Kirjaudu: Muista minut Salasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka5742576
2.tuulituuli5660566
3.ismo4855234527
4.raija4855234527
5.MickieWalker5251526
6.vikiki15250525
7.Maglord5070507
8.NH824939502
9.Toivontai5001501
10.tavi25010501
11.Arkajalat5001501
12.zaxa4951496
13.AiliLe4900490
14.satuja47610486
15.500_XL4813484
16.Lothark4810481
17.hiphei4735478
18.BigBadFatCat4760476
19.tittat4673470
20.Sonjis4651466
21.Juusto-4621463
22.Hipsu14560456
23.Jamboree_00944411455
24.veehoo744550455
25.marsten4550455
26.v v a m team4490449
27.Katsukka4470447
28.Veke684470447
29.Merelä Matti42215437
30.Take & Ilona4332435
31.Oloneuvos42510435
32.Mimustikka4330433
33.eastwoods4272429
34.mcmu4241425
35.KirsiM4240424
36.suprasami4221423
37.LaraG4221423
38.Mito-804220422
39.Retale814201421
40.pattipolvi4201421
41.zeepia4115416
42.dzeih4082410
43.surmaka4090409
44.ipoded4014405
45.thaikama3936399
46.Nusut3934397
47.Eca_743930393
48.jarsat3870387
49.Lavskrike3860386
50.Geojusu3850385
51.BomBomBom3850385
52.Torkkeli3813384
53.suula3770377
54.Mairejatutti3680368
55.mainarit3680368
56.roimari3640364
57.Qassu3630363
58.ih553610361
59.Mika_N3541355
60.Mr.Perkins3541355
61.oh2bgn3520352
62.Ötökkä3520352
63.makans3500350
64.skarbo3450345
65.Lanberg3430343
66.Josula3420342
67.Sorviset3400340
68.wilmaaah3390339
69.Lasse Nurmi3390339
70.fifixi3380338
71.MaSaKuKo3380338
72.vipema3370337
73.Marrasmus3296335
74.kumpis3340334
75.ukkijaai3330333
76.matkaja3320332
77.HRusina3310331
78.pipera3301331
79.FamilyKangas3280328
80.Chick Magnet 753270327
81.eskari3250325
82.JyNu3232325
83.Lisko603221323
84.PjaP3211322
85.mkivimaki3146320
86.Norppis3181319
87.muusku3180318
88.Hullu_Jussi3150315
89.Almalaiset3140314
90.kuusenoksa3130313
91.NytNappaa3120312
92.kukkaeer3110311
93.muromar3090309
94.KaisaP3080308
95.ansu19693025307
96.Paulaho3061307
97.georapo3040304
98.Haimmala3011302
99.makkara 19743010301
100.juhanili2992301
101.Ajosa2892291
102.vilhelmi2900290
103.Ekkeri2890289
104.CeoCats2880288
105.Harjus2842286
106.Geopellet2850285
107.Tiigeri2759284
108.Papun poppoo2812283
109.ATT022803283
110.Hämppy12780278
111.JeyJey87912770277
112.Akka502741275
113.Pahvi2731274
114.*kukka*2730273
115.Niko_Kainuu2730273
116.N10O2710271
117.Rhihad2700270
118.PeTo662700270
119.seppo542700270
120.TaTuMa2690269
121.Tonde@2670267
122.mikkopit2650265
123.mjoki2650265
124.thetomi2603263
125.Nunnu662630263
126.Kulpakko2557262
127.Tp5002600260
128.arisoft2573260
129.Enial2600260
130.Jani_ja_perhe2590259
131.mamiat2581259
132.LunniZ32580258
133.Joojada & Camomilla2570257
134.Eki&Sahle2550255
135.janiva2520252
136.Karon532502252
137.essiva2520252
138.Charinda2520252
139.anna.s2484252
140.Maryan_2510251
141.akkivi2510251
142.Hattara69 + Pete2510251
143.anneli892500250
144.ROTEVA2480248
145.Viveka12470247
146.marlaa682440244
147.Jyffe2430243
148.geokajakki2430243
149.auku122430243
150.thepauliina2430243
151.Nortti102420242
152.Tiklit2410241
153.Vesa12400240
154.Giliad2381239
155.Jepponen2390239
156.Suoranta2390239
157.copperi2390239
158.Viipu2380238
159.AuntPolly2370237
160.KirPek2370237
161.cutty122370237
162.Eilinen2370237
163.meicu2330233
164.Linkosuo2311232
165.perttiv2301231
166.Rymyhomie2301231
167.Tenukko2300230
168.mariko722300230
169.laalaa2290229
170.Tommi2290229
171.miisa2280228
172.Pekka-P2271228
173.big wood2270227
174.EsMiAk2251226
175.felis domestica2260226
176.MeKa522180218
177.milde042180218
178.V3SKU2170217
179.Mertzi12160216
180.finder3132132215
181.joni&riina2140214
182.rinaho2130213
183.makisf2130213
184.copohontas2111212
185.ruusina2100210
186.Kumiankka2100210
187.repo72061207
188.neolife18422206
189.SiniSilmä2060206
190.UusAnu2050205
191.suviss2040204
192.VCJIP2030203
193.Ann4_2030203
194.Tebari2020202
195.Wilina2010201
196.aarresissit2010201
197.Team Tupus1954199
198.MikaS1971198
199.Emput11971198
200.Heidiruo1970197
201.Arkippa1960196
202.DiipaDaapa1960196
203.jankaja1960196
204.jokeri691940194
205.9eo1930193
206.MrBell1920192
207.TiiEliLin1874191
208.Aximum1900190
209.paulih1890189
210.maripe1880188
211.Mayachi1870187
212.kaiska1843187
213.nannu631843187
214.ritunen1860186
215.krirm1830183
216.Bow more1830183
217.K.Korpi1830183
218.WalkerJB1821183
219.p44v01820182
220.Minenopat1820182
221.qqmuk1811182
222.orakk+j1783181
223.Huvilla1790179
224.neitiq1781179
225.Bacajo1790179
226.Ametyy1790179
227.Miestenkerho1781179
228.Paavaliina1753178
229.Apina681770177
230.Joksut1770177
231.saukko1725177
232.kuosna1770177
233.PAriFIN1750175
234.AP☺1750175
235.mlatonen1740174
236.Mukmelit1730173
237.JariH1730173
238.-NJ-1720172
239.Goljander1711172
240.Hanikala1720172
241.markkaLM1710171
242.suntio81710171
243.artomak1710171
244.motskari1710171
245.Angelica711710171
246.akalli1700170
247.Jarnen1700170
248.antero741691170
249.Nestori11690169
250.aa&retti1690169
251.geobora1680168
252.HaTaTo1680168
253.RexParti1661167
254.ArtSa1670167
255.nallu1670167
256.Pele531643167
257.snadi561660166
258.B0xHunter1660166
259.Black_Island1564160
260.Pete_P1546160
261.Banda521591160
262.okkikari1600160
263.Ehlana641590159
264.Mr.Petsku1590159
265.kimallus1580158
266.sm071535158
267.Luolanainen1570157
268.jyrkios1570157
269.saamah1570157
270.mandello1551156
271.TMT111550155
272.menomi1550155
273.åda1540154
274.mmie531530153
275.Mooritz1530153
276.Alexgarmin1530153
277.PELET1520152
278.Koivula51520152
279.Liitu821501151
280.cindy671456151
281.rituliisa1510151
282.Reporanka1500150
283.ansu751500150
284.Garmingeo1473150
285.taavi41490149
286.Trehkivan1490149
287.Hessut1490149
288.Mirtilli1471148
289.MooseM1480148
290.markus4161471148
291.Izascar1450145
292.xREKOx1450145
293.lillukka11450145
294.kivilaak1440144
295.Mikkozzz1394143
296.Kassun_posse1430143
297.Atlantis64551430143
298.geoidhn1420142
299.leero3691420142
300.joriini1420142
301.TWallius1402142
302.miksu691410141
303.satumh1374141
304.petu781400140
305.Kalvoapina1400140
306.LinneaKooN1390139
307.Nispu1390139
308.jotos1380138
309.Erkio611371138
310.Mokuskam1380138
311.hermione121380138
312.kultakuru1361137
313.geolei1360136
314.rtl1340134
315.peksu751331134
316.Catra841340134
317.TeroÄ1340134
318.tssalama1303133
319.ElmoGee1330133
320.VeMa671320132
321.ehikki1310131
322.KuvaNemo1274131
323.Jokkes1310131
324.Tasipapani1291130
325.annu661300130
326.Mosse991300130
327.Neilikka771271128
328.TupeJaPete1280128
329.sweetcarolin1262128
330.Jakkis1280128
331.köpi641280128
332.suntio1280128
333.Powwo1270127
334.JHfin1270127
335.0mppu1260126
336.mnmat1260126
337.spitko1242126
338.ekspertti1260126
339.jomadaFIN1260126
340.T/K1260126
341.Luttu1232125
342.Munnen1250125
343.Jounit1250125
344.Marjakuva1250125
345.olli.s1240124
346.Hazelmead1240124
347.Rotunainen1231124
348.Louhikoru1240124
349.jahru1240124
350.Geppana1230123
351.Tellu781230123
352.katinka31230123
353.BeachHill1230123
354.Konda811220122
355.jookiki131220122
356.hytti131210121
357.GeoNasu1210121
358.marjava1210121
359.Pihlajapuu1147121
360.Hugeli131182120
361.Sinuhe581191120
362.ttkam1200120
363.Ikepa1200120
364.Lelle681190119
365.Tero_1180118
366.Virene1180118
367.vaakalintu1180118
368.SarppaN1180118
369.Mukkelus1180118
370.JuMiS61180118
371.Kouts11170117
372.piiakyy1170117
373.xanilus1160116
374.mikko&sira1160116
375.Raisulipekka1160116
376.kaksi_oravaa1151116
377.asa671160116
378.PJ-King1150115
379.Viltsu1140114
380.Sy Emma1140114
381.jaakkogeo1130113
382.tanjulainen1130113
383.Kojukka1120112
384.SammenKarhu1120112
385.jossu561110111
386.Mur_meli1110111
387.KaTepi1056111
388.mixa461110111
389.Verkkoset1100110
390.ri-sa1100110
391.Mirtti1100110
392.The Danglers1100110
393.pardainis1090109
394.antti-741090109
395.m1k@1080108
396.Kumpulat1080108
397.peteketo1070107
398.kithoi1070107
399.HePuT1025107
400.Pilli & Pulla1070107
401.Maasama1070107
402.Prego561051106
403.KomisJan1060106
404.teaeti1041105
405.geomur1050105
406.Foquitas1050105
407.Jykk€1041105
408.eero1040104
409.kaanela1040104
410.Minara1040104
411.s1mppa1040104
412.Hegetsu1040104
413.MAR1L11N11040104
414.Maine671040104
415.bikingGranny1030103
416.petri r1012103
417.Katjuusa1021103
418.Gievlos1020102
419.aurorat1020102
420.TimoKoo984102
421.Handelss1020102
422.Ugly_Pheebs1010101
423.ansjuj1000100
424.ET161000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (9.9.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 03.10.2022 17:14:17 , generating time 0.235 sec.kalatirppa