Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Ohjeistusta ja tietoa suurremonttia koskien:
GPX -tiedostoissa voi olla vielä ongelmia ja kätkötiedoissa vikaa. Tällä hetkellä (26.5.2019) osa lokeista kadonnut ja voi sekoittaa tilastoja yms.
Anna lupa myös uuden apin puolelle. Jos olet kätköillyt ulkomailla tee Ulkomaanlöytöjen lisääminen Geocache.fi -palveluun valiten Koko kätköilyhistoriasi.
Kartalla Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
1.Helsinki1550271266322173581336121002945
2.Oulu103614714937318929141101903
3.Tampere107914914916313111570111885
4.Joensuu120387037971135110100001833
5.Espoo11391623396466521250001794
6.Kuopio1117107138610312406100001764
7.Jyväskylä91511214283011706170001599
8.Kouvola1133102130870350240001592
9.Turku9309703144418722141111566
10.Vantaa707132036643944720001319
11.Lahti7736922902013125110101286
12.Lappeenranta71560037112711670001234
13.Kontiolahti8346102751603501010001232
14.Rauma871730213314121330001220
15.Hämeenlinna799811265344433100101214
16.Vaasa73152028843723680001167
17.Kajaani88239016441571310001152
18.Mikkeli664480141122200034230001124
19.Salo71961024512451220001078
20.Pori707681207131390150001042
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
21.Janakkala66843028830171610001027
22.Pietarsaari47659015634125212410001004
23.Kokkola6977201342255080000970
24.Seinäjoki70862013020371410000954
25.Imatra43185037531310317000946
26.Kotka5454902271358234000892
27.Jämsä4806202762035092010867
28.Raahe5784001590024031000805
29.Kangasala4335702850416015000801
30.Liperi6332401114019000000791
31.Lapua31290011310102100100000737
32.Porvoo357420162183824248010701
33.Nurmijärvi5184901073012022000693
34.Savonlinna5633805712011021000684
35.Hyvinkää4354521662123003000677
36.Kalajoki570170431318023010658
37.Ruokolahti5132501060012000000656
38.Mustasaari4092001453251134000638
39.Pedersören kunta42526011620540131000637
40.Nokia48047091118012000631
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
41.Kruunupyy55113054202020000624
42.Keuruu455290945230021000618
43.Rovaniemi425252862353151000603
44.Vihti3294101902215019000589
45.Mänttä-Vilppula46234057108000000562
46.Haapajärvi35715083410471122010559
47.Laihia3313501732010112000555
48.Orimattila3023101534016010000507
49.Heinola2973601354126005000504
50.Lohja375320662124021000503
51.Kurikka383310623119000000499
52.Kaarina3153301291017013000499
53.Tuusula342360991012011000492
54.Iisalmi349240630026000000462
55.Teuva37828046205000000459
56.Rautavaara4227017103000000450
57.Kuusamo354120280250020000448
58.Hamina2603701203112032000438
59.Lempäälä277300754129003000419
60.Lapinlahti296250610019001000402
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
61.Ylöjärvi32118151009000000400
62.Vöyri2442101027119031000398
63.Lieksa301200466121012000398
64.Ylivieska279130480037181000387
65.Inari30013090254132020386
66.Riihimäki259200930111100000385
67.Kirkkonummi26039072218010000383
68.Eurajoki228250115217011000380
69.Parainen29814055018012000379
70.Sotkamo306170222018000000365
71.Raisio239200901212010000365
72.Sievi28970531013010000364
73.Ilmajoki248190670011000000345
74.Sastamala282152330010010100344
75.Loviisa168240134725000000340
76.Virrat246190552115010000339
77.Raasepori286230190110000000339
78.Suomussalmi3171070011100000337
79.Sipoo25628042405001000336
80.Hollola228210641121000000336
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
81.Laukaa270120140135002000334
82.Naantali262190342014110000333
83.Siilinjärvi234190490028011000332
84.Varkaus199180531147082000329
85.Pielavesi230140601017110000324
86.Pudasjärvi22711062019011000312
87.Pieksämäki25570201023140000311
88.Lappajärvi2713025207010000309
89.Lieto193290588112141000307
90.Uusikaarlepyy19213087109030000305
91.Hausjärvi16320094208004000291
92.Pyhäranta18815071208000000284
93.Kemi22350110039010000279
94.Järvenpää16924072009001000275
95.Oulainen2338024104004000274
96.Paltamo2534050010000000272
97.Ulvila19011052208121000267
98.Merikarvia184120551011001000264
99.Kauhajoki199140281012012000257
100.Äänekoski166131581112012000255
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
101.Rautjärvi2196026004000000255
102.Kauhava21060230110021000253
103.Joroinen1242202810650121000253
104.Närpiö21012019009000000250
105.Polvijärvi13015089117011000245
106.Paimio170130451013001000243
107.Luoto21140110011050000242
108.Leppävirta19511024019110000242
109.Eura2109014008001000242
110.Nivala19250202015060000240
111.Ilomantsi20514015103010000239
112.Iitti189110260010010100238
113.Vaala190110210012010000235
114.Hattula13525065117010000235
115.Muurame14019068106000000234
116.Pyhtää140170571016010000232
117.Puolanka2056012005000000228
118.Uusikaupunki17323023008000000227
119.Mäntsälä155140470011000000227
120.Kerava155130440010002000224
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
121.Tornio142101491016002000221
122.Sonkajärvi2042010005000000221
123.Pirkkala1559045009010000219
124.Alajärvi1891409104020000219
125.Orivesi1817021004011000215
126.Sodankylä1697061123021000210
127.Juva109120372043041000208
128.Kempele14270440010010000204
129.Kittilä12861181144031000203
130.Hyrynsalmi194205002000000203
131.Kankaanpää11270492028011000200
132.Valkeakoski103230501011060001195
133.Alavus15014026005000000195
134.Maalahti1395034009110000189
135.Kuhmo1599011008000000187
136.Maarianhamina7560120186121000184
137.Outokumpu1466017005000000174
138.Puumala1449013105010000173
139.Tammela101160361015021000172
140.Somero1459011004100000170
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
141.Hanko146407019012000170
142.Isokyrö156306004000000169
143.Laitila1175039015000000167
144.Nurmes10622022317031000165
145.Loimaa13011017013200000164
146.Virolahti12211019406000000162
147.Muhos139907105010000162
148.Asikkala1199026115000000161
149.Kristiinankaupunki11118021009000000159
150.Toivakka80100411120040000157
151.Vimpeli1058031118020000156
152.Taipalsaari1166022009011000155
153.Siikajoki1321016003000000152
154.Kannus1196017009000000151
155.Loppi11415018002001000150
156.Pälkäne1168013126001000147
157.Juuka862050107000000146
158.Hämeenkyrö1205016005000000146
159.Rusko124408007000000143
160.Mäntyharju1138011008020000142
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
161.Karvia1004029107001000142
162.Harjavalta9360101022061000139
163.Forssa8614031106010000139
164.Pöytyä10813010007000000138
165.Akaa9813114107010000135
166.Masku1028014018000000133
167.Kemiönsaari1006070211000000126
168.Saarijärvi9510016012000000124
169.Kaustinen108216007000000124
170.Haapavesi111206004010000124
171.Kolari813010136010000123
172.Kokemäki102506109000000123
173.Inkoo977010006000000120
174.Liminka820025009000000116
175.Vieremä104306001000000114
176.Alavieska98305106000000113
177.Parikkala912012007000000112
178.Suonenjoki91907004000000111
179.Kuhmoinen97408002000000111
180.Veteli100204004000000110
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
181.Tohmajärvi98401003010000107
182.Joutsa87413019000000105
183.Jomala794014102050000105
184.Vesanto87508002000000102
185.Ruovesi83305128000000102
186.Enontekiö622040326120000100
187.Kemijärvi8220600701100099
188.Rääkkylä8140900400000098
189.Kitee73507001201000098
190.Heinävesi7740800502100097
191.Evijärvi453016290301000097
192.Siuntio8250600200000095
193.Karkkila72701100500000095
194.Lapinjärvi52403400400000094
195.Siikalatva76201100300000092
196.Askola64901121300100091
197.Taivalkoski7090600500000090
198.Petäjävesi71401000400000089
199.Karijoki8420100200000089
200.Savitaipale31304800401000087
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
201.Multia601301100101000086
202.Muonio51603012201001085
203.Viitasaari7030401400000082
204.Ii6900700600000082
205.Ikaalinen6850400400000081
206.Kustavi6480510200000080
207.Hartola6020900701100080
208.Reisjärvi6410400802000079
209.Tervola6620400600000078
210.Luumäki6420700401000078
211.Huittinen6160200701000077
212.Hankasalmi6620400400100077
213.Salla6210400900000076
214.Kauniainen351401800801000076
215.Halsua6430410202000076
216.Säkylä5560500700000073
217.Hirvensalmi6200302402000073
218.Honkajoki5940400300100071
219.Ähtäri5750410300000070
220.Rautalampi6140200300000070
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
221.Keminmaa5500702501000070
222.Tervo53201100300000069
223.Pelkosenniemi41304102000000069
224.Padasjoki6230300100000069
225.Isojoki5930400300000069
226.Posio5240500601000068
227.Nakkila4940501701100068
228.Urjala47100700200000066
229.Sulkava5610600200100066
230.Siikainen25203300300100064
231.Rantasalmi42401300401000064
232.Utajärvi5030601300000063
233.Tuusniemi4670401500000063
234.Kaskinen43601200200000063
235.Kaavi47001310200000063
236.Miehikkälä5050400300000062
237.Parkano5330300200000061
238.Utsjoki38002011810000060
239.Ristijärvi4940310300000060
240.Vesilahti39110510300000059
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
241.Mynämäki5000401300000058
242.Pyhäjärvi4320302700000057
243.Lemi4420600400000056
244.Kuortane4741200200000056
245.Tyrnävä32401300201100053
246.Pyhäjoki4910001200000053
247.Finström4610500100000053
248.Pornainen3350910300100052
249.Pomarkku30501200300100051
250.Kärkölä4020400500000051
251.Konnevesi4610200200000051
252.Eckerö3630312500100051
253.Valtimo4510200200000050
254.Kiuruvesi3250900300000049
255.Kinnula3730500300000048
256.Toholampi3710201401000046
257.Pihtipudas3430400401000046
258.Perho4110100201000046
259.Nousiainen4010300200000046
260.Uurainen3820300200000045
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
261.Sauvo3230610300000045
262.Kangasniemi3120300603000045
263.Juupajoki3610600100000044
264.Taivassalo3710200300000043
265.Sund3140300401000043
266.Hammarland26001010302000042
267.Keitele3420300200000041
268.Soini3800100100000040
269.Oripää3220301200000040
270.Jokioinen2540700301000040
271.Aura2930400400000040
272.Sysmä3500300100000039
273.Pello3120201200000038
274.Lestijärvi3410200100000038
275.Lemland3020301200000038
276.Jämijärvi3010200300100037
277.Ylitornio3110100200000035
278.Pyhäntä2040600400000034
279.Punkalaidun3000100300000034
280.Ranua2900000400000033
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
281.Pertunmaa2400300600000033
282.Kumlinge2400000800100033
283.Korsnäs2810000300000032
284.Simo2100301510000031
285.Savukoski1900101901000031
286.Hailuoto1910200600000028
287.Merijärvi2410001100000027
288.Saltvik2500001000000026
289.Myrskylä1410900200000026
290.Kihniö1920200300000026
291.Ypäjä2010200200000025
292.Pukkila1320700200000024
293.Lumijoki1900300200000024
294.Karstula2200100100000024
295.Marttila1820100200000023
296.Brändö2000000300000023
297.Kökar1410000600000021
298.Vårdö1420200100000019
299.Koski Tl1410200200000019
300.Enonkoski1610100100000019
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
301.Vehmaa1240100100000018
302.Luhanka1400100300000018
303.Kyyjärvi1300100400000018
304.Kivijärvi1210200200000017
305.Humppila1020200300000017
306.Lumparland900000600000015
307.Kärsämäki901101300000015
308.Kannonkoski1210000200000015
309.Föglö1000000500000015
310.Geta900100200000012
311.Sottunga21010030000007

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Powered by

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
Rendered from memory 26.05.2019 23:09:34 , generating time 1.148 sec.kalatirppa