Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka3372339
2.MickieWalker3260326
3.Toivontai3240324
4.Eca_743140314
5.vikiki13110311
6.Take & Ilona3062308
7.Veke683030303
8.Katsukka3030303
9.satuja2973300
10.tavi22990299
11.tuulituuli2940294
12.Maglord2850285
13.zeepia2831284
14.ismo4852821283
15.raija4852803283
16.Lothark2810281
17.NH822693272
18.marsten2720272
19.zaxa2700270
20.surmaka2700270
21.Oloneuvos2672269
22.v v a m team2690269
23.pattipolvi2661267
24.tittat2661267
25.KirsiM2660266
26.Merelä Matti2565261
27.eastwoods2562258
28.pipera2531254
29.ipoded2494253
30.JyNu2512253
31.Arkajalat2451246
32.LaraG2431244
33.dzeih2412243
34.mainarit2410241
35.veehoo742340234
36.Pahvi2321233
37.500_XL2302232
38.Linkosuo2311232
39.Harjus2292231
40.PjaP2281229
41.Sonjis2270227
42.laalaa2260226
43.Chick Magnet 752230223
44.Geojusu2220222
45.suula2220222
46.Juusto-2190219
47.V3SKU2162218
48.Kulpakko2144218
49.Lavskrike2160216
50.Geopellet2160216
51.thepauliina2140214
52.Jyffe2140214
53.thaikama2140214
54.mcmu2130213
55.Eki&Sahle2120212
56.finder3132065211
57.Mairejatutti2110211
58.oh2bgn2090209
59.Almalaiset2080208
60.mkivimaki2071208
61.suprasami2050205
62.matkaja2050205
63.BigBadFatCat2030203
64.Retale812030203
65.juhanili2002202
66.Torkkeli1983201
67.ROTEVA2010201
68.fifixi1990199
69.Haimmala1981199
70.Jamboree_0091980198
71.Nunnu661970197
72.Norppis1961197
73.SiniSilmä1960196
74.Viveka11930193
75.Qassu1930193
76.roimari1930193
77.Nusut1920192
78.hiphei1890189
79.Rymyhomie1871188
80.makans1880188
81.Lunni731870187
82.milde041870187
83.Lanberg1860186
84.Mayachi1850185
85.Ekkeri1840184
86.JeyJey87911840184
87.Tp5001840184
88.jokeri691840184
89.KaisaP1830183
90.CeoCats1790179
91.Tenukko1780178
92.ATT021753178
93.BomBomBom1750175
94.Hipsu11740174
95.copperi1740174
96.Akka501731174
97.kumpis1730173
98.MaSaKuKo1730173
99.eskari1720172
100.qqmuk1711172
101.Aximum1710171
102.kukkaeer1710171
103.miisa1710171
104.Lisko601701171
105.AuntPolly1700170
106.Pekka-P1681169
107.vipema1690169
108.Lasse Nurmi1690169
109.Mimustikka1680168
110.AiliLe1660166
111.mikkopit1650165
112.Hanikala1640164
113.PeTo661630163
114.Jani_ja_perhe1610161
115.Josula1600160
116.Pete_P1546160
117.EsMiAk1591160
118.Hullu_Jussi1600160
119.Wilina1590159
120.9eo1590159
121.artomak1590159
122.joni&riina1570157
123.Joojada & Camomilla1570157
124.skarbo1570157
125.mandello1551156
126.Black_Island1524156
127.Miestenkerho1551156
128.NytNappaa1550155
129.muromar1550155
130.muusku1540154
131.ih551540154
132.annaku1510151
133.Ötökkä1510151
134.marlaa681510151
135.makkara 19741510151
136.Garmingeo1473150
137.geokajakki1500150
138.Emput11481149
139.Ajosa1480148
140.georapo1470147
141.thetomi1443147
142.TiiEliLin1424146
143.Jepponen1460146
144.krirm1450145
145.Atlantis64551430143
146.meicu1420142
147.åda1420142
148.vilhelmi1410141
149.miksu691410141
150.Karon531382140
151.HRusina1400140
152.Giliad1391140
153.MeKa521390139
154.Viipu1390139
155.ruusina1380138
156.mamiat1371138
157.hermione121380138
158.anna.s1352137
159.TWallius1342136
160.cindy671276133
161.Angelica711330133
162.p44v01320132
163.aa&retti1320132
164.Catra841310131
165.rtl1310131
166.geolei1310131
167.Ametyy1310131
168.Marrasmus1300130
169.motskari1290129
170.joriini1290129
171.DiipaDaapa1290129
172.WalkerJB1271128
173.Nortti101280128
174.Papun poppoo1262128
175.perttiv1271128
176.AP☺1280128
177.jomadaFIN1243127
178.xREKOx1260126
179.0mppu1260126
180.Tommi_1260126
181.-NJ-1260126
182.TupeJaPete1260126
183.felis domestica1250125
184.Tiigeri1231124
185.HaTaTo1240124
186.Mr.Perkins1240124
187.sweetcarolin1222124
188.Banda521231124
189.neolife1149123
190.saukko1175122
191.B0xHunter1220122
192.repo71211122
193.saamah1210121
194.katinka31210121
195.wilmaaah1210121
196.jookiki131190119
197.Virene1180118
198.hytti131180118
199.Kumiankka1180118
200.orakk+j1170117
201.xanilus1160116
202.petu781160116
203.paulih1160116
204.Mukkelus1160116
205.akkivi1150115
206.kaksi_oravaa1141115
207.nannu631113114
208.Tiklit1140114
209.Hattara69 + Pete1120112
210.JariH1120112
211.Huvilla1110111
212.Geppana1090109
213.seppo541080108
214.mikko&sira1070107
215.Eilinen1070107
216.N10O1060106
217.pardainis1060106
218.Team Tupus1033106
219.geomur1050105
220.KirPek1050105
221.Goljander1041105
222.Pele531023105
223.Mr.Petsku1040104
224.Rhihad1040104
225.big wood1040104
226.Mirtilli1021103
227.TMT111030103
228.spitko1012103
229.Koivula51010101
230.SarppaN1000100
231.JHfin1000100
232.KomisJan1000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 17.10.2019 03:40:43 , generating time 0.211 sec.kalatirppa