Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
1.Helsinki1520265264118173161332111002836
2.Tampere105814514686311211370111816
3.Oulu98814314275317026141101761
4.Joensuu1189840368719219100001761
5.Espoo11041563375465321250001720
6.Kuopio109110713769310204100001703
7.Kouvola1118101128560280140001544
8.Jyväskylä8941101415309804170001542
9.Turku9059103044417421731111507
10.Vantaa690130032443644210001222
11.Lahti7476822692011024110101216
12.Kontiolahti818600256160200810001179
13.Hämeenlinna784791251343833100101177
14.Lappeenranta68860035412521670001171
15.Rauma819620199313621230001137
16.Vaasa71450028643513680001125
17.Salo70061023912351220001043
18.Mikkeli654470108122145026220001016
19.Kajaani77735013531521310001008
20.Pori68065119013134015000990
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
21.Janakkala6644202493017151000982
22.Imatra42883037131280217000933
23.Pietarsaari4435501553412151201000925
24.Seinäjoki67159012420341410000905
25.Kokkola6447201192249080000896
26.Kotka5404002211344234000858
27.Jämsä4796202602033082010847
28.Raahe5693901580021031000791
29.Kangasala4275602690414015000776
30.Liperi6142301083015000000763
31.Lapua28689010510101700100000698
32.Savonlinna5593805612011021000679
33.Nurmijärvi507480103209012000672
34.Hyvinkää4314521632119003000666
35.Porvoo346400140173784238010660
36.Ruokolahti510250106009000000650
37.Kalajoki569170261317023010639
38.Mustasaari4062001403238134000617
39.Keuruu456290945227021000616
40.Nokia46644088115012000608
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
41.Vihti3123901852114018000562
42.Mänttä-Vilppula46233057108000000561
43.Rovaniemi396222802339141000550
44.Kruunupyy48313047202020000549
45.Haapajärvi35514082410381102010544
46.Laihia325330165208112000537
47.Pedersören kunta33125010320450131000520
48.Orimattila2963101434013000000487
49.Kurikka376300603115000000485
50.Kaarina3133201241011013000485
51.Lohja355290552117020000461
52.Teuva37826046205000000457
53.Heinola2693401253120005000457
54.Tuusula325350771010011000450
55.Rautavaara4227017103000000450
56.Iisalmi327240620024000000437
57.Kuusamo341120250239020000421
58.Hamina2583001043110032000411
59.Lapinlahti294250590019001000398
60.Lieksa299200466119012000394
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
61.Lempäälä259290713127003000393
62.Ylivieska275120470036181000380
63.Ylöjärvi30616149006000000378
64.Riihimäki25220092019100000375
65.Vöyri237200897115031000373
66.Parainen29214053018012000371
67.Inari29613090244122020371
68.Eurajoki222250111214011000367
69.Sievi28870521012010000361
70.Raisio23719084119010000352
71.Kirkkonummi24837055217010000351
72.Raasepori28623019018000000337
73.Ilmajoki242180650010000000335
74.Virrat241190542114010000332
75.Naantali258190322012110000325
76.Sipoo25026040304000000323
77.Siilinjärvi231190470025010000323
78.Laukaa267120130128002000323
79.Sastamala26415230009010100322
80.Hollola226210611112000000322
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
81.Varkaus194180521140082000316
82.Loviisa165240102723000000303
83.Pielavesi207140571016110000297
84.Uusikaarlepyy19012079108030000293
85.Hausjärvi16320091207004000287
86.Lieto176280528112141000283
87.Pudasjärvi19711056018011000275
88.Suomussalmi2541060011100000273
89.Pyhäranta17815071206000000272
90.Oulainen2288024103004000268
91.Järvenpää16621070006001000264
92.Pieksämäki21870131018120000260
93.Merikarvia18312055109000000260
94.Ulvila18311051207121000258
95.Äänekoski164131571110012000250
96.Kauhajoki194140281010012000250
97.Rautjärvi2166026001000000249
98.Kemi2145060019010000245
99.Joroinen1242202710580121000245
100.Närpiö20611017009000000243
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
101.Luoto21040110010050000240
102.Leppävirta19611023017110000240
103.Paimio169130441011001000239
104.Polvijärvi12315089117011000238
105.Iitti19011026009010100238
106.Nivala19150182014050000235
107.Paltamo220305006000000234
108.Kauhava2046012019011000234
109.Ilomantsi19914015103010000233
110.Sotkamo180150192013000000229
111.Muurame13819064105000000227
112.Vaala184110180011010000225
113.Hattula13025059117010000224
114.Sonkajärvi2042010005000000221
115.Uusikaupunki16722022007000000218
116.Kerava15313041009002000218
117.Puolanka1936012005000000216
118.Eura1889012006001000216
119.Pirkkala1558041009010000214
120.Orivesi1767017003011000205
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
121.Sodankylä1667051120021000203
122.Pyhtää13160550010010000203
123.Kempele14270430010010000203
124.Valkeakoski101230481011050001190
125.Mäntsälä1399035007000000190
126.Hyrynsalmi180205002000000189
127.Alavus14814024003000000189
128.Maalahti1375034007110000185
129.Kittilä12251111134021000178
130.Kankaanpää11160322022011000175
131.Tornio1198140103002000174
132.Outokumpu1456017005000000173
133.Maarianhamina7660120173121000172
134.Kuhmo1449011007000000171
135.Puumala1439011104000000168
136.Isokyrö156305004000000168
137.Hanko146407017012000168
138.Juva100110232027031000167
139.Nurmes10521021316031000161
140.Tammela96140330014021000160
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
141.Somero1359010004100000159
142.Muhos138807103010000158
143.Virolahti11911017405000000156
144.Asikkala1169024114000000155
145.Alajärvi138506103020000155
146.Kristiinankaupunki11118016008000000153
147.Taipalsaari1126022006011000148
148.Loppi11115017002001000146
149.Juuka842050107000000144
150.Pälkäne1147012124001000141
151.Kannus1136014008000000141
152.Mäntyharju1148011006010000140
153.Hämeenkyrö1194014003000000140
154.Rusko121308006000000138
155.Forssa8614029104010000135
156.Akaa9713114107010000134
157.Karvia963027105000000132
158.Harjavalta916091020041000132
159.Masku978014016000000126
160.Loimaa988015012200000126
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
161.Siikajoki1071015002000000125
162.Laitila804036013000000124
163.Haapavesi111206004010000124
164.Saarijärvi9410016012000000123
165.Kemiönsaari100607028000000123
166.Kaustinen105214007000000119
167.Toivakka74100161113020000117
168.Pöytyä8711010006000000114
169.Lappajärvi104204004000000114
170.Alavieska99305106000000114
171.Kokemäki97506104000000113
172.Vieremä102306001000000112
173.Kolari793010127010000112
174.Liminka780024009000000111
175.Kuhmoinen95407002000000108
176.Parikkala902011004000000107
177.Veteli97204002000000105
178.Tohmajärvi97401002010000105
179.Inkoo89507004000000105
180.Ruovesi83305128000000102
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
181.Joutsa85413018000000102
182.Suonenjoki83906003000000101
183.Jomala773014102040000101
184.Vesanto8450800200000099
185.Heinävesi7740800502100097
186.Kitee73506001101000096
187.Vimpeli62402211401000095
188.Rääkkylä7940800400000095
189.Karkkila72701100300000093
190.Siikalatva76201100300000092
191.Lapinjärvi52403100300000090
192.Karijoki8420100200000089
193.Enontekiö58204031912000089
194.Siuntio7840500100000088
195.Askola63901011300000087
196.Petäjävesi69401000300000086
197.Multia601301100101000086
198.Savitaipale31304700301000085
199.Taivalkoski6490600500000084
200.Viitasaari7030401300000081
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
201.Muonio49603012001001081
202.Kustavi6480510200000080
203.Kemijärvi7110400300000079
204.Ikaalinen6750300200000077
205.Reisjärvi6210300802000076
206.Luumäki6320700201000075
207.Kauniainen351401800701000075
208.Hankasalmi6620300300100075
209.Tervola6220400400000072
210.Huittinen5860200501000072
211.Hirvensalmi6200302401000072
212.Salla5910300700000070
213.Ähtäri5750410200000069
214.Rautalampi6040200300000069
215.Isojoki5930400200000068
216.Padasjoki6030300100000067
217.Honkajoki5840200200000066
218.Sulkava5510600200100065
219.Nakkila4740501501100064
220.Kaskinen43601200200000063
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
221.Kaavi47001310200000063
222.Ii5200700400000063
223.Säkylä5040400400000062
224.Halsua5120410202000062
225.Tuusniemi4570301500000061
226.Siikainen24103200200100060
227.Parkano5320300200000060
228.Miehikkälä5050300200000060
229.Utsjoki38002011610000058
230.Utajärvi4830401200000058
231.Urjala4090700200000058
232.Ristijärvi4840310200000058
233.Pyhäjärvi4320302700000057
234.Mynämäki4900401300000057
235.Keminmaa4400702301000057
236.Rantasalmi4240500401000056
237.Pelkosenniemi37303101100000055
238.Kuortane4641200100000054
239.Vesilahti35100510200000053
240.Finström4610400100000052
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
241.Kärkölä4020400500000051
242.Konnevesi4610200200000051
243.Valtimo4510200200000050
244.Tyrnävä32401100201000050
245.Pyhäjoki4710001100000050
246.Eckerö3530312500100050
247.Tervo3910800100000049
248.Lemi4120500100000049
249.Kiuruvesi3250900300000049
250.Posio3830100501000048
251.Evijärvi3920400201000048
252.Pomarkku28501200200000047
253.Kinnula3730400300000047
254.Hartola3320700500000047
255.Pornainen3340700100000045
256.Perho4110100101000045
257.Nousiainen4010300100000045
258.Juupajoki3610600100000044
259.Uurainen3620300200000043
260.Pihtipudas3230400301000043
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
261.Taivassalo3710200200000042
262.Hammarland26001010302000042
263.Toholampi3700101100000040
264.Sund3030300400000040
265.Soini3800100100000040
266.Kangasniemi2920300402000040
267.Keitele3220300200000039
268.Sauvo2830510100000038
269.Pello3120201200000038
270.Lestijärvi3410200100000038
271.Lemland3020301200000038
272.Sysmä3400200100000037
273.Jokioinen2540700100000037
274.Jämijärvi2910100200100034
275.Ylitornio3100000100000032
276.Pyhäntä2040600200000032
277.Punkalaidun2900100200000032
278.Pertunmaa2400300500000032
279.Oripää2620201100000032
280.Korsnäs2810000300000032
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
281.Ranua2800000200000030
282.Kumlinge2000000700100028
283.Aura2010300400000028
284.Savukoski1900101401000026
285.Saltvik2400001000000025
286.Myrskylä1410900100000025
287.Merijärvi2210001100000025
288.Hailuoto1810200400000025
289.Lumijoki1900300200000024
290.Kihniö1920100200000024
291.Karstula2200100100000024
292.Ypäjä1810200200000023
293.Pukkila1320700100000023
294.Simo1600101310000022
295.Brändö1900000300000022
296.Marttila1720100100000021
297.Kökar1410000500000020
298.Koski Tl1410200200000019
299.Vehmaa1240100100000018
300.Vårdö1320100100000017
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
301.Kyyjärvi1300000400000017
302.Enonkoski1600000100000017
303.Luhanka1300100200000016
304.Kivijärvi1210100200000016
305.Humppila1020200200000016
306.Kärsämäki901101300000015
307.Lumparland900000500000014
308.Kannonkoski1110000200000014
309.Föglö800000500000013
310.Geta800100200000011
311.Sottunga21010020000006

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 23.10.2018 05:02:46 , generating time 1.519 sec.kalatirppa