Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka3752377
2.Toivontai3670367
3.vikiki13630363
4.MickieWalker3620362
5.tuulituuli3570357
6.raija4853483351
7.ismo4853501351
8.Katsukka3460346
9.Veke683460346
10.Eca_743400340
11.satuja3307337
12.tavi23250325
13.Maglord3240324
14.zeepia3162318
15.ipoded3114315
16.NH823103313
17.Take & Ilona3092311
18.zaxa3100310
19.Merelä Matti3016307
20.Lothark3060306
21.KirsiM2970297
22.v v a m team2960296
23.tittat2921293
24.marsten2930293
25.Oloneuvos2876293
26.eastwoods2882290
27.suprasami2891290
28.Retale812861287
29.500_XL2822284
30.Arkajalat2821283
31.pattipolvi2821283
32.dzeih2792281
33.Sonjis2780278
34.surmaka2770277
35.pipera2721273
36.Juusto-2710271
37.JyNu2642266
38.mcmu2660266
39.veehoo742660266
40.AiliLe2620262
41.Lavskrike2600260
42.LaraG2531254
43.BigBadFatCat2530253
44.suula2510251
45.hiphei2490249
46.Hipsu12480248
47.thaikama2433246
48.mainarit2460246
49.Jamboree_0092450245
50.Hullu_Jussi2410241
51.Geojusu2410241
52.Chick Magnet 752390239
53.Geopellet2380238
54.Pahvi2361237
55.roimari2360236
56.Qassu2360236
57.mkivimaki2341235
58.juhanili2332235
59.Torkkeli2313234
60.Nusut2331234
61.PjaP2331234
62.Harjus2302232
63.Linkosuo2311232
64.Mimustikka2310231
65.Kulpakko2264230
66.Mairejatutti2280228
67.laalaa2260226
68.fifixi2260226
69.Lanberg2250225
70.oh2bgn2250225
71.BomBomBom2220222
72.Rymyhomie2201221
73.Almalaiset2180218
74.finder3132135218
75.V3SKU2170217
76.Eki&Sahle2160216
77.thepauliina2160216
78.Jyffe2160216
79.makans2140214
80.KaisaP2130213
81.Haimmala2121213
82.matkaja2110211
83.Norppis2101211
84.kumpis2090209
85.Nunnu662070207
86.CeoCats2070207
87.ROTEVA2050205
88.SiniSilmä2040204
89.Lunni732040204
90.ATT021993202
91.eskari2010201
92.Tp5001990199
93.mikkopit1970197
94.Pekka-P1951196
95.Lasse Nurmi1960196
96.Lisko601941195
97.Ekkeri1950195
98.Joojada & Camomilla1940194
99.Viveka11940194
100.jokeri691940194
101.JeyJey87911930193
102.milde041900190
103.miisa1900190
104.Ötökkä1890189
105.skarbo1890189
106.Mayachi1870187
107.MaSaKuKo1870187
108.Tenukko1850185
109.PeTo661840184
110.Josula1830183
111.copperi1830183
112.Jani_ja_perhe1830183
113.vipema1820182
114.muusku1800180
115.AuntPolly1800180
116.EsMiAk1771178
117.NytNappaa1780178
118.Akka501761177
119.kukkaeer1770177
120.wilmaaah1760176
121.qqmuk1741175
122.ih551740174
123.georapo1730173
124.Aximum1730173
125.Marrasmus1721173
126.anna.s1712173
127.annaku1720172
128.Mr.Perkins1720172
129.Hanikala1710171
130.makkara 19741700170
131.thetomi1673170
132.Wilina1690169
133.muromar1680168
134.artomak1670167
135.meicu1670167
136.9eo1670167
137.vilhelmi1640164
138.geokajakki1620162
139.Viipu1610161
140.HRusina1610161
141.Ajosa1610161
142.joni&riina1610161
143.Pete_P1546160
144.TiiEliLin1554159
145.Miestenkerho1561157
146.marlaa681570157
147.Tiigeri1552157
148.Black_Island1534157
149.mandello1551156
150.neolife14412156
151.Emput11551156
152.krirm1540154
153.MeKa521540154
154.Jepponen1520152
155.Giliad1491150
156.åda1500150
157.Garmingeo1473150
158.Nortti101500150
159.DiipaDaapa1490149
160.Mito-801490149
161.Tommi_1480148
162.mamiat1461147
163.mariko721460146
164.Karon531442146
165.felis domestica1460146
166.ruusina1440144
167.Rhihad1430143
168.Papun poppoo1412143
169.orakk+j1430143
170.Atlantis64551430143
171.Angelica711420142
172.aa&retti1420142
173.miksu691410141
174.cindy671356141
175.Ametyy1400140
176.p44v01400140
177.Eilinen1390139
178.paulih1390139
179.motskari1390139
180.FamilyKangas1380138
181.hermione121380138
182.Kumiankka1380138
183.Tiklit1380138
184.akkivi1380138
185.HaTaTo1380138
186.seppo541380138
187.KirPek1370137
188.xREKOx1370137
189.Banda521361137
190.perttiv1351136
191.TWallius1342136
192.joriini1350135
193.big wood1340134
194.AP☺1340134
195.geolei1340134
196.nannu631313134
197.rtl1340134
198.Catra841330133
199.TaTuMa1330133
200.WalkerJB1311132
201.TupeJaPete1280128
202.sweetcarolin1262128
203.Team Tupus1253128
204.N10O1280128
205.Hattara69 + Pete1280128
206.jomadaFIN1242126
207.-NJ-1260126
208.0mppu1260126
209.saukko1215126
210.repo71241125
211.UusAnu1230123
212.kuusenoksa1230123
213.janiva1230123
214.*kukka*1230123
215.essiva1230123
216.JariH1220122
217.B0xHunter1220122
218.Geppana1210121
219.katinka31210121
220.saamah1210121
221.jookiki131200120
222.Huvilla1200120
223.Paavaliina1191120
224.Mika_N1181119
225.Mr.Petsku1190119
226.rinaho1190119
227.hytti131190119
228.Goljander1171118
229.Virene1180118
230.petu781170117
231.RexParti1170117
232.auku121170117
233.mjoki1170117
234.Mukkelus1160116
235.TMT111160116
236.xanilus1160116
237.kaksi_oravaa1141115
238.maripe1140114
239.ansu19691113114
240.mlatonen1130113
241.ukkijaai1130113
242.anneli891130113
243.copohontas1111112
244.menomi1120112
245.Pele531073110
246.SarppaN1090109
247.pardainis1090109
248.JHfin1090109
249.satumh1054109
250.Mirtilli1071108
251.kaiska1080108
252.Hessut1070107
253.mnmat1070107
254.rituliisa1070107
255.Mertzi11070107
256.mikko&sira1070107
257.Koivula51060106
258.Tonde@1060106
259.spitko1042106
260.Rotunainen1051106
261.annu661060106
262.geomur1050105
263.cutty121050105
264.Enial1030103
265.geobora1020102
266.Verkkoset1020102
267.KomisJan1010101
268.Nestori11010101
269.ansu751010101
270.Charinda1010101

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 11.08.2020 12:23:53 , generating time 0.411 sec.kalatirppa