Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka2982300
2.MickieWalker2920292
3.Eca_742900290
4.Toivontai2820282
5.vikiki12700270
6.Take & Ilona2652267
7.surmaka2640264
8.zeepia2611262
9.tavi22610261
10.Veke682590259
11.Katsukka2590259
12.Lothark2500250
13.v v a m team2450245
14.pattipolvi2431244
15.Maglord2420242
16.raija4852343237
17.marsten2370237
18.KirsiM2360236
19.ismo4852351236
20.eastwoods2322234
21.satuja2331234
22.Oloneuvos2292231
23.Harjus2272229
24.tittat2231224
25.Pahvi2230223
26.mainarit2230223
27.Linkosuo2181219
28.pipera2181219
29.zaxa2180218
30.Arkajalat2161217
31.NH822072209
32.laalaa2070207
33.dzeih2042206
34.Eki&Sahle2040204
35.ipoded2040204
36.thepauliina2020202
37.Jyffe2020202
38.juhanili1992201
39.V3SKU1991200
40.tuulituuli1990199
41.LaraG1981199
42.Geojusu1980198
43.Almalaiset1970197
44.500_XL1932195
45.suula1950195
46.finder3131855190
47.PjaP1891190
48.Chick Magnet 751890189
49.Kulpakko1853188
50.Geopellet1870187
51.Nunnu661830183
52.JyNu1812183
53.matkaja1830183
54.Mairejatutti1800180
55.veehoo741800180
56.Norppis1761177
57.oh2bgn1770177
58.Haimmala1740174
59.Lavskrike1730173
60.jokeri691730173
61.Torkkeli1703173
62.Rymyhomie1701171
63.ROTEVA1710171
64.makans1690169
65.Lunni731690169
66.Ekkeri1690169
67.Sonjis1670167
68.Mayachi1650165
69.Juusto-1650165
70.Viveka11640164
71.Tp5001640164
72.copperi1640164
73.qqmuk1631164
74.SiniSilmä1630163
75.MarkMari1630163
76.AuntPolly1620162
77.roimari1620162
78.Qassu1620162
79.JeyJey87911620162
80.fifixi1590159
81.Pete_P1526158
82.vipema1580158
83.miisa1570157
84.Black_Island1524156
85.mandello1551156
86.eskari1550155
87.Pekka-P1541155
88.artomak1540154
89.milde041540154
90.joni&riina1530153
91.BigBadFatCat1520152
92.Akka501501151
93.Garmingeo1473150
94.Aximum1470147
95.mcmu1460146
96.Miestenkerho1441145
97.mikkopit1450145
98.ATT021413144
99.geokajakki1440144
100.Atlantis64551430143
101.KaisaP1420142
102.miksu691410141
103.Hanikala1400140
104.Jamboree_0091390139
105.Hullu_Jussi1390139
106.suprasami1380138
107.Retale811380138
108.Merelä Matti1361137
109.thetomi1343137
110.åda1370137
111.BomBomBom1350135
112.annaku1350135
113.MaSaKuKo1350135
114.Mimustikka1340134
115.Tenukko1340134
116.Giliad1331134
117.Emppu&Omppu1321133
118.Viipu1320132
119.Lisko601301131
120.TWallius1301131
121.MeKa521300130
122.aa&retti1290129
123.marlaa681280128
124.kumpis1280128
125.vilhelmi1280128
126.joriini1280128
127.rtl1260126
128.jomadaFIN1233126
129.muromar1250125
130.Catra841240124
131.thaikama1240124
132.Nusut1240124
133.TiiEliLin1194123
134.mamiat1221123
135.Hipsu11220122
136.B0xHunter1220122
137.meicu1220122
138.xREKOx1210121
139.katinka31210121
140.georapo1210121
141.sweetcarolin1182120
142.xanilus1164120
143.AP☺1200120
144.motskari1200120
145.EsMiAk1190119
146.Virene1180118
147.cindy671126118
148.krirm1180118
149.CeoCats1180118
150.Jepponen1180118
151.-NJ-1180118
152.WalkerJB1161117
153.jookiki131170117
154.TupeJaPete1170117
155.Jani_ja_perhe1170117
156.PeTo661170117
157.hytti131160116
158.Mukkelus1160116
159.kaksi_oravaa1141115
160.temyllyl1150115
161.9eo1150115
162.makkara 19741150115
163.saukko1095114
164.Ajosa1140114
165.mkivimaki1130113
166.Wilina1120112
167.saamah1120112
168.geolei1120112
169.Geppana1100110
170.Lasse Nurmi1080108
171.Banda521061107
172.Joojada & Camomilla1070107
173.ruusina1060106
174.Tommi_1060106
175.Kumiankka1060106
176.kukkaeer1060106
177.anna.s1041105
178.Angelica711050105
179.perttiv1041105
180.Papun poppoo1032105
181.geomur1050105
182.Ametyy1050105
183.mikko&sira1040104
184.petu781040104
185.Josula1040104
186.HaTaTo1040104
187.p44v01040104
188.HRusina1030103
189.pardainis1020102
190.Mr.Perkins1010101
191.repo7991100
192.muusku1000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 19.10.2018 23:07:12 , generating time 0.891 sec.kalatirppa