Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa330.28782.3225
Alajärvi110.01041.0370
Alavieska80.03162.8881
Alavus150.01301.1827
Asikkala160.02121.8655
Askola120.05502.5120
Aura120.12553.1145
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski10.00240.6042
Enontekiö50.00062.6164
Espoo5311.00542.1908
Eura240.03811.9139
Eurajoki350.02333.8139
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa230.09081.2902
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi200.02532.5700
Haapavesi240.02213.2094
Hailuoto20.00181.9550
Halsua60.01404.4577
Hamina510.04412.3649
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi130.01892.3576
Hanko230.02872.3802
Harjavalta140.10961.8541
Hartola50.00741.4476
Hattula200.04682.0910
Hausjärvi300.08293.4396
Heinola540.06432.6288
Heinävesi50.00381.2379
Helsinki9151.27871.5827
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola450.06191.8814
Honkajoki30.00901.5560
Huittinen120.02221.1188
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi40.00261.3991
Hyvinkää1350.40083.0007
Hämeenkyrö210.04162.0309
Hämeenlinna1970.09532.9754
Ii160.00571.7429
Iisalmi300.03441.3460
Iitti270.03943.8119
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki420.07243.6021
Ilomantsi100.00321.6510
Imatra1070.55953.7083
Inari90.00051.3083
Inkoo140.01472.5112
Isojoki10.00150.4093
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala740.12634.4370
Joensuu2240.08143.0953
Jokioinen140.07692.4293
Jomala00.00000.0000
Joroinen140.01972.5688
Joutsa50.00470.9796
Juuka60.00321.0457
Juupajoki20.00730.9259
Juva60.00450.8440
Jyväskylä3890.26533.0333
Jämijärvi10.00450.4755
Jämsä730.04003.1618
Järvenpää862.15272.2416
Kaarina1080.60163.5508
Kaavi60.00761.7356
Kajaani980.04332.5714
Kalajoki360.01512.8800
Kangasala1150.17704.0691
Kangasniemi80.00601.3136
Kankaanpää240.03401.9511
Kannonkoski30.00551.8680
Kannus170.03612.9570
Karijoki00.00000.0000
Karkkila140.05481.5356
Karstula40.00420.8686
Karvia50.00961.8369
Kaskinen50.02853.3944
Kauhajoki380.02892.6451
Kauhava320.02411.8064
Kauniainen91.50001.0584
Kaustinen150.04153.4714
Keitele00.00000.0000
Kemi320.04281.4127
Kemijärvi30.00080.3475
Keminmaa90.01391.0383
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele400.36252.6072
Kerava1013.28033.0033
Keuruu350.02453.2208
Kihniö00.00000.0000
Kinnula20.00401.0875
Kirkkonummi1010.09942.7987
Kitee80.00460.6669
Kittilä40.00050.6606
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1540.05643.3649
Kolari50.00191.2890
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti410.03983.0308
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1410.14852.5756
Kouvola2110.07312.3862
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy140.01862.0864
Kuhmo90.00160.9195
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2740.07332.4095
Kuortane50.01031.2497
Kurikka310.01781.3488
Kustavi20.00262.2272
Kuusamo210.00361.2515
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki60.00862.0216
Kökar10.00053.8168
Lahti2510.48502.1763
Laihia280.05513.6340
Laitila150.02751.7730
Lapinjärvi40.01181.3685
Lapinlahti290.04073.8456
Lappajärvi50.00951.4209
Lappeenranta1620.09232.2594
Lapua270.03601.8951
Laukaa590.07153.3124
Lemi20.00760.6551
Lemland10.00100.5663
Lempäälä710.23133.5738
Leppävirta160.01051.4909
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa190.00471.4729
Lieto800.26444.5180
Liminka230.03532.6516
Liperi230.01981.9068
Lohja1280.11532.7426
Loimaa340.03991.9924
Loppi140.02131.7176
Loviisa170.00951.0828
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto40.00470.8562
Luumäki90.01051.7425
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila30.01531.4749
Masku240.09452.5526
Merijärvi40.01733.3670
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1110.03442.0377
Muhos200.02512.2779
Multia20.00261.0235
Muonio30.00151.2717
Mustasaari270.00851.4888
Muurame390.20104.2377
Mynämäki190.03542.3594
Myrskylä20.00970.9921
Mäntsälä420.07042.1586
Mänttä-Vilppula460.07003.9580
Mäntyharju120.00991.8425
Naantali570.08933.0931
Nakkila110.05951.9104
Nivala250.04662.2729
Nokia1030.29623.3250
Nousiainen170.08523.5321
Nurmes140.00521.2543
Nurmijärvi920.25052.3505
Närpiö40.00170.4211
Orimattila480.07783.2384
Oripää20.01701.4306
Orivesi170.01771.7706
Oulainen220.03682.7363
Oulu3970.10232.1192
Outokumpu110.01881.4579
Padasjoki100.01372.8596
Paimio510.21054.9883
Paltamo50.00441.2598
Parainen220.00401.4263
Parikkala40.00530.6692
Parkano70.00770.9831
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello20.00110.4894
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi90.01822.3089
Pieksämäki240.01311.1847
Pielavesi60.00431.1455
Pietarsaari380.09591.9323
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala540.51873.3202
Polvijärvi80.00831.6591
Pomarkku60.01812.3885
Pori2060.09992.4361
Pornainen100.06661.9948
Porvoo740.03461.5314
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi180.00311.9903
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka70.00272.2075
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi40.00270.6577
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta150.05146.6845
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä220.02842.6284
Raahe520.02752.0161
Raasepori170.00720.5875
Raisio871.73793.6092
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1430.12883.5979
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi80.01991.9569
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki910.72473.1894
Ristijärvi10.00110.6460
Rovaniemi1150.01431.9376
Ruokolahti280.02364.9028
Ruovesi100.01051.9547
Rusko180.14073.1115
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi160.01121.4946
Salla60.00101.3999
Salo1460.06732.6667
Saltvik10.00090.5698
Sastamala520.03392.0186
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale50.00721.2472
Savonlinna720.02001.9459
Savukoski10.00020.8313
Seinäjoki1580.10752.8038
Sievi160.02003.0183
Siikainen40.00812.4082
Siikajoki100.00611.7283
Siikalatva50.00220.7831
Siilinjärvi500.09852.3995
Simo00.00000.0000
Sipoo340.04871.9000
Siuntio170.06392.8711
Sodankylä180.00142.0293
Soini50.00872.0358
Somero70.01000.7398
Sonkajärvi50.00321.0607
Sotkamo140.00471.3076
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi100.00171.0629
Suonenjoki90.01041.1844
Sysmä30.00320.6714
Säkylä150.02841.9701
Taipalsaari120.01572.4460
Taivalkoski80.00301.7656
Taivassalo20.00921.1744
Tammela160.02242.4158
Tampere6931.00503.3040
Tervo20.00401.1422
Tervola30.00190.8671
Teuva200.03603.3102
Tohmajärvi80.00891.5543
Toholampi20.00320.5682
Toivakka60.01452.5381
Tornio290.02151.2914
Turku5721.86683.2548
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1060.47012.9044
Tyrnävä120.02421.9364
Ulvila400.09472.9216
Urjala150.02972.7757
Utajärvi40.00231.3158
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen90.02422.6954
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki280.01451.7680
Vaala90.00512.6110
Vaasa1880.32692.8879
Valkeakoski560.15042.7324
Vantaa4141.72242.1098
Varkaus310.05911.3398
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto70.01232.8818
Vesilahti170.04803.9729
Veteli110.02113.1483
Vieremä80.00821.9763
Vihti710.12522.5623
Viitasaari70.00440.9605
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti60.01071.6992
Virrat240.01853.1438
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska410.07152.9652
Ylöjärvi860.06492.8791
Ypäjä20.01090.7669
Ähtäri70.00771.0590
Äänekoski560.04922.7522

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 28.01.2020 10:23:07 , generating time 0.228 sec.kalatirppa