Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka4082410
2.MickieWalker3901391
3.tuulituuli3890389
4.Eca_743870387
5.Toivontai3811382
6.vikiki13790379
7.satuja3648372
8.raija4853603363
9.ismo4853621363
10.500_XL3542356
11.Veke683550355
12.Katsukka3550355
13.Maglord3540354
14.tavi23440344
15.NH823393342
16.Merelä Matti32315338
17.zaxa3380338
18.Take & Ilona3342336
19.ipoded3284332
20.v v a m team3280328
21.zeepia3242326
22.Lothark3220322
23.marsten3210321
24.Oloneuvos3086314
25.tittat3121313
26.Sonjis3061307
27.KirsiM3070307
28.dzeih3002302
29.Juusto-3001301
30.Retale813001301
31.suprasami3001301
32.Arkajalat2991300
33.eastwoods2972299
34.surmaka2960296
35.hiphei2885293
36.AiliLe2930293
37.pattipolvi2901291
38.mcmu2910291
39.Hipsu12860286
40.veehoo742860286
41.pipera2811282
42.BigBadFatCat2800280
43.Jamboree_0092710271
44.JyNu2692271
45.Lavskrike2690269
46.Geojusu2620262
47.suula2620262
48.thaikama2593262
49.LaraG2571258
50.roimari2560256
51.Qassu2560256
52.Kulpakko2487255
53.Hullu_Jussi2530253
54.Geopellet2510251
55.PjaP2501251
56.Nusut2491250
57.Mimustikka2500250
58.juhanili2462248
59.BomBomBom2470247
60.mainarit2460246
61.Pahvi2421243
62.Lanberg2430243
63.Chick Magnet 752420242
64.Torkkeli2383241
65.mkivimaki2362238
66.Almalaiset2360236
67.oh2bgn2350235
68.Mairejatutti2330233
69.Linkosuo2311232
70.Harjus2302232
71.Haimmala2301231
72.kumpis2280228
73.fifixi2270227
74.Lasse Nurmi2270227
75.laalaa2270227
76.Rymyhomie2241225
77.makans2240224
78.KaisaP2200220
79.vipema2200220
80.Norppis2191220
81.Ajosa2181219
82.thepauliina2190219
83.Jyffe2190219
84.Mr.Perkins2171218
85.V3SKU2170217
86.eskari2170217
87.Eki&Sahle2160216
88.matkaja2150215
89.finder3132132215
90.Nunnu662130213
91.CeoCats2120212
92.ROTEVA2120212
93.MaSaKuKo2090209
94.mikkopit2080208
95.Viveka12080208
96.Josula2070207
97.Lunni732060206
98.milde042060206
99.Tp5002060206
100.Marrasmus2023205
101.Joojada & Camomilla2050205
102.SiniSilmä2040204
103.wilmaaah2030203
104.Lisko602011202
105.ATT021993202
106.Akka501991200
107.Ekkeri1990199
108.skarbo1990199
109.ih551980198
110.Tenukko1980198
111.muusku1970197
112.Pekka-P1961197
113.JeyJey87911950195
114.HRusina1950195
115.Mito-801940194
116.jokeri691940194
117.Ötökkä1930193
118.PeTo661930193
119.Jani_ja_perhe1920192
120.Aximum1900190
121.miisa1900190
122.marlaa681880188
123.copperi1870187
124.Mayachi1870187
125.georapo1870187
126.vilhelmi1840184
127.AuntPolly1840184
128.thetomi1803183
129.EsMiAk1791180
130.Jepponen1800180
131.NytNappaa1790179
132.geokajakki1780178
133.qqmuk1761177
134.kukkaeer1770177
135.joni&riina1770177
136.FamilyKangas1770177
137.muromar1770177
138.anna.s1724176
139.Tommi_1750175
140.makkara 19741750175
141.Karon531722174
142.annaku1730173
143.felis domestica1730173
144.neolife15814172
145.Wilina1710171
146.Hanikala1710171
147.mamiat1691170
148.9eo1700170
149.Viipu1700170
150.meicu1680168
151.artomak1670167
152.big wood1640164
153.ruusina1640164
154.TiiEliLin1604164
155.Tiigeri1584162
156.Giliad1611162
157.MeKa521610161
158.mariko721610161
159.DiipaDaapa1600160
160.Pete_P1546160
161.krirm1600160
162.seppo541590159
163.N10O1580158
164.Emput11571158
165.Black_Island1534157
166.Miestenkerho1561157
167.mandello1551156
168.orakk+j1551156
169.KirPek1550155
170.Angelica711550155
171.Mika_N1521153
172.perttiv1501151
173.åda1510151
174.mjoki1500150
175.Garmingeo1473150
176.TaTuMa1500150
177.Nortti101500150
178.Papun poppoo1482150
179.Charinda1480148
180.Rhihad1470147
181.WalkerJB1441145
182.paulih1440144
183.Atlantis64551430143
184.Banda521421143
185.cindy671376143
186.HaTaTo1430143
187.p44v01420142
188.rinaho1420142
189.*kukka*1420142
190.aa&retti1420142
191.motskari1420142
192.janiva1420142
193.Kumiankka1410141
194.Ametyy1410141
195.Hattara69 + Pete1410141
196.essiva1410141
197.miksu691410141
198.nannu631373140
199.Huvilla1400140
200.Eilinen1400140
201.saukko1345139
202.Tiklit1390139
203.hermione121380138
204.AP☺1380138
205.akkivi1380138
206.xREKOx1380138
207.repo71361137
208.Paavaliina1351136
209.kuusenoksa1360136
210.geolei1360136
211.TWallius1342136
212.joriini1350135
213.rtl1340134
214.Team Tupus1303133
215.Tonde@1330133
216.Catra841330133
217.petu781320132
218.RexParti1300130
219.-NJ-1290129
220.ukkijaai1290129
221.TupeJaPete1280128
222.sweetcarolin1262128
223.UusAnu1270127
224.0mppu1260126
225.antero741251126
226.jomadaFIN1241125
227.JariH1250125
228.mnmat1240124
229.JHfin1230123
230.menomi1230123
231.B0xHunter1230123
232.Goljander1221123
233.anneli891220122
234.auku121220122
235.Mr.Petsku1220122
236.TMT111210121
237.saamah1210121
238.Geppana1210121
239.katinka31210121
240.jookiki131200120
241.hytti131190119
242.maripe1190119
243.ansu19691144118
244.aarresissit1180118
245.Virene1180118
246.Mukkelus1170117
247.xanilus1160116
248.copohontas1151116
249.kivilaak1160116
250.Niko_Kainuu1150115
251.mlatonen1150115
252.kaksi_oravaa1141115
253.Mertzi11150115
254.Mirtilli1141115
255.SarppaN1140114
256.Pele531103113
257.Mokuskam1120112
258.Jarnen1120112
259.cutty121120112
260.akalli1120112
261.ansu751120112
262.Nestori11120112
263.rituliisa1120112
264.jarsat1110111
265.kaiska1110111
266.Hessut1110111
267.Enial1100110
268.Ehlana641100110
269.annu661100110
270.pardainis1090109
271.satumh1054109
272.mikko&sira1070107
273.Koivula51070107
274.suviss1070107
275.Tasipapani1061107
276.T/K1070107
277.spitko1052107
278.Rotunainen1051106
279.geobora1060106
280.BeachHill1060106
281.ehikki1060106
282.geomur1050105
283.Kouts11050105
284.Reporanka1050105
285.Tebari1030103
286.makisf1030103
287.ElmoGee1020102
288.KomisJan1020102
289.Luttu1002102
290.Verkkoset1020102
291.Izascar1010101
292.tanjulainen1010101
293.arisoft982100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 28.10.2020 13:01:44 , generating time 0.297 sec.kalatirppa