Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Kartalla mobiili (beta) Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.
Eri -sarake kertoo montako eri kätkötyyppiä olet paikkakunnalta löytänyt.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

PaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigoC.Celeb. miittiMegaMiittiL.lessYht.Eri
Akaa104131141090100001437
Alajärvi197140181040200002366
Alavieska1163061060000001325
Alavus169150310080000002234
Asikkala1291103121102100001878
Askola125120153150020001637
Aura34205005000000464
Brändö22000003000000252
Eckerö36303126001000527
Enonkoski17101002000000214
Enontekiö6430503342210001148
Espoo1257181347056816136200203011
Eura225901600120010002635
Eurajoki260320134521221321045411
Evijärvi873019290601800002257
Finström49106001000000574
Forssa1061603310100100001676
Föglö12001006000000193
Geta10001003000000143
Haapajärvi362210904106111320105929
Haapavesi1152060050100001295
Hailuoto36302008100000505
Halsua74306103030000906
Hamina271400135411823510048010
Hammarland280010104020000455
Hankasalmi873050050010001015
Hanko14940701111120001768
Harjavalta101601210261611001559
Hartola613010007011000836
Hattula148260781171201002659
Hausjärvi17521011530101040003297
Heinola3866001611213512810066710
Heinävesi7940100070210001036
Helsinki171629027392617408184014300327311
Hirvensalmi69104027120000867
Hollola3103007941321130004619
Honkajoki69405003001000825
Huittinen616030010020000825
Humppila11202006000000214
Hyrynsalmi1983050020000002084
Hyvinkää53057218831252040008129
Hämeenkyrö142110190050000001774
Hämeenlinna87484132234504310110135712
Ii892070080101001086
Iisalmi4072606600310000005304
Iitti21513032240140102003017
Ikaalinen7360150060000001004
Ilmajoki2612007400120000003674
Ilomantsi228150161032201002688
Imatra4609003943136131700010059
Inari388220232926944322054811
Inkoo12680181080000001615
Isojoki60304003000000704
Isokyrö19160370060000002404
Janakkala712500329302417100011278
Joensuu149910604938116011910100229810
Jokioinen36408003010000525
Jomala8540162030500001156
Joroinen12422030106901210002597
Joutsa9651601110000001206
Juuka9020511080000001525
Juupajoki38106002000000474
Juva1221205130642920002658
Jyväskylä1003119149640138361800017889
Jämijärvi32102004001000405
Jämsä51164031520412930109489
Järvenpää194280921090051003307
Kaarina33132014510182131005349
Kaavi480013102000000644
Kajaani1130480212626125100014679
Kalajoki5902004510221230106859
Kangasala53076031404190160009507
Kangasniemi352050010040000565
Kankaanpää113705620371110002188
Kannonkoski21301003000000284
Kannus143901800100000001804
Karijoki88401002000000954
Karkkila7680120070101001056
Karstula22002001100000264
Karvia11050361090010001626
Kaskinen456013003000000674
Kauhajoki2021502910121120002638
Kauhava2247064801111210003919
Kauniainen3815018009010000815
Kaustinen19341121090000002206
Keitele39205004000000504
Kemi272702000591101003617
Kemijärvi114202010171110001578
Keminmaa600080210010000815
Kemiönsaari13790902121000001706
Kempele159705100130101002326
Kerava1911605210131040002787
Keuruu48131099523312110065610
Kihniö20202005000000294
Kinnula42305005000000554
Kirkkonummi29045010041110110004538
Kitee94602000130100001345
Kittilä1419121216113110024211
Kiuruvesi36509004100000555
Kivijärvi19103004011100307
Kokemäki13150610100000001535
Kokkola781810158326519010011019
Kolari10340211461101001609
Konnevesi60102002000000654
Kontiolahti89065030416043012110013328
Korsnäs28100003000000323
Koski Tl15203102000000235
Kotka58453026323792650009979
Kouvola125710813427040325100176610
Kristiinankaupunki1131802200100000001634
Kruunupyy609130592040200006896
Kuhmo258110110090000002894
Kuhmoinen12170420030001001745
Kumlinge270030010001000414
Kuopio132212514701631468716100211511
Kuortane49413003000000605
Kurikka4273407531250000005656
Kustavi68808102100000886
Kuusamo3811402912691201005009
Kyyjärvi13001005000000193
Kärkölä46204008010000615
Kärsämäki10111104000000186
Kökar15100008000000243
Lahti9501142418602432813110175811
Laihia36436022520131122006469
Laitila138550410161100002437
Lapinjärvi6170383040000001135
Lapinlahti3122506400220011004256
Lappajärvi29030264090100103347
Lappeenranta8316804141290177100142210
Lapua366900192102028001250009036
Laukaa3091403271380021004048
Lemi49207005000000634
Lemland34204012000000435
Lempäälä3643209141321030005288
Leppävirta2141203201111101002738
Lestijärvi37102002000000424
Lieksa31321053612511210042410
Lieto2032005361162400003058
Liminka8510250090001001215
Liperi65724012940200000008345
Lohja54348010921412340007539
Loimaa173160230132001002197
Loppi123170200020010001635
Loviisa1793201907251110004189
Luhanka14101003000000194
Lumijoki20003002010100275
Lumparland9000006000000152
Luoto242501200140501002796
Luumäki73208004110000896
Maalahti156503600101120002117
Maarianhamina857014011082210002208
Marttila19201002000000244
Masku1141001601100000001515
Merijärvi24101013000000305
Merikarvia1891205510150010002736
Miehikkälä57504003100000705
Mikkeli7256601901423161532600013939
Muhos15210091060100001796
Multia6013012003010000895
Muonio536030124110010908
Mustasaari451220151326315420070410
Muurame143190771080000002485
Mynämäki53004016000100655
Myrskylä15109002000000274
Mäntsälä1921605900190010002875
Mänttä-Vilppula4663605810120000005735
Mäntyharju169802700111301002207
Naantali2722203720182200003557
Nakkila594060115111000888
Nivala196502520170600002516
Nokia49251099111212410066410
Nousiainen42103002000000484
Nurmes1562402631111310002269
Nurmijärvi57755012530170221007828
Närpiö2241402300110000002724
Orimattila37745017140241100006237
Oripää33203012000000415
Orivesi21090440060110002716
Oulainen25990261050040003046
Oulu1207159161111224141115210226512
Outokumpu17660180061000002075
Padasjoki735015102000000965
Paimio1931405210140010002756
Paltamo32340500120000003444
Parainen312140610180120003997
Parikkala9320120070000001144
Parkano70404104000000835
Pedersören kunta486270121206901510007217
Pelkosenniemi453051029110100868
Pello36203013000000455
Perho42102003010000495
Pertunmaa24104006000000354
Petäjävesi754012004000000954
Pieksämäki3121403820311511004059
Pielavesi2401506510171100003407
Pietarsaari538600177341362230200012069
Pihtipudas35304004010000475
Pirkkala1781205510111101002608
Polvijärvi1661509731101110002959
Pomarkku325012005001000555
Pori78276125414151337100119311
Pornainen457011104002000706
Porvoo423540192213924251311082911
Posio56406007110000756
Pudasjärvi3151306901140110004147
Pukkila144010002001000315
Punkalaidun34001003000000383
Puolanka31790170051000003495
Puumala15890151080100001926
Pyhtää1531706820201101002638
Pyhäjoki67203012000000755
Pyhäjärvi51304108001000686
Pyhäntä21406005000000364
Pyhäranta2122007630121111003279
Pälkäne138160191280010001857
Pöytyä1201401300110100001595
Raahe60742016510260320008467
Raasepori3012402201110000003595
Raisio24620010312160101003908
Rantasalmi425013005010000665
Ranua30001005000000363
Rauma97275023231553134100135910
Rautalampi66502003000000764
Rautavaara42370182030001004546
Rautjärvi24170260040000002784
Reisjärvi65104008020000805
Riihimäki2692109301111000003966
Ristijärvi1054041040000001185
Rovaniemi504292107227016110072511
Ruokolahti52725010800121001006746
Ruovesi9130712100000001146
Rusko1275090091001001526
Rääkkylä8440100040000001024
Saarijärvi112120160150000001465
Salla711080013000000934
Salo7516702641258222200115110
Saltvik25000010000000262
Sastamala3131523900130101003847
Sauvo34306103000000475
Savitaipale3960500050100001015
Savonlinna59541060120171210007298
Savukoski240010117010000445
Seinäjoki8136801533042451020011009
Sievi293805310150100003716
Siikainen262033004101000676
Siikajoki16910170030000001904
Siikalatva8020150040000001014
Siilinjärvi2611905600340110003726
Simo480040112100100676
Sipoo332330484062010004267
Siuntio11160170031010001396
Sodankylä2231001910282312002899
Soini74103002000000804
Somero166100230041000002045
Sonkajärvi20820100050000002254
Sotkamo5172003320280001106027
Sottunga210100300000074
Sulkava58106002001000685
Sund34405005110000506
Suomussalmi43110700131000004535
Suonenjoki9510091061000001226
Sysmä43205001000000514
Säkylä64601600151000001025
Taipalsaari14870230090110001896
Taivalkoski97150112070000001325
Taivassalo45104004000000544
Tammela1312104210201210002198
Tampere1160169160211415241911311213813
Tervo732014004000000934
Tervola75206008000000914
Teuva400340482050000004895
Tohmajärvi1065050030100001205
Toholampi67104119020000857
Toivakka1332206211211410002469
Tornio2071216310320020103198
Turku988950346642124255611169312
Tuusniemi47806016000000685
Tuusula40742013520151120006058
Tyrnävä334014003011000566
Ulvila1991005520111210002818
Urjala551208002000000774
Utajärvi633011017000000855
Utsjoki393030122300000716
Uurainen40203002000000474
Uusikaarlepyy2261408910111300003457
Uusikaupunki220230230080000002744
Vaala2061402500120100002585
Vaasa77155031043102388100126510
Valkeakoski1372305810110700012387
Vantaa7691400418631154152300147510
Varkaus2131806411521820003609
Vehmaa12402002000000204
Vesanto12260110020000001414
Vesilahti531107103000000755
Veteli1082040040000001184
Vieremä1073070020000001194
Vihti393460214422111910069210
Viitasaari81304016000000955
Vimpeli12480371190200001827
Virolahti1381302340101011001918
Virrat2632305621150100003617
Vårdö15202001000000204
Vöyri34125012181253510005309
Ylitornio46104003000000544
Ylivieska2991404900381810004107
Ylöjärvi3924616500160011005227
Ypäjä26102003000000324
Ähtäri59505104000000745
Äänekoski17213161111412200026810

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 27.10.2020 17:51:24 , generating time 0.941 sec.kalatirppa