Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
1.Helsinki1525266264220173311333111002861
2.Tampere106014614716311511370111825
3.Oulu100514414445317626141101802
4.Joensuu11918403717111019100001784
5.Espoo11051563378465721250001728
6.Kuopio109710713789310604100001715
7.Jyväskylä90411014193010004170001558
8.Kouvola1121101128660280140001548
9.Turku9079103074417721831111516
10.Lahti7526822832012724110101252
11.Vantaa698130032943734410001246
12.Kontiolahti823600269160300810001207
13.Hämeenlinna790791259344033100101193
14.Lappeenranta69760035612531670001183
15.Rauma828630199313921230001150
16.Vaasa71751028743653680001144
17.Mikkeli657470122122173026230001062
18.Kajaani82036014031531310001058
19.Salo70061024012401220001049
20.Pori685651194131360150001001
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
21.Janakkala6644202593017151000992
22.Pietarsaari4475501553412251201000939
23.Imatra42884037231290217000936
24.Seinäjoki68360012820341410000922
25.Kokkola6477201202250080000901
26.Kotka5414502241348234000871
27.Jämsä4796202622033082010849
28.Raahe5723901580021031000794
29.Kangasala4285602740414015000782
30.Liperi6172301093017000000769
31.Lapua30389010510101800100000716
32.Nurmijärvi5144901043011012000684
33.Savonlinna5603805612011021000680
34.Hyvinkää4344521642121003000672
35.Porvoo347400142173794238010664
36.Ruokolahti5122501060010000000653
37.Kalajoki570170261317023010640
38.Mustasaari4072001423250134000632
39.Nokia47345089115012000617
40.Keuruu455290945227021000615
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
41.Rovaniemi412242822341141000572
42.Kruunupyy50313050202020000572
43.Vihti3143901852115018000565
44.Mänttä-Vilppula46233057108000000561
45.Haapajärvi35614082410381102010545
46.Laihia325330169209112000542
47.Pedersören kunta33125010520480131000525
48.Orimattila2983101534015000000501
49.Kaarina3153201261012013000490
50.Kurikka378300603116000000488
51.Heinola2733401283124005000468
52.Lohja357290562118020000465
53.Tuusula325350891011011000463
54.Teuva37826046205000000457
55.Rautavaara4227017103000000450
56.Iisalmi332240620024000000442
57.Kuusamo344120250241020000426
58.Hamina2593201053110032000415
59.Lempäälä270290713128003000405
60.Lapinlahti294250610019001000400
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
61.Lieksa299200466119012000394
62.Ylöjärvi30817149007000000382
63.Vöyri241210937115031000382
64.Ylivieska276120470036181000381
65.Riihimäki25420093019100000378
66.Parainen29214055018012000373
67.Inari29613090246122020373
68.Eurajoki222250112216011000370
69.Kirkkonummi25338063218010000366
70.Sievi28870521012010000361
71.Raisio237190871110010000356
72.Ilmajoki245180650010000000338
73.Virrat245190552114010000337
74.Raasepori28623019018000000337
75.Sipoo25527040304000000329
76.Sastamala267152310010010100327
77.Naantali259190322012110000326
78.Hollola226210601116000000325
79.Siilinjärvi231190470025010000323
80.Laukaa266120130128002000322
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
81.Varkaus197180521140082000319
82.Loviisa167240105723000000308
83.Suomussalmi2841070011100000304
84.Pielavesi211140571016110000301
85.Sotkamo248160192014000000299
86.Uusikaarlepyy19012082108030000296
87.Pudasjärvi21411056018011000292
88.Hausjärvi16320091208004000288
89.Lieto177280538112141000285
90.Pyhäranta18215071206000000276
91.Oulainen2288024103004000268
92.Pieksämäki22170141020120000266
93.Ulvila18911051208121000265
94.Järvenpää16621070007001000265
95.Merikarvia183120551010000000261
96.Kemi2145060034010000260
97.Paltamo240305007000000255
98.Kauhajoki198140281010012000254
99.Äänekoski165131571111012000252
100.Lappajärvi241204005000000252
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
101.Rautjärvi2166026002000000250
102.Joroinen1242202710590121000246
103.Närpiö20611017009000000243
104.Polvijärvi12715089117011000242
105.Paimio169130451012001000241
106.Luoto21140110010050000241
107.Leppävirta19511023017110000239
108.Kauhava2076013019011000238
109.Ilomantsi20314015103010000237
110.Iitti18911026009010100237
111.Nivala19150182014050000235
112.Eura2039013007001000233
113.Muurame13919064105000000228
114.Hattula13125062117010000228
115.Vaala185110180012010000227
116.Sonkajärvi2042010005000000221
117.Puolanka1976012005000000220
118.Uusikaupunki16722022007000000218
119.Kerava152130410010002000218
120.Pirkkala1558043009010000216
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
121.Pyhtää131100550011010000208
122.Sodankylä1697061120021000207
123.Orivesi1787017003011000207
124.Alajärvi189506103020000206
125.Mäntsälä14910036009000000204
126.Kempele14270430010010000203
127.Hyrynsalmi192205002000000201
128.Alavus14914024004000000191
129.Valkeakoski100230481011050001189
130.Maalahti1385034008110000187
131.Kittilä12551121136021000184
132.Kankaanpää11160372026011000184
133.Tornio1218141109002000183
134.Juva104110232033031000177
135.Outokumpu1466017005000000174
136.Kuhmo1469011007000000173
137.Maarianhamina7560120174121000172
138.Hanko146407018012000169
139.Puumala1439011104000000168
140.Isokyrö156305004000000168
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
141.Somero1429010004100000166
142.Tammela98150340014021000164
143.Nurmes10521021316031000161
144.Muhos138807103010000158
145.Asikkala1169026115000000158
146.Virolahti11911017405000000156
147.Kristiinankaupunki11118016008000000153
148.Taipalsaari1136022007011000150
149.Loppi11115018002001000147
150.Juuka862050107000000146
151.Pälkäne1157012125001000143
152.Kannus1136014008000000141
153.Hämeenkyrö1204014003000000141
154.Mäntyharju1138011007010000140
155.Rusko122308006000000139
156.Laitila954036013000000139
157.Karvia993028107001000139
158.Harjavalta926091022041000135
159.Forssa8614029104010000135
160.Akaa9713114107010000134
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
161.Loimaa1018015012200000129
162.Siikajoki1081015002000000126
163.Masku978014016000000126
164.Haapavesi111206004010000124
165.Saarijärvi9410016012000000123
166.Kemiönsaari100607028000000123
167.Kaustinen106215007000000121
168.Toivakka74100161116020000120
169.Kokemäki101506106000000119
170.Pöytyä8811010006000000115
171.Liminka810025009000000115
172.Kolari793010128010000113
173.Alavieska98305106000000113
174.Vieremä102306001000000112
175.Kuhmoinen95407002000000108
176.Parikkala902011004000000107
177.Veteli98204002000000106
178.Inkoo89507005000000106
179.Tohmajärvi97401002010000105
180.Suonenjoki87906003000000105
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
181.Joutsa85413019000000103
182.Ruovesi83305128000000102
183.Jomala783014102040000102
184.Vesanto86508002000000101
185.Vimpeli64502311401000099
186.Kitee73506001201000097
187.Heinävesi7740800502100097
188.Rääkkylä8040800400000096
189.Lapinjärvi52403400300000093
190.Karkkila72701100300000093
191.Siikalatva76201100300000092
192.Enontekiö58204032012000090
193.Siuntio7840500200000089
194.Karijoki8420100200000089
195.Askola64901011300000088
196.Taivalkoski6790600500000087
197.Petäjävesi69401000300000086
198.Multia601301100101000086
199.Savitaipale31304700301000085
200.Viitasaari7030401400000082
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
201.Muonio49603012001001081
202.Kemijärvi7220400300000081
203.Kustavi6480510200000080
204.Ikaalinen6850300400000080
205.Hartola6020900600100078
206.Reisjärvi6310300802000077
207.Ii6500700500000077
208.Kauniainen351401800801000076
209.Hankasalmi6620300400100076
210.Luumäki6320700201000075
211.Huittinen6060200601000075
212.Tervola6220400500000073
213.Salla6110400700000073
214.Hirvensalmi6200302401000072
215.Halsua6020410202000071
216.Rautalampi6140200300000070
217.Ähtäri5750410200000069
218.Isojoki5930400200000068
219.Honkajoki5840200300100068
220.Säkylä5340400600000067
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
221.Padasjoki6030300100000067
222.Nakkila4740501701100066
223.Sulkava5510600200100065
224.Rantasalmi42401300401000064
225.Kaskinen43601200200000063
226.Kaavi47001310200000063
227.Tuusniemi4670301500000062
228.Siikainen24103200300100061
229.Parkano5330300200000061
230.Urjala4290700200000060
231.Miehikkälä5050300200000060
232.Utajärvi4830501200000059
233.Pelkosenniemi40303101200000059
234.Keminmaa4500702401000059
235.Utsjoki38002011610000058
236.Ristijärvi4840310200000058
237.Pyhäjärvi4320302700000057
238.Posio4530300501000057
239.Mynämäki4900401300000057
240.Tervo4310800200000054
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
241.Kuortane4641200100000054
242.Vesilahti35100510200000053
243.Finström4610500100000053
244.Pyhäjoki4810001200000052
245.Tyrnävä32401100201100051
246.Kärkölä4020400500000051
247.Konnevesi4610200200000051
248.Evijärvi4120400301000051
249.Valtimo4510200200000050
250.Lemi4220500100000050
251.Eckerö3530312500100050
252.Pomarkku29501200300000049
253.Kiuruvesi3250900300000049
254.Kinnula3730500300000048
255.Pornainen3340700200000046
256.Pihtipudas3430400301000045
257.Perho4110100101000045
258.Nousiainen4010300100000045
259.Juupajoki3610600100000044
260.Uurainen3620300200000043
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
261.Taivassalo3710200200000042
262.Hammarland26001010302000042
263.Sund3130300400000041
264.Kangasniemi2920300502000041
265.Toholampi3700101100000040
266.Soini3800100100000040
267.Keitele3220300200000039
268.Sysmä3400300100000038
269.Sauvo2830510100000038
270.Pello3120201200000038
271.Lestijärvi3410200100000038
272.Lemland3020301200000038
273.Jokioinen2540700100000037
274.Jämijärvi2910200300100036
275.Ylitornio3100000100000032
276.Pyhäntä2040600200000032
277.Punkalaidun2900100200000032
278.Pertunmaa2400300500000032
279.Oripää2620201100000032
280.Kumlinge2400000700100032
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
281.Korsnäs2810000300000032
282.Ranua2900000200000031
283.Aura2010400400000029
284.Simo1900201410000027
285.Savukoski1900101401000026
286.Myrskylä1410900200000026
287.Merijärvi2310001100000026
288.Saltvik2400001000000025
289.Kihniö1920200200000025
290.Hailuoto1810200400000025
291.Lumijoki1900300200000024
292.Karstula2200100100000024
293.Ypäjä1810200200000023
294.Pukkila1320700100000023
295.Brändö2000000300000023
296.Marttila1820100100000022
297.Kökar1410000500000020
298.Koski Tl1410200200000019
299.Enonkoski1610100100000019
300.Vårdö1420100100000018
SijaPaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigo10v. miittiMegaMiittiL.lessYht.
301.Vehmaa1240100100000018
302.Luhanka1400100200000017
303.Kyyjärvi1300000400000017
304.Kivijärvi1210100200000016
305.Humppila1020200200000016
306.Lumparland900000600000015
307.Kärsämäki901101300000015
308.Föglö1000000500000015
309.Kannonkoski1110000200000014
310.Geta900100200000012
311.Sottunga21010020000006

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto, joka on lisensoinut kätködatan käyttöön Groundspeak Inc.:ltä (geocaching.com)
Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.7.2017)
Use of Geocaching.com data is subject to the Geocaching.com. Terms of Use Agreement
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.
Rendered from memory 12.12.2018 08:05:15 , generating time 1.602 sec.kalatirppa