364.9028
Ruovesi110.01162.1501
Rusko180.14073.1115
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi100.00700.9341
Salla40.00070.9333
Salo1400.06462.5571
Saltvik10.00090.5698
Sastamala520.03392.0186
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale40.00580.9978
Savonlinna690.01921.8649
Savukoski20.00031.6625
Seinäjoki1610.10962.8570
Sievi130.01622.4524
Siikainen30.00611.8061
Siikajoki90.00541.5555
Siikalatva40.00180.6265
Siilinjärvi460.09062.2075
Simo20.00100.5656
Sipoo330.04721.8441
Siuntio160.06012.7022
Sodankylä190.00152.1421
Soini50.00872.0358
Somero70.01000.7398
Sonkajärvi50.00321.0607
Sotkamo150.00511.4010
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi80.00140.8503
Suonenjoki80.00931.0528
Sysmä20.00210.4476
Säkylä160.03032.1014
Taipalsaari110.01442.2422
Taivalkoski70.00261.5449
Taivassalo10.00460.5872
Tammela140.01962.1138
Tampere6800.98623.2420
Tervo30.00611.7133
Tervola40.00251.1561
Teuva130.02342.1516
Tohmajärvi70.00781.3600
Toholampi10.00160.2841
Toivakka60.01452.5381
Tornio290.02151.2914
Turku5531.80483.1467
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1070.47452.9318
Tyrnävä120.02421.9364
Ulvila380.08992.7755
Urjala130.02572.4056
Utajärvi50.00291.6447
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen80.02152.3959
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki270.01401.7049
Vaala90.00512.6110
Vaasa1840.31992.8264
Valkeakoski550.14782.6836
Vantaa4141.72242.1098
Varkaus340.06481.4695
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti170.04803.9729
Veteli120.02303.4345
Vieremä70.00721.7292
Vihti670.11812.4180
Viitasaari90.00571.2349
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti70.01251.9824
Virrat210.01622.7509
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska390.06802.8206
Ylöjärvi850.06422.8457
Ypäjä40.02181.5337
Ähtäri80.00881.2103
Äänekoski520.04572.5557

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (9.9.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 25.10.2021 11:14:30 , generating time 0.403 sec.kalatirppa