Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.
Eri -sarake kertoo montako eri kätkötyyppiä olet paikkakunnalta löytänyt.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

PaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigoC.Celeb. miittiMegaMiittiL.lessYht.Eri
Akaa101131141090100001407
Alajärvi193140171040200002316
Alavieska1103061060000001265
Alavus158150290080000002104
Asikkala127110302182000001817
Askola72100132140010001037
Aura31205005000000434
Brändö22000003000000252
Eckerö36303126001000527
Enonkoski16101002000000204
Enontekiö6430503342210001148
Espoo1206179342846795135000192810
Eura223901600120010002615
Eurajoki240260121211111101040510
Evijärvi863017290501800002217
Finström47105001000000544
Forssa991503310100100001596
Föglö12000006000000182
Geta9001003000000133
Haapajärvi360180874105911320105829
Haapavesi1142060050100001285
Hailuoto34102008100000465
Halsua73305102030000876
Hamina27040012941182330004709
Hammarland270010104020000445
Hankasalmi67304005001000805
Hanko14840701110120001747
Harjavalta100601110251610001518
Hartola60309007011000816
Hattula141250731171200002518
Hausjärvi1722109420100040003036
Heinola32754014471321060005728
Heinävesi794090060210001016
Helsinki163128227132517404173913100314411
Hirvensalmi63103026120000787
Hollola2582507331291000003907
Honkajoki61405003001000745
Huittinen61602008010000785
Humppila10202005000000194
Hyrynsalmi1962050020000002054
Hyvinkää48950217331252040007499
Hämeenkyrö13050190050000001594
Hämeenlinna81682129734484310010126911
Ii78207007000000944
Iisalmi3992606500310000005214
Iitti20512027100130101002697
Ikaalinen706015006000000974
Ilmajoki2542007300120000003594
Ilomantsi216140151032100002527
Imatra454860389313613170009909
Inari356180172826734302050010
Inkoo12380181080000001585
Isojoki60304003000000704
Isokyrö19060350060000002374
Janakkala702460301302317100010848
Joensuu14581020467811551171000022199
Jokioinen35407003010000505
Jomala8340162030500001136
Joroinen12422030106901210002597
Joutsa9451401110000001166
Juuka8820501080000001495
Juupajoki37106002000000464
Juva1161204920602510002478
Jyväskylä979117147630137361800017409
Jämijärvi31102003001000385
Jämsä49063030420402930109149
Järvenpää187260901090040003176
Kaarina32332014110182130005218
Kaavi470013102000000634
Kajaani1111450202626123100014339
Kalajoki5731904410221230106669
Kangasala50559030404180160008977
Kangasniemi342030010040000535
Kankaanpää112705320361110002138
Kannonkoski15101003000000204
Kannus13270170090000001654
Karijoki88401002000000954
Karkkila7580120070000001024
Karstula22001001100000254
Karvia10640341090010001556
Kaskinen456012003000000664
Kauhajoki2011502910121120002628
Kauhava2187061801101210003819
Kauniainen3815018009010000815
Kaustinen16841121080000001946
Keitele35204004000000454
Kemi253601400581100003336
Kemijärvi104201810151110001438
Keminmaa59008028010000785
Kemiönsaari10980702121000001396
Kempele153704900130100002235
Kerava1761604810130020002566
Keuruu4663109752331210006389
Kihniö20202004000000284
Kinnula39305005000000524
Kirkkonummi2864509331100110004408
Kitee7550900130100001035
Kittilä1349120215913100023110
Kiuruvesi35509003000000524
Kivijärvi16103004011000266
Kokemäki13050610100000001525
Kokkola763750147226119000010608
Kolari9530211461100001508
Konnevesi57102002000000624
Kontiolahti87564029516043011100013057
Korsnäs28100003000000323
Koski Tl14102002000000194
Kotka57852025323792550009799
Kouvola11981031336703822500016929
Kristiinankaupunki112180220090000001614
Kruunupyy592130582020200006696
Kuhmo181110110090000002124
Kuhmoinen10440340030000001454
Kumlinge260000010001000373
Kuopio125112414311531416612000199010
Kuortane48412002000000575
Kurikka4093306831240000005386
Kustavi65808102100000856
Kuusamo3691402912671200004858
Kyyjärvi13001005000000193
Kärkölä46204008010000615
Kärsämäki10011104000000175
Kökar14100008000000233
Lahti8941002386302142713010162210
Laihia33936020320131120005978
Laitila130550410160100002346
Lapinjärvi534034204000000975
Lapinlahti3052506200220011004166
Lappajärvi29030254090100103337
Lappeenranta802640405128717700013769
Lapua356900188102028001250008896
Laukaa2881301801380020003606
Lemi47207004000000604
Lemland31204012000000405
Lempäälä3573208441321030005148
Leppävirta2011102701111100002537
Lestijärvi36102002000000414
Lieksa3082104961241120004139
Lieto1912005161162400002918
Liminka8310250090000001184
Liperi64324012640200000008175
Lohja4884209321392340006749
Loimaa154130200132000001936
Loppi123160190020010001615
Loviisa1732501697251100003838
Luhanka14001003000000183
Lumijoki20003002000100264
Lumparland9000006000000152
Luoto229501100120500002625
Luumäki69207004110000846
Maalahti155503600101120002107
Maarianhamina807013011051210002108
Marttila18201002000000234
Masku1111001601100000001485
Merijärvi24100013000000294
Merikarvia1881205510130010002706
Miehikkälä57504003100000705
Mikkeli7006201721323011442500013209
Muhos15010081060100001766
Multia6013012003010000895
Muonio536030124110010908
Mustasaari44221014732621440006869
Muurame141190771080000002465
Mynämäki52004016000000634
Myrskylä15109002000000274
Mäntsälä1751505500170000002624
Mänttä-Vilppula4653505710120000005705
Mäntyharju167802200101300002116
Naantali2682103520172100003467
Nakkila524050114111000798
Nivala195502520160600002496
Nokia4894909611101140006529
Nousiainen40103002000000464
Nurmes1552402531111310002249
Nurmijärvi54650011430150220007327
Närpiö222140200090000002654
Orimattila35944016940231100006017
Oripää33203012000000415
Orivesi20080210050110002366
Oulainen25290251040040002956
Oulu1144155157810223641114110215712
Outokumpu17660170061000002065
Padasjoki66303002000000744
Paimio1881305010140010002676
Paltamo31740500120000003384
Parainen301140580180120003857
Parikkala9320120070000001144
Parkano61303003000000704
Pedersören kunta453260117206101410006747
Pelkosenniemi453051027100000826
Pello33203013000000425
Perho42101003010000485
Pertunmaa24103006000000344
Petäjävesi744011004000000934
Pieksämäki2741003120311510003558
Pielavesi2361406310171100003337
Pietarsaari533590171341342229200011739
Pihtipudas35304004010000475
Pirkkala1721205210111100002507
Polvijärvi151150933191110002759
Pomarkku325012004001000545
Pori75970123414149226000113810
Pornainen436010104001000656
Porvoo396460172193904241301076810
Posio55406007110000746
Pudasjärvi2661106701140110003617
Pukkila144010002001000315
Punkalaidun34001003000000383
Puolanka25170150051000002795
Puumala15490151070100001876
Pyhtää1491706720191101002578
Pyhäjoki61202012000000685
Pyhäjärvi50303007000000634
Pyhäntä20406005000000354
Pyhäranta2101907420121010003197
Pälkäne11980131280010001527
Pöytyä1181301100110100001545
Raahe59842016110250320008327
Raasepori2962402201110000003545
Raisio2402009912160101003808
Rantasalmi425013004010000655
Ranua30001005000000363
Rauma9217502233151313300012939
Rautalampi62502003000000724
Rautavaara42270171030000004505
Rautjärvi22460260040000002604
Reisjärvi64104008020000795
Riihimäki2662109301111000003936
Ristijärvi934031040000001055
Rovaniemi479292104226915100069410
Ruokolahti52325010700121000006685
Ruovesi8730512100000001086
Rusko1265090091000001505
Rääkkylä82409004000000994
Saarijärvi99100160150000001315
Salla651040010000000804
Salo745670260125622200011379
Saltvik25000010000000262
Sastamala2991523500120101003657
Sauvo34306103000000475
Savitaipale353049005010000935
Savonlinna57739057120171210007068
Savukoski230010116010000425
Seinäjoki7796401452041451010010519
Sievi292705310150100003696
Siikainen262033004101000676
Siikajoki16110160030000001814
Siikalatva782012004000000964
Siilinjärvi2471905300320110003536
Simo420030111100000585
Sipoo273310474061010003637
Siuntio9160130031010001156
Sodankylä18180910282210002328
Soini74003002000000793
Somero164100220041000002015
Sonkajärvi20720100050000002244
Sotkamo4111803220260000004895
Sottunga210100300000074
Sulkava57106002001000675
Sund31404005110000466
Suomussalmi42810700131000004505
Suonenjoki9310081061000001196
Sysmä42104001000000484
Säkylä6460140014000000984
Taipalsaari14660230090110001866
Taivalkoski8011090060000001064
Taivassalo45104004000000544
Tammela1061804010201210001898
Tampere1133158156511414741610011205112
Tervo692014004000000894
Tervola74206008000000904
Teuva398340482050000004875
Tohmajärvi1025040030100001155
Toholampi52103017020000666
Toivakka1142006111211410002249
Tornio2031216010320020003117
Turku965950335442094235211164812
Tuusniemi46705016000000655
Tuusula37640012810151110005638
Tyrnävä324014003011000556
Ulvila1991105420111210002818
Urjala521207002000000734
Utajärvi573011016000000785
Utsjoki392030122300000706
Uurainen40203002000000474
Uusikaarlepyy2131408710101300003297
Uusikaupunki218230230080000002724
Vaala2011302300120100002505
Vaasa75655030343100368100123910
Valkeakoski1252305410110700012227
Vantaa736136039853112415200014119
Varkaus2081806211521820003539
Vehmaa12402002000000204
Vesanto1186090020000001354
Vesilahti481106103000000695
Veteli1072040040000001174
Vieremä1043070020000001164
Vihti374450206422011910066310
Viitasaari78304016000000925
Vimpeli12480371190200001827
Virolahti1341302240101000001846
Virrat2532105621150100003497
Vårdö15202001000000204
Vöyri30523011581243410004849
Ylitornio33101002000000374
Ylivieska2831404900381810003947
Ylöjärvi3481816300150000004455
Ypäjä24102003000000304
Ähtäri59504103000000725
Äänekoski1721316111140220002679

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 06.06.2020 11:37:52 , generating time 0.908 sec.kalatirppa