Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka4882490
2.tuulituuli4610461
3.MickieWalker4481449
4.Toivontai4471448
5.satuja42310433
6.raija4854284432
7.ismo4854284432
8.vikiki14280428
9.tavi24260426
10.500_XL4132415
11.NH824053408
12.Maglord4060406
13.Lothark4060406
14.Katsukka4060406
15.Veke684060406
16.Sonjis3901391
17.zaxa3861387
18.Eca_743870387
19.Juusto-3841385
20.marsten3830383
21.Arkajalat3771378
22.v v a m team3780378
23.hiphei3685373
24.Merelä Matti35715372
25.surmaka3690369
26.tittat3641365
27.Hipsu13610361
28.dzeih3572359
29.Jamboree_0093514355
30.suprasami3521353
31.Retale813521353
32.Oloneuvos3457352
33.zeepia3464350
34.KirsiM3480348
35.ipoded3444348
36.pattipolvi3441345
37.mcmu3430343
38.veehoo743420342
39.AiliLe3420342
40.BigBadFatCat3410341
41.eastwoods3342336
42.Take & Ilona3342336
43.Lavskrike3350335
44.Torkkeli3223325
45.Mito-803170317
46.Mimustikka3150315
47.Mairejatutti3130313
48.Qassu3120312
49.roimari3120312
50.thaikama3074311
51.suula3050305
52.JyNu3032305
53.Geojusu3010301
54.Nusut2913294
55.BomBomBom2910291
56.Hullu_Jussi2890289
57.pipera2871288
58.mkivimaki2832285
59.makans2820282
60.fifixi2820282
61.Almalaiset2810281
62.Chick Magnet 752790279
63.Marrasmus2743277
64.vipema2760276
65.matkaja2760276
66.LaraG2741275
67.oh2bgn2730273
68.eskari2720272
69.PjaP2671268
70.Geopellet2600260
71.MaSaKuKo2590259
72.KaisaP2590259
73.juhanili2562258
74.Nunnu662560256
75.Kulpakko2487255
76.Pahvi2541255
77.Lanberg2530253
78.Mr.Perkins2511252
79.wilmaaah2510251
80.Tp5002500250
81.Josula2490249
82.muusku2470247
83.ih552470247
84.Lasse Nurmi2470247
85.Eki&Sahle2460246
86.mainarit2460246
87.Haimmala2451246
88.mikkopit2450245
89.makkara 19742440244
90.Lisko602411242
91.Viveka12410241
92.ROTEVA2410241
93.Lunni732400240
94.Harjus2362238
95.Akka502361237
96.Mika_N2331234
97.kumpis2340234
98.Norppis2321233
99.ukkijaai2330233
100.Linkosuo2311232
101.kuusenoksa2310231
102.JeyJey87912300230
103.georapo2290229
104.NytNappaa2290229
105.thetomi2263229
106.laalaa2290229
107.thepauliina2270227
108.Jyffe2270227
109.Ajosa2241225
110.Rymyhomie2241225
111.Tiigeri2159224
112.marlaa682240224
113.CeoCats2230223
114.HRusina2210221
115.Rhihad2210221
116.copperi2200220
117.skarbo2200220
118.kukkaeer2190219
119.vilhelmi2180218
120.anna.s2144218
121.Jepponen2180218
122.V3SKU2170217
123.AuntPolly2170217
124.Tenukko2170217
125.FamilyKangas2170217
126.finder3132132215
127.milde042120212
128.Ötökkä2110211
129.geokajakki2090209
130.meicu2090209
131.anneli892090209
132.Joojada & Camomilla2090209
133.mamiat2081209
134.ATT022053208
135.TaTuMa2060206
136.PeTo662050205
137.SiniSilmä2050205
138.EsMiAk2041205
139.Tonde@2050205
140.Ekkeri2040204
141.Papun poppoo2022204
142.Viipu2040204
143.joni&riina2030203
144.Giliad2021203
145.Pekka-P2011202
146.muromar2020202
147.Charinda2010201
148.miisa2000200
149.Jani_ja_perhe1990199
150.Tommi1970197
151.Tiklit1950195
152.mariko721950195
153.jokeri691940194
154.jarsat1940194
155.Nortti101930193
156.Emput11921193
157.seppo541910191
158.KirPek1910191
159.Aximum1900190
160.neolife16919188
161.Mayachi1870187
162.Karon531842186
163.felis domestica1840184
164.TiiEliLin1794183
165.N10O1810181
166.annaku1800180
167.Huvilla1790179
168.perttiv1781179
169.mjoki1780178
170.Sorviset1770177
171.arisoft1752177
172.qqmuk1751176
173.p44v01750175
174.Ametyy1750175
175.auku121740174
176.Wilina1720172
177.repo71711172
178.9eo1720172
179.cutty121710171
180.ruusina1710171
181.big wood1710171
182.Hanikala1710171
183.UusAnu1700170
184.krirm1700170
185.Miestenkerho1681169
186.orakk+j1672169
187.artomak1670167
188.akkivi1670167
189.Kumiankka1670167
190.Hattara69 + Pete1660166
191.Hämppy11660166
192.paulih1660166
193.nannu631623165
194.MeKa521650165
195.DiipaDaapa1640164
196.aarresissit1630163
197.copohontas1611162
198.Enial1620162
199.HaTaTo1610161
200.Mertzi11610161
201.-NJ-1600160
202.essiva1600160
203.Pete_P1546160
204.Angelica711600160
205.ansu19691564160
206.janiva1580158
207.*kukka*1580158
208.Black_Island1534157
209.Jarnen1560156
210.akalli1560156
211.mandello1551156
212.kaiska1540154
213.Goljander1531154
214.B0xHunter1530153
215.åda1530153
216.aa&retti1530153
217.Paavaliina1492151
218.Banda521501151
219.jankaja1500150
220.Garmingeo1473150
221.motskari1500150
222.saamah1500150
223.rinaho1490149
224.Tebari1490149
225.Team Tupus1463149
226.suviss1490149
227.cindy671416147
228.Eilinen1470147
229.AP☺1460146
230.WalkerJB1441145
231.Atlantis64551430143
232.saukko1365141
233.miksu691410141
234.Bacajo1400140
235.ansu751400140
236.Niko_Kainuu1380138
237.hermione121380138
238.xREKOx1380138
239.antero741361137
240.joriini1370137
241.TWallius1352137
242.geolei1360136
243.makisf1350135
244.rtl1340134
245.Nestori11340134
246.geobora1330133
247.petu781330133
248.Catra841330133
249.TMT111320132
250.RexParti1301131
251.JariH1300130
252.Vesa11290129
253.Liitu821281129
254.TupeJaPete1280128
255.menomi1280128
256.sweetcarolin1262128
257.0mppu1260126
258.kimallus1260126
259.Mr.Petsku1250125
260.maripe1250125
261.ArtSa1240124
262.mnmat1240124
263.kivilaak1240124
264.jomadaFIN1240124
265.JHfin1230123
266.jookiki131220122
267.MikaS1211122
268.Geppana1210121
269.taavi41210121
270.hytti131210121
271.mlatonen1210121
272.katinka31210121
273.GeoNasu1210121
274.jyrkios1210121
275.Heidiruo1210121
276.Jokkes1200120
277.annu661200120
278.ekspertti1200120
279.Mirtilli1191120
280.markkaLM1190119
281.Suoranta1190119
282.kuosna1190119
283.Ehlana641180118
284.Virene1180118
285.Mukkelus1180118
286.Bow more1170117
287.Pele531143117
288.Mukmelit1170117
289.olli.s1170117
290.xanilus1160116
291.Mokuskam1160116
292.kaksi_oravaa1141115
293.Reporanka1150115
294.Hessut1150115
295.VCJIP1150115
296.rituliisa1140114
297.SarppaN1140114
298.Rotunainen1121113
299.spitko1102112
300.satumh1074111
301.Koivula51110111
302.T/K1110111
303.ehikki1110111
304.jahru1100110
305.Maryan_1100110
306.Tero_1100110
307.Louhikoru1100110
308.pardainis1090109
309.sm071054109
310.ElmoGee1090109
311.PELET1090109
312.köpi641090109
313.Kouts11090109
314.Luttu1062108
315.mikko&sira1080108
316.Erkio611061107
317.Tasipapani1061107
318.Powwo1070107
319.BeachHill1070107
320.Izascar1060106
321.leero3691050105
322.snadi561050105
323.Mur_meli1050105
324.Jykk€1041105
325.geomur1050105
326.KomisJan1050105
327.tanjulainen1040104
328.Paulaho1040104
329.Mosse991040104
330.ttkam1040104
331.Katjuusa1021103
332.mmie531020102
333.MrBell1020102
334.PJ-King1020102
335.Kalvoapina1020102
336.Verkkoset1020102
337.okkikari1010101
338.Luolanainen1010101
339.Neilikka771000100
340.MAR1L11N11000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (3.2.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 15.06.2021 15:13:42 , generating time 0.513 sec.kalatirppa