Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka4662468
2.tuulituuli4610461
3.MickieWalker4471448
4.vikiki14280428
5.Toivontai4241425
6.satuja40610416
7.tavi24160416
8.raija4854124416
9.ismo4854124416
10.NH823973400
11.Maglord4000400
12.Veke683930393
13.Katsukka3930393
14.Lothark3910391
15.500_XL3852387
16.Eca_743870387
17.zaxa3811382
18.Sonjis3721373
19.marsten3720372
20.Merelä Matti35515370
21.v v a m team3690369
22.Juusto-3661367
23.hiphei3595364
24.tittat3541355
25.Hipsu13520352
26.Arkajalat3511352
27.zeepia3464350
28.Retale813491350
29.suprasami3491350
30.Oloneuvos3427349
31.Jamboree_0093470347
32.surmaka3460346
33.dzeih3412343
34.KirsiM3410341
35.mcmu3380338
36.ipoded3324336
37.Take & Ilona3342336
38.veehoo743330333
39.Lavskrike3330333
40.BigBadFatCat3320332
41.pattipolvi3291330
42.AiliLe3270327
43.Torkkeli3213324
44.eastwoods3152317
45.Mimustikka3070307
46.suula3000300
47.Geojusu2990299
48.Qassu2980298
49.roimari2980298
50.Mito-802940294
51.thaikama2894293
52.BomBomBom2890289
53.pipera2871288
54.JyNu2802282
55.fifixi2810281
56.mkivimaki2792281
57.Chick Magnet 752760276
58.matkaja2730273
59.oh2bgn2730273
60.eskari2720272
61.LaraG2691270
62.makans2700270
63.Marrasmus2653268
64.PjaP2651266
65.vipema2640264
66.Mairejatutti2590259
67.Hullu_Jussi2590259
68.Nusut2581259
69.juhanili2542256
70.KaisaP2550255
71.Kulpakko2487255
72.Pahvi2531254
73.wilmaaah2510251
74.Geopellet2510251
75.Mr.Perkins2491250
76.Lanberg2500250
77.Tp5002490249
78.Nunnu662470247
79.Eki&Sahle2460246
80.mainarit2460246
81.Haimmala2441245
82.Lasse Nurmi2420242
83.MaSaKuKo2420242
84.Almalaiset2410241
85.ROTEVA2400240
86.Harjus2352237
87.Lisko602341235
88.kumpis2340234
89.Lunni732340234
90.Akka502321233
91.Linkosuo2311232
92.makkara 19742320232
93.laalaa2270227
94.thepauliina2270227
95.Norppis2261227
96.JeyJey87912270227
97.Jyffe2270227
98.Rymyhomie2241225
99.Ajosa2231224
100.marlaa682230223
101.georapo2230223
102.CeoCats2230223
103.Mika_N2221223
104.copperi2200220
105.HRusina2170217
106.V3SKU2170217
107.AuntPolly2170217
108.mikkopit2170217
109.vilhelmi2160216
110.thetomi2133216
111.kukkaeer2160216
112.NytNappaa2160216
113.kuusenoksa2160216
114.Josula2150215
115.anna.s2114215
116.finder3132132215
117.Jepponen2140214
118.ih552130213
119.muusku2130213
120.milde042120212
121.Ötökkä2110211
122.Viveka12100210
123.mamiat2081209
124.Joojada & Camomilla2090209
125.meicu2080208
126.skarbo2060206
127.EsMiAk2041205
128.FamilyKangas2050205
129.SiniSilmä2040204
130.ukkijaai2040204
131.geokajakki2040204
132.ATT022013204
133.Ekkeri2030203
134.Pekka-P2011202
135.miisa2000200
136.Tenukko1990199
137.Tiigeri1918199
138.Charinda1960196
139.Jani_ja_perhe1950195
140.Rhihad1950195
141.Tommi1950195
142.jokeri691940194
143.PeTo661930193
144.Nortti101930193
145.Giliad1911192
146.mariko721920192
147.Tonde@1920192
148.joni&riina1910191
149.Viipu1910191
150.Emput11891190
151.Aximum1900190
152.Papun poppoo1872189
153.Mayachi1870187
154.seppo541850185
155.Karon531822184
156.anneli891840184
157.neolife16519184
158.Tiklit1840184
159.felis domestica1820182
160.annaku1800180
161.TiiEliLin1754179
162.Huvilla1790179
163.muromar1780178
164.qqmuk1751176
165.mjoki1750175
166.jarsat1740174
167.N10O1730173
168.9eo1720172
169.Wilina1720172
170.p44v01720172
171.Hanikala1710171
172.Ametyy1710171
173.ruusina1700170
174.TaTuMa1700170
175.big wood1690169
176.artomak1670167
177.repo71661167
178.Sorviset1670167
179.auku121660166
180.Hattara69 + Pete1660166
181.KirPek1650165
182.krirm1650165
183.cutty121640164
184.orakk+j1622164
185.DiipaDaapa1640164
186.Miestenkerho1611162
187.akkivi1620162
188.paulih1620162
189.arisoft1602162
190.MeKa521610161
191.nannu631583161
192.Mertzi11600160
193.Pete_P1546160
194.-NJ-1600160
195.HaTaTo1580158
196.Black_Island1534157
197.*kukka*1560156
198.mandello1551156
199.copohontas1551156
200.Angelica711550155
201.perttiv1541155
202.janiva1550155
203.essiva1540154
204.Goljander1531154
205.kaiska1530153
206.åda1520152
207.Enial1500150
208.saamah1500150
209.Garmingeo1473150
210.Tebari1480148
211.motskari1480148
212.ansu19691444148
213.Banda521471148
214.Paavaliina1452147
215.jankaja1470147
216.Eilinen1460146
217.aa&retti1450145
218.WalkerJB1441145
219.rinaho1450145
220.cindy671386144
221.aarresissit1440144
222.Atlantis64551430143
223.Kumiankka1420142
224.miksu691410141
225.Hämppy11410141
226.saukko1355140
227.AP☺1390139
228.Team Tupus1363139
229.UusAnu1380138
230.suviss1380138
231.xREKOx1380138
232.hermione121380138
233.TWallius1352137
234.akalli1360136
235.Jarnen1360136
236.geolei1360136
237.joriini1350135
238.rtl1340134
239.Niko_Kainuu1340134
240.Catra841330133
241.petu781320132
242.antero741311132
243.RexParti1301131
244.geobora1310131
245.TMT111300130
246.menomi1280128
247.sweetcarolin1262128
248.TupeJaPete1280128
249.JariH1280128
250.0mppu1260126
251.mnmat1240124
252.Mr.Petsku1240124
253.jomadaFIN1240124
254.JHfin1230123
255.Liitu821221123
256.B0xHunter1230123
257.kimallus1220122
258.jookiki131220122
259.jyrkios1210121
260.katinka31210121
261.hytti131210121
262.Geppana1210121
263.Mirtilli1191120
264.Jokkes1190119
265.kivilaak1190119
266.maripe1190119
267.ekspertti1190119
268.Virene1180118
269.mlatonen1180118
270.Mukkelus1180118
271.kuosna1180118
272.Nestori11170117
273.annu661170117
274.Ehlana641170117
275.olli.s1160116
276.xanilus1160116
277.Mokuskam1150115
278.ansu751150115
279.kaksi_oravaa1141115
280.SarppaN1140114
281.markkaLM1140114
282.rituliisa1140114
283.taavi41130113
284.Pele531103113
285.Rotunainen1121113
286.Mukmelit1120112
287.Heidiruo1110111
288.spitko1092111
289.satumh1064110
290.Tero_1100110
291.Hessut1100110
292.Koivula51100110
293.köpi641090109
294.ehikki1090109
295.pardainis1090109
296.Reporanka1090109
297.jahru1090109
298.PELET1080108
299.sm071044108
300.Kouts11080108
301.T/K1080108
302.makisf1080108
303.BeachHill1070107
304.Luttu1052107
305.mikko&sira1070107
306.Erkio611061107
307.Tasipapani1061107
308.ElmoGee1060106
309.Izascar1050105
310.geomur1050105
311.Vesa11050105
312.KomisJan1050105
313.Louhikoru1050105
314.Mosse991040104
315.snadi561030103
316.tanjulainen1030103
317.VCJIP1020102
318.Suoranta1020102
319.Verkkoset1020102
320.mmie531010101
321.okkikari1010101
322.Luolanainen1010101
323.leero3691010101
324.Neilikka771000100
325.MAR1L11N11000100
326.MrBell1000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (3.2.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 23.04.2021 19:49:10 , generating time 0.380 sec.kalatirppa